#KoalicjaProPolska żąda reakcji MEN na deklarację LGBT podpisaną przez Trzaskowskiego. „MEN milcząco akceptuje, zaś kuria gorsząco milczy” [WIDEO]

Kaja Godek, Robert Winnicki i Jacek Wilk z Koalicji Propolskiej oraz Maksym Berger z warszawskiego liceum/fot. Twitter Tomasz Grabarczyk
Kaja Godek, Robert Winnicki i Jacek Wilk z Koalicji Propolskiej oraz Maksym Berger z warszawskiego liceum/fot. Twitter Tomasz Grabarczyk

Przedstawiciele Koalicji Propolskiej w dosadny sposób rozprawili się z kartą LGBT podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Zwrócono też uwagę, że minister edukacji narodowej z ramienia PiS Anna Zalewska milcząco akceptuje tę hucpę.

O godz. 11.25 w Sejmie rozpoczęła się konferencja Koalicji Propolskiej w związku z forsowaniem przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego ideologii LGBT w szkołach. Chodzi o „haniebną kartę LGBT, którą Rafał Trzaskowski uruchomił w Warszawie”.

Na konferencji jako pierwszy głos zabrał jeden z rodziców ucznia uczącego się w Warszawie. – Jestem ojcem czwórki dzieci. Trójka z nich uczęszcza do warszawskiej szkoły podstawowej. Mają 11 i 9 lat. Jestem zbulwersowany tym, co wyczynia prezydent Trzaskowski. Mieliśmy wcześniej już próby wprowadzania ideologii gender do szkół, próby organizowania tęczowych piątków, a teraz pojawia się propozycja wprowadzenia karty LGBT plus – powiedział dr Mariusz Krogulski.

Chcę powiedzieć panu prezydentowi Trzaskowskiemu, że odbieram to jako zamach na moje prawa jako rodzica. Mam prawo wychowywać dzieci zgodnie ze swoim światopoglądem, ze swoimi przekonaniami. A pan Trzaskowski próbuje z butami wchodzić w sprawy rodzinne – podkreślił Krogulski, ojciec kilku warszawskich uczniów.

Szkoła nie jest od indoktrynacji dzieci a od pomocy w wychowaniu rodzicom – stwierdził.

Chciałbym jeszcze podpowiedzieć panu Trzaskowskiemu, że jest wiele innych, ważniejszych spraw, niż LGBT. Nawet jeśli chodzi o szkoły. Szkoła, do której chodzą moje dzieci nie ma nauczycieli przygotowanych do wspierania innych nauczycieli w sytuacji dzieci nazwijmy to trudnych, brakuje psychologów, nie ma pielęgniarek, stomatologów, szkoły potrzebują wsparcia finansowego. Radziłbym i zalecał panu Trzaskowskiemu, by skupił się raczej na tej pomocy niż promowaniu ideologii LGBT – podsumował Krogulski.

Kolejną osobą na konferencji był… uczeń warszawskiego liceum, Maksym Berger. Wyraził on „sprzeciw wobec edukacji antydyskryminacyjnej, która jest obowiązkowa, gdyż w istocie jest to rozpowszechnianie ideologii środowisk LGBT w teoretycznie apolitycznych i nieideologicznych placówkach, jakimi są szkoły publiczne”.

To rodzice i ich dzieci powinni decydować, czy ci drudzy biorą udział w takich zajęciach. Poruszają one bardzo intymne dla młodego człowieka sprawy i duża część uczniów wolałaby zostawić ten temat w sferze własnej prywatności – podkreślił Berger.

Tak zwana edukacja antydyskryminacyjna odbiera rodzicom prawo do wychowywania dzieci według własnych zasad – stwierdził uczeń warszawskiego liceum.

Poseł partii KORWiN i prawnik, również rodzic uczniów warszawskich szkół Jacek Wilk podkreślił, że „to, co się dzieje, to jest z jednej strony wkraczanie do szkół polityki, a z drugiej zabobonów”.

Tego typu programy promują wizję tylko jednej strony politycznej i jest to próba upolityzowania szkół i narzucenia uczniom – a przez to też rodzicom – określonego poglądu politycznego – stwierdził poseł Wilk.

Szkoła nie jest miejscem uprawiania polityki i tym nie powinna nigdy być. Mówię też bardzo wyraźnie o zabobonie, bo kiedyś wiedzę zastępowały wierzenia, tak teraz coraz wyraźniej zastępuje ideologia. I na to też nie może być zgody. Światopogląd to sprawa rodziców – podkreślił Wilk.

