Czy to się nigdy nie skończy? Kaz nie płaci, Izabel płacze na wizji i… recytuje wiersze [WIDEO]

Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz fot. PAP autor: Grzegorz Jakubowski
Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz fot. PAP autor: Grzegorz Jakubowski

Do tej sagi wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Mija dokładnie dziesięć lat od żenującej sceny, kiedy to Izabela Marcinkiewicz zaczęła się publicznie obściskiwać ze swoim przyszłym mężem, byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem…

Niedawno po kilkuletnich korowodach sąd orzekł rozwód Marcinkiewiczów, „Isabel” zasądzono wysokie alimenty od byłego życiowego partnera. Jednak zdaniem nieszczęsnej Kaz uchyla się od tego obowiązku, a swoje dochody skrzętnie ukrywa.

„Poetka z Brwinowa” zdecydowała się wystąpić w programie „Alarm” emitowanym w telewizji publicznej:

Podczas nagrania Isabel nie oszczędzała Marcinkiewicza. Jej zdaniem dług byłego polityka PiS wynosi już ponad… 100 tysięcy złotych.

Komornik nie ma nawet skąd ściągnąć pieniędzy, nie ma pieniędzy na koncie, a jeśli nie ma pieniędzy na koncie, to tak by wyglądało, jakby on nie zarabiał. Chodzenie na basen, pojawianie się w restauracjach, styl życia, jaki prowadzi, no mówi jednak co innego, na pewno taką bezrobotną osobą jednak nie jest. To jest dla mnie oburzające. Wszystko wskazuje na to, że pan Marcinkiewicz ukrywa dochody! 

Całej historii smaczku dodaje fakt, że Marcinkiewicz postanowił wrócić do czynnej polityki. Stał się twarzą kampanii do Parlamentu Europejskiego nowo powołanej Koalicji Europejskiej:

Marcinkiewicz nie odpowiedział na zarzuty swojej ex. – Nie rozmawiam z reżimową telewizją – skwitował krótko zarzuty Isabel.

21 KOMENTARZE

 1. Gdyby takie plotkarskie media jak NCz o tym w kółko nie pisały to nikt by o tym nie usłyszał, bo poza tym każdy los Kaza i jego ex ma głęboko w 4 literach.

 2. Niech młode babsko zakasa ręce i złapie się za prace a nie żąda alimentów prawo w Polsce jest chore. Zadawała się zestarym dziadem ateraz płacz nie żałuje takich perfidnych młodych kobiet zwykłe cwaniary i oszustki a prawo takie perfidne kobiety popiera

 3. Wszystko Ok Todl tylko, ze jak on rwie się do europarlamentu, gdzie się stanowi prawo to powinien sam tego prawa przestrzegać

 4. Miotle potrzebny stelaże żeby się nie schylac A tej dziwie żeby odleciała

 5. i weś sie tutej ożeń z obcą babą… mój ojciec to mądry facet bo się ożenił z moją matką a nie z obcą kobitą, też buli alimenty ale nie na obcą babę ino na moją matkę

  • Na co tak kłamież ? Z mojo matko to sie muj ojciec ożenił a nie twuj !!!!!!!

 6. Cała Polska nienawidzi tej kretynki i naciągaczki, szkoda Marcinkiewicza, że trafił na taką wredną babę bez skrupułów

  • Ależ jej nienawidzisz – bidnej kobitki, kaleki, wykorzystanej przez nikczemnika.

   Co to o tobie świadczy?
   Usz, wredna ty.

   Uważaj, żeby życie ciebie tak nie łupnęło jak ją.

   Zasługujesz!

 7. Cytat: ” Jej zdaniem dług byłego polityka PiS…”

  Marcinkiewicz jest też byłym politykiem Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego (ZChN) i Akcji Wyborczej Solidarność (AWS).

  Zatem CZEMU, grafomanie NCz! podajesz tylko, że ten alimenciarz-uciekinier jest byłym politykiem PiS?
  CZEMU nie podajesz, że jest on byłym politykiem ZChN i AWS?

  Nienawiść do PiS wali na móżdżek?

  Przypominamy: Marcinkiewicz przestał należeć do PiS w r. 2007. W tym samym roku poparł PO, prawda?

  Po opuszczeniu PiS-u nieraz wypowiadał się wrogo o PiS-ie, czyż nie?

  W r. 2013 założył z Gietrychem i Miłachem Kamińskim – osobnikami ostro wrogimi wobec PiS-u – Instytut Myśli Pasńtwowej.

 8. Izabela do roboty ! Zdrowa z Ciebie baba , nie odsłaniaj się i nie bierz nikogo na litość. Tak bezczelnej baby premier się czepił.?
  Panie premierze gdzie Pan miał oczy ? Ja bym jej nie dała ani grosza. Papierki i śmieci zbierać w parku!!! I kasę zarobisz!!!.

  • Ależ podłota z ciebie, ze napadasz na bidną kobitkę, wykorzystaną przez podłego dziada i porzuconą jak wypluta guma do rzucia!

   Gdzie twoja godność i solidarność kobieca?

   Patrzcie jak go tytułuje obrzydliwie podlizywacko „panie premierze”.
   Panie srerze!

 9. To kretyn zachciało mu się młodej dipy jak chciał zamoczyc to tyle jest agencji , na pewno wyszło by go taniej. Patrz Niesiołowski ,jurny Stefan.

 10. To jak to jest, ma takie długi i chodzi po wolności, za łeb nieroba i do lochu z nim.

 11. To lenistwo redaktorów to już naprawdę poraża. Co to za imię „Kaz”? Naprawdę ciężko wam dopisać te kilka literek więcej. Następnym razem napiszcie „Ka” . Będzie jeszcze krócej, wygodniej

Comments are closed.