„Król TVN” otwiera knajpę! Internauci bezlitośni. „Nie smakuje? To wypier****ć ! i nie zapraszamy ponownie”

Kuba Wojewódzki w miejscu swojego przyszłego lokalu/fot. Instagram Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki w miejscu swojego przyszłego lokalu/fot. Instagram Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki zwany również „Królem TVN” ogłosił, że zamierza otworzyć lokal gastronomiczny w Warszawie. Czeka go jednak dużo pracy. Z udostępnionych informacji wynika, że lokal jest w stanie totalnie surowym.

Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w #warszawa – napisał Kuba Wojewódzki w opisie zdjęcia na Instagramie.

Na fotce widzimy „Króla TVN” na miejscu budowy. Z opisu zamieszczonego przez Wojewódzkiego wynika, że lokal będzie się znajdował w Elektrowni Powiśle. Jest to zrewitalizowany teren dawnej elektrowni, który obecnie jest przeznaczony pod różne apartamenty i knajpki.

Jednak do wielkiego otwarcia jeszcze trochę czasu jest. Patrząc na zdjęcie widzimy totalnie surowy stan miejsca, gdzie ma być otwarty lokal.

Wśród komentarzy na Instagramie jeden w niezwykle ciekawy sposób przedstawia, czego można się będzie spodziewać w lokalu. – Podchodzi uroczy kelner, pyta klienta czy smakowało… klient z lekkim przekąsem odpowiada może być… Myślałem że @kuba_wojewodzki_official lepiej gotuje… Na co kelner : Lepiej ? Nie smakuje ? To wypier****ć ! i nie zapraszamy ponownie – napisała jedna z internautek.

To nie pierwszy celebryta, który próbuje sił w branży gastronomicznej. Bez powodzenia próbowali podobnego przedsięwzięcia Marek Kondrat, Bogusław Linda i Zbigniew Zamachowski.

Jeszcze do niedawna restaurację prowadził król disco polo, Zenek Martyniuk. Niestety, ze względu na ekscesy swojego rozbrykanego syna Daniela M. musiał ogłosić zamknięcie biznesu i sprzedaż swojego lokalu.

Źródła: money.pl/instagram.com/nczas.com

21 KOMENTARZE

 1. Wojewódzki pracuje w prywatnej tv, gra w komercyjnych reklamach za co kupuje wiele drogich aut a teraz jeszcze otwiera lokal co nie zmienia faktu że zdaniem mikkistów i tak będzie komunistą. Bo po prostu się dorobił a to w prawicowym kraju jak Polska surowe potępione.
  Teraz będą modły by splajtował..

  • nie zapominaj o jednym, komunista to debil,ktory chce wprowadzac wszelkimi sposobami komunizm dla innych,ale samemu kocha bardziej pieniadze kapitalistow i luksus zachodniego stylu zycia, jak nauki ,,wielki,, czewonych ideologow.

   • „luksus zachodniego stylu zycia” to niewątpliwie też prawdziwie prawicowa, watykańska wartość którą komuchy chcą odebrać innym a nie sobie

    • po luksus to wysylaja komunisci na zachod swoje bachory i to ze wszystkich czerwonych ,,bratnich,, krajow.

     • Bo na zachodzie rządzi prawica a nie lewactwo dlatego komuniści lgną do luksusu.

  • Ciekawe, czy będzie dodawał psie gówno do dań serwowanych Polakom ? Bo lubi flagę polską wkładać do takiego gówna, robił to w TVN. Czy Polacy mają jeszcze honor?

 2. Prawica” — Wojewodzki” jest wrogiem Polski ,,,pluje na Polske i wsadza FLAGE POLSKA w odchody psie…zachowanie karalne. ale przy obcej wlazdy POPIS to mu uhcodzi plazem. (DO CZASU!!). To sa chamy chzarskie zldozieje zdrajcy ktorzy na ruskich czolgach przyjechaly do Polski pozmieniały nazwiska na polskie i obwieszaja sie swoim chamstwem, nieuczciwoscia i glupota………. Idzie nowe –wreszcie Polacy dojda do wladzy w Polscei i Wojewodzcy……..musza opuscic POLSKE !!

  • spokojnie, miliony osób już wyjechały i kiedyś wyjdzie na twoje jak Polska będzie drugim Watykanem z tysiącem starców

 3. Ciekawe, czy będzie dodawał psie gówno do dań serwowanych Polakom ? Bo lubi flagę polską wkładać do takiego gówna, robił to w TVN. Czy Polacy mają jeszcze honor?

 4. Ale rozpizdziaj i syf na budowie,kto tak pracuje , wstyd taki burdel pokazać chłopie zlituj się…

  • Pewnie remontują mu to „bracia” z nad Dniepru, taki bałagan to cecha charakterystyczna ludów chazarskich.

 5. Zatrudnia tanią siłę roboczą i potem też . Bo to sknera i dziad leniwy i pazerny.

 6. Wojefucki Kuba bedzie sie bran.zlowal i spuszczal do burakow czy do kapusniaka!!

Comments are closed.