Przypomniał też, że tworzenie „jakichkolwiek przywilejów dla określonych grup powoduje dyskryminację innych”.

Kaja Godek stwierdziła, że „Karta LGBT jest dokumentem, który ma uprzywilejować określoną samozwańczą grupę”. – Grupa ta uważa się za pokrzywdzoną, w rzeczywistości pokrzywdzoną nie jest. To, z czym mamy do czynienia w Warszawie jest fragmentem agresywnej ofensywy środowisk homoseksualnych, które w każdy możliwy sposób chcą realizować swoje postulaty polityczne i chcą to również robić na naszych dzieciach – powiedziała Kaja Godek.

Oceniła też, że wprowadzanie do szkół osób odpowiedzialnych za wykonywanie postulatów LGBT „to wprowadzanie oficerów politycznych propagandy homoseksualnej do warszawskich szkół”.

Poseł Ruchu Narodowego Robert Winnicki zaś zaapelował, by zareagowała minister edukacji narodowej Anna Zalewska, która obecnie „milcząco akceptuje” homohucpę w warszawskich szkoła. Poprosił także o stanowisko kurię, która również do tej pory nie wypowiedziała się w tej sprawie.

Mamy do czynienia z szeroką akcją deprawacji młodzieży i dzieci w szkołach w Warszawie. W tej akcji uczestniczy i promuje ją prezydent Trzaskowski, na tą akcję milcząco przyzwala MEN kierowane przez minister Zalewską i w tej sprawie również zabieramy głos jako politycy, ale również uczniowie, przedstawiciele szerokiej grupy rodziców, którzy swoje dzieci posyłają do szkół warszawskich i jako podatnicy – powiedział poseł Winnicki.

W Warszawie mieszkam od kilku lat, jestem typowym „słoikiem”, miałem w tym roku po raz pierwszy rozliczać się z podatku właśnie w Warszawie. Mieszkam w tym mieście, choć pochodzę z Dolnego Śląska i zasilić swoimi podatkami miasto stołeczne Warszawa. Nie zrobię tego, dopóki miasto będzie wydawało pieniądze na deprawowanie dzieci i młodzieży w agendzie LGBT – stwierdził lider Ruchu Narodowego.

Chciałem też zwrócić uwagę na gorszące milczenie kurii warszawskiej w sprawie tej deprawacji. Oczekujemy również jako katolicy jasnego stanowiska Kościoła w tej sprawie – podkreślił poseł.

Źródła: facebook.com/nczas.com

42 KOMENTARZE

 1. Jestem gejem, członkiem Ruchu Narodowego ale nie zgadzam się z tym, co mówi Koalicja. Trochę empatii, proszę państwa!

  • Empatii szukaj u czaskowskiego. Jak się postarasz to może nawet cię przytuli.

  • Zawsze mnie zastanawiało, czy Krzysio Bosak jest aktywem czy pasywem? Ma stałego partnera, czy raczej zmienia ich jak rękawiczki?

  • Zaburzenia seksualności powinno się leczyć. Powinno się szukać nowych metod leczenia tej obrzydliwej choroby. Niestety opracowywanie nowych terapii homoseksualizmu jest wstrzymane z powodów ideologicznych.

   • Po terapii może i można by było zmienić obiekt pożądania ale nie w przypadku gdy samemu robi się za pasywa jak narodowcy.

  • Jak jestes zbukiem wynocha do Kaliforni… tam mozesz swoje dewiacje promowac. bo Kalifornia to sodoma – gomora – miejsce dla zboczeńców, burdelu!!

 2. „szkoła nie jest miejscem uprawiania polityki i tym nie powinna nigdy być”, a ten uczeń warszawskiego liceum, którego zaprosiliście to niby nie „uprawia polityki”?! i czy nie jest to właśnie „uprawianiem polityki” w szkole?! sami sobie zaprzeczacie, i wy chcecie rządzić krajem?

  • Przecież ten uczen nie przemawiał w szkole. Jezeli jest nieletni, nie posiada czynnego I biernego prawa wyborczego.

  • Uczeń warszawskiego liceum broni swoich praw jako osoba nienależąca do żadnej partii. Z braku pomocy ze strony odpowiednich do tego instytucji jest zmuszony do takiej formy działania. Zrozumiał czy trzeba prościej?

 3. „Poruszają one bardzo intymne dla młodego człowieka sprawy i duża część uczniów wolałaby zostawić ten temat w sferze własnej prywatności ” można to ująć krócej: TO JEST ZWYCZAJNE MOLESTOWANIE!

