Piekło Polek, które wyszły za „arabskich książąt”. „Jesteśmy traktowane gorzej niż zwierzęta. Dla większości muzułmanów Europejki do zdziry”

O Polkach które wychodzą za mąż za muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Azji mówi otwarcie jedna z nich. Kobieta opowiedziała swoją historię dziennikarce wp.pl Helenie Łygas. Niestety oparte na własnych tragicznych doświadczeniach. Dziewczyny z Polski szukają szejka z pałacem a dostają nieprzespane noce i siniaki. „Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić.”

-„Europejka, która przeszła na islam, nigdy nie będzie na ich terenie szanowana. Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić, jeśli coś się nie podoba, „Allah tak chciał” komentowała rodzina mojego męża kolejne siniaki” – opowiada Anita na portalu WP Kobieta.

W obszernym artykule Polka, która wyszła za maż za Pakistańczyka poznanego w internecie opowiada swoją historię. Mówi o pierwszych zauroczeniach i pierwszych niepokojących objawach agresji swego muzułmańskiego męża. Próbuje również wytłumaczyć jak kobiety i świat postrzegają arabscy mężczyźni.

„Znam mnóstwo Polek-muzułmanek, które postąpiły podobnie jak ja. Wszędzie wcześniej czy później pojawiała się przemoc. Może nie o takim nasileniu, jak w moim małżeństwie, ale umówmy się, że mąż mówiący do ciebie „brudna świnio” zamiast „kochanie” to w Polsce, mimo wszystko, nie jest standard. (…) „Oni przekonanie, że kobieta to zwierzę domowe, mają to wpajane od dziecka.” – mówi Anita.

Anita w wywiadzie zwraca uwagę, że najczęściej występują dwa typy kobiet, które ulegają arabskim mężczyznom.

-„Moim zdaniem są dwa typy Polek, które przechodzą na islam. Najpierw odnajdujesz Allaha, a potem – już jako konwertytka – swojego „arabskiego księcia”.

„Pierwsza grupa to młode, zagubione dziewczyny, które mają zły kontakt z rodzicami. Często są nielubiane w szkole, czują, że nigdzie nie pasują, żyją głównie w internecie.”

-„Druga to kobiety takie jak ja. Po trudnych związkach, ze zdeptanym poczuciem własnej wartości, które czują się nieatrakcyjne i mają dojmujące przeświadczenie, że już do końca życia będą same” – opowiada Anita.

Kobieta szczegółowo opisuje swoja historię, opowiada jak przez ponad rok rozmawiała online ze swoim wybrankiem serca z Pakistanu, jak podjęła decyzję, że weźmie z nim ślub i o tym, że jej rodzinna była przeciwna tej decyzji.

Dokładnie opisuję fazy zachowań męża, jak z opiekuńczego księcia zmienił się w wymagającego bezwzględnego posłuszeństwa tyrana.

Jak twierdzi Anita, jej mąż pierwszy raz podniósł na nią rękę już po trzech miesiącach. Powód wręcz szokuje, zdenerwował się, że Polka podczas wstawania z dywanika modlitewnego podparła się, co okazuje się jest kategoryczne zabronione w islamie. Mężczyzna bił ją za to po głowie.

„Na początku usiłowała z nim o tym rozmawiać. Mąż powiedział, że usiłuje ją wychować na dobrą żonę i dobrą muzułmankę. Następnym razem już sama wytłumaczyła sobie w ten sposób jego napad złości.”

Następnie polka wspomina o seksualnym koszmarze, który przeżywała. Maż musiał koniecznie wiedzieć z iloma mężczyznami wcześniej sypiała. Opisuje również jak arabscy mężczyźni postrzegają europejskie i amerykańskie kobiety.

„Dla większość muzułmanów, których poznałam, Europejki i Amerykanki to zdziry.”

„Po pół roku po ślubie mąż dusił mnie i wrzeszczał, żebym przyznała się „ilu miałam”. Prawda go nie satysfakcjonowała. Jego zdaniem było ich piętnastu i za piętnastu byłam karana. Wymuszał seks, był wtedy bardzo brutalny” – opowiada Anita na łamach portalu WP Kobieta.

W dalszej części wywiadu Polka opowiada, że mimo problemów z padaczką nikt, nie chciał jej pomóc. Każdy sinial czy jej żale na męża, że ten ją bije, był zbywany przez matkę mężczyzny oraz inne kobiety, które poznała w Pakistanie jednym stwierdzeniem:

-„Allah tak chciał.”

Nczas.com/ kobieta.wp.pl

19 KOMENTARZE

 1. Arabia Saudyjska to teraz kraj genderowy – kobiety mogą tam studiować i głosować w wyborach lokalnych.
  Polskim prawiczkom została tylko Rosja gdzie kobietę można bić po mordzie.

  • najlepsze jest to, ze w tych szmatach moga tam rowniez zrobic szpagat w domu, oczywiscie jak ,,starego,, nie ma.

  • A nawet moga tam miec prawo jazdy.
   To oczywiscie pod warunkiem, ze wlasciciel haremu na to pozwoli.

 2. „Piekło Polek, które wyszły za „arabskich książąt”. „Jesteśmy traktowane gorzej niż zwierzęta.”
  A… to juz, drogie panie, wasz dobrowolny wybor.
  Zachcialo sie ksiecia z bajki to teraz trzeba znosic ksiazece maniery.

 3. „Jak twierdzi Anita, jej mąż pierwszy raz podniósł na nią rękę już po trzech miesiącach.”
  Pan Janusz Korwin-Mikke otwarcie twierdzi, ze kobiety sa glupsze od mezczyzn.
  Pani Anito, jest pani na to namacalnym dowodem.

 4. Dla Arabów, w większości Europejki to zdziry. To jedna z niewielu spraw, w której należy się z Arabami zgodzić.

 5. Jak się jest tępą dzidą, która mysli że Arabus będzie ją na rękach nosił to sorry… Wiele polskich tępych strzał gardzi Polakami, uważa ich za brutalów i chamów (bardzo niesłusznie, bo na pewno trochę takich buców jest ale generalizowanie to objaw ograniczenia umysłowego), szukają śniadych książąt z bajki i potem mają swoje „niebo” na ziemi.

 6. mogly wysc za maz za polskiego chlopaka a nie szukac arabow bo arab kocha inaczej niz POLAK i maja za swoje nic litosci dla gupich bab

 7. Polki zawsze narzekają. Jaki książę takie jego maniery. Ubierajcie się normalnie a nie jak panie do towarzystwa to może przestaną uważać was za zdziry .

 8. Bardzo dobrze, nich je piorą i patrzą czy równo puchnie. Ha chciały to mają.

 9. Według muzułmanina europejka jest zdzirą bo nie można jej bezkarnie traktować jak zwierze i w nieskończoność znęcać się i katować
  Islam nie jest żadną religią lecz totalitarnym antyludzkim systemem stworzonym dla psychopatów.

 10. Ile się czyta o tym, jak arabskie bydło traktuje Europejki, ale nadal znajdą się kretynki, które uwierzą w ich bajeczki. Sorry, nie współczuję.

 11. A zwierząta są bez unerwienia ,uczuć i nic nie rozumieją,,więc można je katować? …Tak może myśleć tylko tępa masa ,powinien jej dobrze w ten pusty łeb nawalić.

 12. No to po c**j wychodziły – chyba przez przypadek napisałem rzeczywistą przyzyczynę.

Comments are closed.