Posłuchajcie głosu rozsądku. Polka mówi o feminizmie. To będzie hit polskiego internetu [WIDEO]

Autorka nagrania o feminizmie, które staje się hitem internetu. Źródło: Twitter/Pani Renatka
Autorka nagrania o feminizmie, które staje się hitem internetu. Źródło: Twitter/Pani Renatka

Pani Renatka, przedstawiająca się na Twitterze jako „zorientowana moherowa bereciara, Polka, ciemnogród, katoliczka, żelazny elektorat PiS, sekta smoleńska” udostępniła nagranie, w którym młoda, atrakcyjna Polka mówi o feminizmie.

Podzielamy opinię pani Renatki, że „To jest tak normalnie powiedziane, że aż brzmi jak abstrakcja w dzisiejszych chorych czasach.

Już niejeden facet stwierdził, że kobiety mają coraz większe jaja od mężczyzn”. Poniżej nagranie.

14 KOMENTARZE

 1. Znowu nie mogę odtworzyć! Czemu wstawiacie filmiki w jakichś dziwnych formatach zamiast starych i poczciwych jak na YouTube? POpieracie Windę? Nie da się przekonwertować?

 2. „zorientowana moherowa bereciara, Polka, ciemnogród, katoliczka, żelazny elektorat PiS, sekta smoleńska” to naturalny sojusznik przystawek made in Corwin

 3. „udowadniałam, że jestem w stanie pracować dużo lepiej niż mężczyźni” Może żeby to udowodnić próbowałaś sikać do zlewu?
  Dlaczego kobiety na każdym kroku muszą udowadniać że są leprze od mężczyzn? Dla czego muszą udowadniać że nie są wielbłądami? Wystarczy, że każdy zacznie widzieć w nich człowieka i feministki nie będą miały racji bytu.

  • dlaczego musza udawadniac? bo maja deficyty i na tej skali ziemskiej moga sie tylko porownac z mezczyznami, ktorzy maja poprzeczke postawiona z natury wyzej lub ze zwierzetami, nikogo innego na tej planecie nie ma, no sa jeszcze inne kobiety,ale to jak porownanie jednej pokrywki do drugiej.

   • Bzdury opowiadasz! Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy człowiek jest predysponowany do czegoś innego, inne uzdolnienia, inną wrażliwość, inne warunki fizyczne, inny poziom i rodzaj inteligencji. Niech każdy robi to do czego ma talent i niech skończy się ta „wojna” płci. To co masz nie zawdzięczasz sobie a Panu Bogu. Jeśli Pan Bóg wyposażył Cię w muskuły to po to byś ” polował na mamuty ” i bronił nimi słabszych, a nie po to byś pokazywał swoją siłę wobec nich. Jeśli dostałeś od niego rozum, język i potrafisz wyrazić wszystko słowami to nie po to żeby być wulgarnym i ubliżać innym.
    A tak na marginesie to gdyby mężczyźni nie byli zniewieściałymi narcyzami albo zapijaczonymi lumpami i zachowywali się tak jak Pan Bóg przykazał i do czego ich przeznaczył to kobiety pozostały by kobietami w pełni tego słowa znaczeniu

 4. Gdyby nie feministki to ta pani zostałaby sprzedana jakiemuś staremu facetowi za krowy i świnie bo tak było w XIX wieku

 5. Czy takie, że baby przypominają chłopów, a chłopy zmieniają się w baby. I z urody i z charakteru. Czyli zlewamy się jako gatunek w jedno.

 6. ta fryzurka, barytonowy głos i rzucanie mięsem jest dla mnie jakoś mało kobiece, a w ogóle nie wiem, o co jej chodzi, chyba ma o coś pretensje do świata, trochę nawiedzona się wydaje

 7. I ruszył wir komentarzy urażonych feministek ? a tak właśnie powinien wyglądać feminizm. Trzeba wziąć się do roboty i nie użalać się nad sobą ?

 8. Dobrze gada. Ktoś tworzy sztuczne podziały wśród ludzi, na zasadzie mężczyzna-kobieta, starsi-młodzi, miasto-wieś, chłopy-szlachta, lekarze-pielęgniarki i tak się kręci od setek lat. Devide et impera – dziel i rządź. Bo jakby wszyscy ludzie się szanowali i zaakceptowali swoje różnice to już dawno pogonili by tych co są u koryta i tylko wymyślają jak jeszcze podzielić narody! Dlatego wymyślają te „róność, wolność, braterstwo”, albo „parady równości”, czy „równouprawnienie”, ludzie zdajcie sobie sprawę, że w świecie nie ma, nie było i nigdy nie będzie równości! Każdy człowiek jest inny, to przecież widać gołym okiem, inna płeć, wzrost, kolor skóry, inteligencja, pochodzenie itd.! To i inne zarobki, to przecież normlane!

 9. Babok ktoremu wydaje się że jak przeklina to jest silna. Niestety ale nawet antyfeministki nie są kobiece w Polsce.

Comments are closed.