Polityczny terror i cenzura na tolerancyjnym i postępowym Zachodzie. Uczelnia wyrzuca studenta za opinie o imigrantach

Sebastian Walsh wyrzucony z Uniwersytetu Central Lancashire za głoszenie swych poglądów. Źródło: Twitter
Sebastian Walsh wyrzucony z Uniwersytetu Central Lancashire za głoszenie swych poglądów. Źródło: Twitter

Brytyjski Uniwersytet Central Lancashire zwiesił studenta, który skrytykował Ministerstwo Zdrowia za darmową opiekę dla imigrantów i ostrzeganie przed islamizacją Zjednoczonego Królestwa. Student może powrócić na uczelnię pod warunkiem, że podpisze lojalkę i przejdzie indoktrynacyjny kurs z „różnorodności”.

Sebastian Walsh został wyrzucony po tym jak na zajęciach wziął udział w dyskusji na temat imigracji. Złożono na niego donos a potem odkryto, że 19-latek ma „niewłaściwe poglądy”.

Walsh mówił m.in. iż skoro Brytyjczycy nie mają darmowej opieki zdrowotnej, to podobnie powinno być z imigrantami. Stwierdził ponadto, że jedzenie halal jest „barbarzyńskie”, bo zwierzęta zabijane są w „nieludzki sposób”.

Jestem całkowicie przeciwny posiłkom halal, bo zwierzęta są zabijane w nieludzki, okrutny i barbarzyński sposób – powiedział w rozmowie z „Daily Mail”.

Na innych zajęciach student mówił tez o zagrożeniu Wielkiej Brytanii islamizacją wskazał na funkcjonujące w kraju sądy szariatu, które dyskryminują kobiety.

Władze uczelni stwierdził, że mogą przywrócić Walsha pod pewnymi warunkami. Po pierwsze musi on podpisać lojalkę, że będzie się „właściwie zachowywał” Ponadto ma przejść reedukacyjny „kurs różnorodności”.

Student nie zamierza się zgodzić na poniżające wymagania i zamierza walczyć z władzami uniwersytetu.
Wolność słowa jest prawem człowieka i jestem zdecydowany jej bronić – mówi. – Będę walczył z uniwersytetem, by nikt w przyszłości nie był już karany za przedstawianie własnej opinii.

Władze uczelni nadal prowadza śledztwo w sprawie wypowiedzi studenta. Twierdza, że otrzymały na niego wiele skarg. Według nich Walsh swymi wypowiedziami naruszył normy zachowania i zasady panujące na uniwersytecie. Uczelnia odmawia dalszych komentarzy zasłaniając się toczącym się śledztwem.

14 KOMENTARZE

  1. Globalny marksizm atakuje. Ti chińska podruba. Jesteśmy otoczeni przez globalną bolszewie.

  2. Jak nie żyd to ciapaty miesza w Europie. Dobrze byłoby żeby zajęli się własną dvpą poza Europą.

  3. Potrzeba wielu takich jak on. Trzeba walić tą samą pałką, którą bezlitośnie uderzają nas normalną większość we własnym domu.

  4. A teraz porównajcie to z tym co u nas – uczelnie nie chcą reagować na poglądy wyrażane przez pracowników naukowych np ten który obalał pomnik Jankowskiego (Suszek) jest matematykiem zatrudnionym za pieniądze podatników.

  5. Jedyna możliwość – jak sądzę – dla niego, bez zmiany poglądów i kajania się, jest stwierdzenie, że jest … „prawicowym” Żydem.
    Im chyba wolno?….

  6. Mr.Sebastian Walsh zapomnial, ze tylko lewckie scierwa zorganizowane w greengrupach maja prawo komentowania kiedy i jak zwierzeta moga byc zabijane.

  7. Dla kontrastu: na jakimś uniwerku w wielkiej brytanii arabska pracownica powiedziała, że należy zabijać białych mężczyzn i uniwerek odmówił nawet wszczęcia postępowania.

Comments are closed.