Kolejne polskie miasto wprowadza seksualną indoktrynację dzieci. 100 tysięcy złotych na pogadanki w szkołach

Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi wyda 100 tysięcy złotych podatników na pogadanki dla dzieci o środkach antykoncepcyjnych. Źródło: PAP/ Grzegorz Michałowski. Pixabay
Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi wyda 100 tysięcy złotych podatników na pogadanki dla dzieci o środkach antykoncepcyjnych. Źródło: PAP/ Grzegorz Michałowski. Pixabay

Około 800 dzieci z ostatnich klas podstawówek zostanie w łodzi poddanych seksualnej indoktrynacji. Będzie się to nazywać „zajęcia dotyczące profilaktyki ciąż wśród nastolatek i chorób przenoszonych drogą płciową”. Kursy propagujące seks wsród dzieci rozpoczną się one na przełomie marca i kwietnia. W 2019 r. łódzcy podatnicy zapłacą za to 100 tysięcy złotych.

Ruszymy z nową edycją zajęć w zmienionej formule. Do tej pory każdy z organizatorów mógł wybrać np. zajęcia na zasadzie wykładu dla kilku klas na sali gimnastycznej, jak i warsztaty dla kilkorga uczniów. W tej edycji zdecydowaliśmy, że stawiamy na warsztaty dla małych grup młodzieży – do 30 osób. Założyliśmy, że organizacje, które będą prowadziły lekcje dla uczniów, przeszkolą również nauczycieli, m.in. tych, którzy mogą prowadzić zajęcia z przygotowania do życia w rodzinie. Warsztaty będą skierowane również do rodziców – zachwala propagandową akcję zastępca dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi Iwona Iwanicka.

Zgodnie z planem seks agitki dla dzieci w wieku 13-15 lat rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia. Przez cały rok ma zostać zindoktrynowane 800 nastolatków.

Obecnie trwa konkurs, w którym miasto wybierze organizacje które przeprowadzą w szkłach seksakcję. Urzędnicy mówią, że zgodę na udział ucznia w spotkaniu z sekspropagandzistami muszą wyrazić jego rodzice lub opiekunowie.

W tym roku w budżecie Łodzi na indoktrynację seksualną młodzieży, a także na warsztaty dla nauczycieli i rodziców, zarezerwowano 100 tys. zł. Propagandowa akcja zaplanowana jest na trzy najbliższe lata.

Jak podała Iwanicka, w latach 2016-2018 w kilkudziesięciu łódzkich szkołach (głównie gimnazjach) prowadzone były już takie sekskursy o środkach antykoncepcyjnych. Nazwano je „Profilaktyka ciąż wśród nastolatek, chorób przenoszonych drogą płciową, w tym profilaktyka HIV”. Łącznie indoktrynacji poddano ponad 2,3 tys. uczniów.

Według danych łódzkiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w ostatnich trzech latach szkoły z Łodzi zgłosiły 17 przypadków potrzeby wprowadzenia indywidualnego toku nauczania dla uczennic gimnazjów, które zaszły w ciążę. Z kolei GUS podaje, że w 2015 r. nastoletnie matki urodziły w Polsce 12 tys. dzieci.

23 KOMENTARZE

 1. Złożyć doniesienie do prokuratury na dyrektora szkoły o molestowanie seksualne.

 2. Jak tylko się dowiem że w moim mieście tak się dzieje to moje dzieci idą na zwolnienie lekarskie grupowe

  • Wystarczy się nie zgodzić!!! Szkoła ma obowiązek uzyskać zgodę rodziców na tego typu „zajęcia”.

 3. z cyklu „w Polsce nigdy do tego nie dojdzie”.

  Za 100 lat Polacy będą ciapatymi mieszańcami bez związków rodzinnych, bez tożsamości, bez kultury i historii, bez ideałów, unurzani, obsmarowani brudem. A na szczycie Starsi i Mądrzejsi, cali na biało. Tak się skończy pobłażanie masońskim kreaturom budującym „nowego człowieka”. Jeden taki antypolski mason ostatnio odszedł do krainy wiecznych spisków i polska kołtuneria płacze po nim, bo została naucozna, że to dobry polak był.

  • W ciągu 10 lat usa i państwa us się jeszcze bardziej zadłużą a o 100 to lepiej nie wspominać
   więc może plan masona Alberta Pike na 3 wojnę :)

  • Ja za żadnym masonem nie płaczę, więc i za Olszewskim nie uroniłam łezki. W dodatku pan premier wybielał Banderę i dlatego zastanawiam się czy Polacy wreszcie zmądrzeją?

 4. Zamiast WF nauka branz.lowania a na „‚pracach recznych” nauka obciagania druta!! Dla chlopakow i dziewczynek!!

 5. Dlatego lepiej mieszkac w gminach pod duzymi miastami w domkach :)
  bo nie ma Prezydenta miasta tylko wojt przekreciarz-komuch, ale sowiecki komuch a nie brukselski. – czyli jest chciwy i przekrety robi na kasie ale w nosie ma indoktrynowac mlodziesz,

  oczywiscie do momentu az mu EU zacznie za to dawac ‚granty’..

 6. Wychowanie seksualne jest ZŁEM! Lepiej posłać dziecko do pedofila

  • Może jednak niech rodzice odpowiadają za wychowanie swoich dzieci, jeśli wychowanie w szkołach ma tak wyglądać. Jak ktoś fajnie napisał: „Wolę się zaharować na śmierć niż posłać dziecko do tej publicznej pralni mózgów”. I dlatego moje dzieci nie pójdą do szkoły – edukacja domowa!

  • tu jest czysta. nic nie zrobiła. pomogła partnerowi. ktoś oszalał szukając w tym przestępstwa… a jeśli już… to należy sprawdzić wszystkie zakupy domów ludzi poniżej 30 roku życia. cholerne secondhandery. zabierzemy się za nich.

 7. trzeba się za to centralnie zabrać.

  kurvvy wmawiają dziewicom, że bycie kurvvami jest fajnie. klasyka.

 8. Dobrze, ze ta Łódź sie wyludnia i wymiara. Tamtejsi mieszkancy nie maja rozumu – najpierw wybrali na prezydenta kryminlistke skazana prawomocnymi wyrokami (ktora przez cale lata nie potrafila zatrzymac upadku miasta), a teraz okazuje sie, ze to w dodatku milosniczna Sodomii. Tfu! Łódź, Warszawa, Poznan, Gdansk i Wroclaw to hanba dla Polski.

  • Uważasz że łodzianie na nią głosowali
   To głównie słoiki a tych niestety jest coraz więcej

 9. Proszę złóżcie oświadczenie rodzicielskie które ściągnięcie ze strony Ordo luris
  Szkoły nie powiadomią bo wiedzą że rodzice są przeciwni
  Tak działały tęczowe piątki nawet nie mieliśmy pojęcia o takich lekcjach a jednak były
  To jest terroryzm LBGT
  Oświadczenie rodzicielskie składa się raz na cały pobyt dziecka w szkole
  Szkoła musi poinformować o tym wydarzeniu i dostać waszą zgodę
  To jest bardzo mocna broń
  W dwóch egzemplarzach jeden musi szkoła podpisać i postawić pieczątkę szkoły
  Rodzice nie pozwólcie by LBGT vza nas decydowało

Comments are closed.