Policjantka polskiego pochodzenia bohaterką Ameryki! Pani Jarecki, zastępca szeryfa, wpakowała w bandytę cały magazynek [WIDEO]

Moment, w którym bandyta wyciąga pistolet i zaczyna strzelać do policjantki Riley Jarecki. Źródło: YT/ Napa County Sheriff's Office
Moment, w którym bandyta wyciąga pistolet i zaczyna strzelać do policjantki Riley Jarecki. Źródło: YT/ Napa County Sheriff's Office

Policja z północnej Kalifornii udostępniła w sieci nagranie pokazujące, jak zastępca szeryfa rozprawia się z bandytą, który próbował ją zabić. Policjantka zatrzymała go do rutynowej kontroli.

Nagranie pochodzi z kamery, którą miała zamontowaną Riley Jarecki. W czasie rutynowej kontroli w hrabstwie Napa w północnej Kalifornii zatrzymała ona samochód, którym kierował niejaki Hernandez Morales.

Policjantka chce obejrzeć wnętrze samochodu. Obchodzi go, zbliża się do drzwi od strony siedzenia kierowcy i prosi go, by ten opuścił szybę. Bandyta robi to, pyta „o co chodzi”” i w tym samym momencie wyciąga pistolet i zaczyna strzelać do policjantki. Jarecki odpowiada ogniem i pakuje cały magazynek kul w samochód i Moralesa. 43-latek zostaje zabity na miejscu.

W jego samochodzie znaleziono kolejną sztukę broni – naładowana strzelbę kalibru 22 milimetry. Morales wcześniej już 5 razy był skazany na więzienie. Za naruszenie prawa o broni, jazdę pod wpływem środków odurzających i napaść na policjanta.

To jest ewidentne, że Morales chciał ją zabić – powiedział na konferencji prasowej szeryf Jon Crawford. Poniżej nagranie

16 KOMENTARZE

 1. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!! POLISH POWER !!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Trochę ją poniosło. Jakby miała większy magazynek, strzelała by do rana, a skończyło się na 16 strzałach.

 3. „W jego samochodzie znaleziono kolejną sztukę broni – naładowana strzelbę kalibru 22 milimetry.”


  Serio?
  22 mm?!

  A może jednak .22lr?

 4. złego człowieka z bronią może zatrzymać tylko dobry człowiek z bronią!

  Polska jest państwem frontowym,
  wokoło Polski mamy wrogów chcących zadać naszym rodzinom śmierć,
  kiedy PIS dy umożliwią posiadanie broni zdrowym Polakom?

 5. Propaganda tamtejsza ociepla wizerunek Polaków . Oj nabierajcie sie dalej. Za chwilę Was oplują . Wszelki ściek medialny tak ma. Oni graja w jednej drużynie z rządzącymi. To jeden mechanizm.

 6. Jak dla mnie rewelacja. Tak się usuwa śmieci ze społeczeństwa. Trzeba przyznać, że miała sporo szczęścia. Brawo dla pani szeryf.

 7. ALE dlaczego jej tożsamość została ujawniona ???
  Wszystkie potrzebne bandziorom-mścicielom dane personalne.
  Przecież to dla niej i jej rodziny teraz zagrożenie życia !!!

 8. Czy byłaby szansa aby polska policja zaprosiła panią Riley Jarecki do współpracy w zakresie nowego planu treningowego dla policjantów w Polsce?

Comments are closed.