Na szczycie G7 będą promowali feminizm. Przepalonych zostanie 120 milionów euro

Francuska minister ds. rownosci_Schiappa
Francuska minister ds. rownosci_Schiappa

G7 to grupa siedmiu państw, które uważa się za potęgi gospodarcze świata zachodniego (Francja, Japonia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy i Kanada). Kolejny szczyt G7 przygotowuje Francja i odbędzie się on w Biarritz. Bez indoktrynacji się jednak nie obędzie…

Na przygotowanie szczytu G7 w Biarritz wyasygnowano 120 mln euro dla Rady ds. Równouprawnienia. Ważnym tematem szczytu ma być bowiem feminizm. Do komitetu honorowego zaproszono już feministki z całego świata.

Przy okazji zaprezentowano cały pakiet działań, który ma spełnić postulaty feministek. Od dodatkowej pomocy dla edukacji dziewcząt, po tworzenie globalnego funduszu dla ofiar gwałtów, aż po naciski na takie firmy jak Google, Apple, Facebook i Amazon w celu lepszego zwalczania przez nie zjawiska „molestowania online”.

14 KOMENTARZE

 1. Feminizm zapanował nawet w Arabii Saudyjskiej. Tam kobiety mają prawo do studiowania i głosowania w wyborach lokalnych.

  • Czyli Arabię Saudyjską podajesz jako kraj z dobrze rozwiniętymi prawami kobiet, a Rosję jako kraj wobec kobiet opresyjny. :) Fanatyczny żydowski szurze, wystarczy, że USrael z kimś trzyma, to go lubisz bez względu na okoliczności. I odwrotnie. Jeśli USrael kogoś nie lubi, to będziesz tego kogoś nienawidził i obsmarowywał fekalnym paluchem.

  • Takie brzuchate oblechy jak Ala Wilk jadą na wakacje do rodziny w państwie na „i” i potem gwałcą Ukrainki zmuszane do pracy w „brothelach”. Tacy z was obrońcy kobiet jak z Niesioła. Feminizm to tylko wasz patent an dezintegrację ducha narodów które trawicie.

 2. Prawiczki wolą Rosję gdzie można kobietę bić po mordzie
  rp.pl/Spoleczenstwo/181029370-HRW-Policja-w-Rosji-radzi-ofiarom-przemocy-domowej-Nie-prowokujcie.html

  • No niestety, marksizm kulturowy mimo stosunkowo krótkiej obecności zdążył narobić swoje…

  • No jasne. Jeśli w jakimś kraju prześladują homoseksualistów, to my uczyńmy z nich bogów, pozwalajmy im publicznie paradować z gołymi tyłkami i zezwalajmy na adopcje dzieci przez nich. Tak?
   No chyba nie.
   Poza tym nudna staje się już ta wasza żydowska obsesja na punkcie Rosji. Na przykład jest jakieś info na temat pociągów, a żydowski szur pisze komentarz „a w Rosji to pociągi są stare i zardzewiałe”. WY chcecie odwrócić uwagę od siebie, od swoich szaleństw i władzy, a poza tym do furii was doprowadza tradyjnie tlący się w Rosji opór przeciw międzynarodowemu żydostwu. Wszak car był OSTATNIM władcą który was trzymał za dystans, a teraz Rosja (choć mocno zjudaizowana) to pomaga Syrii którą chcieliście utopić we krwi jak Libię i Irak wcześniej.
   Ty się żydowski szurze zajmij lepiej prawami kobiet u muzułmanów, bo to muzułmanów a nie Rosjan nam sprowadzacie do Europy.

 3. Czyli teraz oficjalną linią najbogatszych państw jest to, że mężczyźni to podludzie, biali to ostateczne zło Wszechświata i trzeba ich pozabijać?
  Wow.
  Just wow.

  • Choć brzmi to absurdalnie, to masz niestety rację. Jakiś czas temu mój krewny na swojej sprawie rozwodowej podał jako przykład stosowanej przez żonę przemocy domowej zajście polegające na tym, że gdy wychodził z domu do pracy został przez nią niespodziewanie ugodzony czymś ciężkim w tył głowy, stracił przytomność i znalazł się w szpitalu. Słuchająca jego zeznań pani sędzia skomentowała to stwierdzeniem, iż nie kwalifikuje się to jako przemoc domowa, bo dochodzi do niej tylko wówczas, gdy to mąż bije żonę!!! Faceci jako źródło wszelkiego zła w tym systemie stali się niczym innym jak zwierzyną łowną do odstrzału.

 4. Feminizm to wymysł kobiet niespełnionych, które nie potrafią stworzyć prawidłowego związku z mężczyzną. Kobiety nie muszą walczyć o swoje prawa. My mamy te prawa i tylko od nas zależy jak chcemy z nich korzystać. Część kobiet realizuje się jako żony i matki , i nie interesuje nas żadna inna kariera. Kobiety sukcesu, jeśli tylko mają predyspozycje do wykonywania zawodów czasochłonnych – odnoszą sukcesy i to większe niż mężczyźni. O co więc chodzi? O kolejne wypaczenia rzeczywistości.

  • Mylisz się. Feminizm jest narzucany odgórnie. Jakieś głupie, zakompleksione baby nie miałyby siły przebicia. Na wikipedii kategoria Feminists by religion pokazuje, że najwięcej feministek to żydówki. I nie bój się o Zydów. Żydzi u SIEBIE w domu są bardzo konserwtywni. To nam szykują chlew.
   Wkleiłbym link na wikipedię, ale koleżka robiący tu za moderatora w ogóle nie dopuszcza do moderacji postów które z jakiś powodów czekają na moderację, a wklejenie linku = 100% szansa, że komentarz będzie czekał na moderacje.
   To jest to samo co z multi kulti, komunizmem itd. Oni niszczą społeczeństwa a są w tym tak zuchwali, ze już zaczęli zakazywać krytyki swoich postępków.

Comments are closed.