Scheuring-Wielgus Radio-Zet
Joanna Scheuring-Wielgus. Foto: twitter/JoankaSW
REKLAMA

Joanna Scheuring-Wielgus, przyboczna Petru i wicemistrzyni Polski we wpadkach wpadła na kolejny „mądry” pomysł”. Chce postawić cały Kościół katolicki przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze. Wcześniej chciała doprowadzić „tylko” do dymisji polskich biskupów.

Swoim najnowszym marzeniem podzieliła się ze społeczeństwem podczas rozmowy w TOK FM z Jackiem Żakowskim. Dziennikarz zapytał poseł partii Teraz! Scheuring-Wielgus o to, czy zamierza startować do unioparlamentu.

REKLAMA

Chciałabym doprowadzić do postawienia Kościoła rzymsko-katolickiego przed Trybunałem w Hadze. Dlatego rozważam start w wyborach do PE. Chciałabym w tym uczestniczyć – wypaliła poseł Scheuring-Wielgus.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

To nie pierwsza idiotyczna wpadka pani poseł. Jeszcze niedawno przekonywała, że chce doprowadzić do dymisji polskiego episkopatu. Przypominamy, że episkopat to po prostu ogół biskupów posługujących na terytorium danego państwa.

Z kolei podczas tzw. czarnych protestów, na których środowiska aborcyjne i feministyczne domagały się odrzucenia obywatelskiego projektu „Stop aborcji” poseł Scheuring-Wielgus zaczęła krzyczeń na scenie „dość dyktatury kobiet”. Warto podkreślić, że zebrany tłum wspierający poseł Scheuring-Wielgus w znacznej części podjął okrzyk.

Źródła: tokfm.pl/nczas.com

REKLAMA