 4. Jestem zaskoczony takimi agresywnymi wypwoedziami ludzi z partii pana Janusza, który nie miał nic przecie lekkiej pedofili

 5. Mec. Zdanowska: Standardy warszawskiej Karty LGBT+ są wypełnieniem znamion przestępstwa pedofilii [WIDEO]
  youtu.be/R_Y-Y0Fc2eI

 6. Popieramy Ruch Narodowy i Pana Janusza! Nie dla homoseksualizmu. Tak dla lekkiej pedofilii!

 7. Warszawa dołącza do haniebnego grona miast gdzie patologia ma się doskonale. Pedały, lesby , transy inne dewiację mogą już otwierać szampana. Brawo Trzaskowski . Dopiąłeś swego….

 8. Akurat geje z Kurii się będą temu przeciwstawiać, już lecą. KK już dawno się zaprzedał homosiom.

  • Docencie, poruszyłeś ważną rzecz. Przed gejami trzeba ostrzegać podając przykład księży.
   Jednak obydwie strony barykady wolą kryć prawdę o swoich.

  • Problemy Kościoła zaczęły się wraz z Soborem Watykanskim drugim a takze przyzwoleniu przez Pawła VI, masona i sługę Zła, na to by przyjmować masowo do seminariów pedałów. Przeczytajcie rownież czym zajmowała się Bella Dodd i po co. Warto czasem myslec samodzielnie. To plan na przejęcie Kosciola i jego skompromitowanie i zniszczenie. Jednak mimo agentów masońskich na szczytach władz koscielnych a nawet na tronie Piotrowym plan ten sie nie powiedzie ponieważ prawdziwego Kosciola, oblubienicy Chrystusa nikt nie jest w stanie zniszczyć.

 9. Tylko Korwin! #muremzakorwinem

 10. Przecież Związek Nauczycielstwa Polskiego popiera Magdalenkowych komunistów z POPiS.

 11. Takie rzeczy to w normalnym świecie kryminał,dyskusja tu jest daremna,widać tu rękę potencjalnych przyszłych kamienicznikow.

 12. skurvvysyny z żonami kurvvami, zrobią wszystko by zniszczyć dzieci, tak własne jak i cudze.

  to jest autentyczny dramat. całe to LBGT, a T trzeba zdelegalizować w miejscach publicznych. to jest abstrakcja, że jakiś ch uj się przebiera za kobietę, łazi do jej łazienki, i za krytykę jego się dostaje karę. to jest abstrakcja której nawet Orwell by nie przewidział.

 13. Jestem gejo lesbijka do tego jestem czarna kobieta a malo to moi dziadkowie byli zydami .Nalezy mi sie wszystko.

 14. 40% pedofilów to osoby nieheteroseksualne, których jest w społeczeństwie 1-2%.

  • Źródło z grupy naTemat, lewackie: mamadu.pl/139645,jak-rozwija-sie-w-czlowieku-pedofilia-rozpoznanie-i-leczenie-choroby

 15. Problemy Kościoła zaczęły się wraz z Soborem Watykanskim drugim a takze przyzwoleniu przez Pawła VI, masona i sługę Zła, na to by przyjmować masowo do seminariów pedałów. Przeczytajcie rownież czym zajmowała się Bella Dodd i po co. Warto czasem myslec samodzielnie. To plan na przejęcie Kosciola i jego skompromitowanie i zniszczenie. Jednak mimo agentów masońskich na szczytach władz koscielnych a nawet na tronie Piotrowym plan ten sie nie powiedzie ponieważ prawdziwego Kosciola, oblubienicy Chrystusa nikt nie jest w stanie zniszczyć.

 16. Kolejne bydlę na stanowisku prezydenta Warszawy. I zdegenerowane moralnie bydlęta podobne do niego go wybrały.

 17. Nie dla religii w szkołach! Mieszkamy w małej wsi i nie posłanie dziecka na religię jest związane z szykanami. Religia to nie nauka i nie ma dla niej miejsca w szkołach. Nie jestem antyreligijny. Niech sobie każdy wierzy w co chce, ale niech nie przeszkadza innym nie wierzyć. To samo dotyczy LGBT. Szkoły muszą być neutralne pod tym względem.

 18. Moze by też spytali rzadu o wypowiedz Mike Pompeo w sprawie płacenia żydom? Stwierdził że wszystko jest już dogadane, wszystko za plecami Polaków. Jako propolska partia mogliby się tym zainteresować i przycisnąć rząd żeby się wytłumaczył….

 19. Warszawiacy wybrali Trzaskowskiego więc pedofilia jest legalna w Warszawie ! Rodzice ratujcie dzieci i uciekajcie z Warszawy

Comments are closed.