Kim jest Rafał Suszek? Człowiek, który stał za akcją dewastacji pomnika ks. Jankowskiego, obnosi się ze swoim żydowskim pochodzeniem

Rafał Suszek fot: twiter.com

Zarzuty znieważenia pomnika i zniszczenia mienia postawiła prokuratura jednemu z trzech mężczyzn, którzy przewrócili gdański pomnik ks. Henryka Jankowskiego. Dwaj pozostali sprawcy tego samego dnia mają usłyszeć identyczne zarzuty.

Do przewrócenia monumentu stojącego niedaleko kościoła św. Brygidy w Gdańsku doszło w nocy ze środy na czwartek. Nagranie filmowe z tego zdarzenia udostępnił na portalu społecznościowym dziennikarz Tomasz Sekielski. Na nagraniu widać, jak trzej mężczyźni zakładają na szyję figury pętlę, podważają cokół i ciągną, aż pomnik upada na przygotowane wcześniej opony samochodowe.

Jedną z tych osób jest Rafał Suszek, pracownik naukowy na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej zasłynął jako aktywny „działacz” stowarzyszenia Obywatele RP i koordynator skrajnie lewackiej wystawy o Organizacji Narodowo-Radykalnej, która została zorganizowana na Uniwersytecie Warszawskim.

Prywatnie Suszek wręcz obnosi się swoim żydostwem. Oto jego zdjęcie opublikowane na twitterze:

W wywiadzie opublikowanym na łamach „Gazety Wyborczej” ostro atakował prawicowe organizacje, które określał jako „neofaszytowskie”:

Mamy dziś proautorytarną władzę – przed wojną była to sanacja – i eskalację nastrojów prototalitarnych, które kreują organizacje neofaszystowskie, takie jak ONR czy Młodzież Wszechpolska. 

64 KOMENTARZE

  • Bo musiałby przewracać pomniki wszystkich cadyków i rabinów. Patrz bibula.com/?p=20171

  • pomału się rozumiemy motywację żydów w gorliwym zwalczaniu "pedofilii" w Kościele

   To dlatego żyd Sekielski był poinformowany o wywracaniu pomnika. Bo oni są z tej samej gminy – kahału.
   Nienawiść do ks. Jankowskiego nie wynika z jego domniemanej pedofilii, ale z jego antyżydowskich wypowiedzi i akcji.

  • Rafal jest obrzezany? I czy czesto sie bran.zluje na uniwersytecie w obecnosci chlopakow?????

 1. Ja wam powiem kim jest! Jest BOHATEREM! Rozbil pomnik tej szmaty smierdzacej katolicko pedofilskiej jankowskiego! Pomnik jankowskiego to powinien robic za szalet miejski co najwyzej!

  • Twój głos się nie liczy – „to nie wchodzi w żadna rubryka”

   • Moj glos sie liczy bardziej niz wasz korwinisci, pamietajcie w warszawie korwin dostal 1% a Trzaskowski 54% jestescie zalosna mniejszoscia w stolicy!

    • zafałszowali wybory jak zawsze, to i dostał, a ciemny lud to kupił

     • taaaaa sfałszowane, wszystkie komisje potwierdzają porawność, ale sfałszowane. Zawsze jak nie wygraja twoi to bedzie dla ciebie sfałszowane, wiekszosc ludzi co ich znam glosowalo na Trzaskowskiego! na korwina nikt.

   • ta pi.zda, kierownik episkopatu, to bękart szmalcownika parchatego co swoich wspołwyznawców również obrzezańców parchatych sprzedawał na gestapo i brał za to szekle.

    • Nie, na gestapo to sprzedawali polscy szmalcownicy, a później w trakcie powstania jak szczury tchórzliwe chowali się po kanałach.
     Żydzi, krystaliczny naród umęczony przez gestapowców i przez polskie pogromy jak ten w jedwabnem! PRZEPROŚ ZA JEDWABNE!

     • buahahaha!!!!!!!!! dobry kawał.
      w jedwabnym to parchy zabili innych parchów w zemście za szmalcownictwo. i bardzo dobrze. za nic tu nie trzeba przepraszać. parchy niech sie nawzajem przepraszają. zresztą z tego co się orientuje już jeden parch zwany kwasulą przeprosił was szmalcowników za to coś co nazywacie zbrodnią.

     • No nawet IPN potwierdza że to zbrodnia dokonana przez chorych z nienawiści, zawistnych głupich POLAKÓW, na umęczonym i szlachetnym narodzie ŻYDOWSKIM! A w te swoje bajki to chyba sam nawet nie wierzysz!

     • buahahahaha!!!!!!!!!!! aleś mnie rozbawił. dzięki za polepszenie samopoczucia.
      szlachetny i umęczony naród żydowski, krystaliczny. – dobry kawał. dawno lepszego nie słyszałem.

     • Czy jesteś żydem-rasistą antypolskim i stalinistą?
      Jeśli tak, ilu Polaków zamordowałeś?
      Czy twoja matka i ojciec tacy jak ty?
      Jeśli tak, to ilu Polaków oni zamordowali?

      PRZEPROŚ ZA BRAMY POWITALNE, ZA DENUNCJOWANIE POLAKÓW, ZA KONIUCHY I NALIBOKI, ZA ŻYDOKOMUNĘ, ZA MORELA, LOLĘ POTOK, RÓŻAŃSKIEGO I WIELU, WIELU, WIELU INNYCH !

 2. Gdyby pan żyduszek chciał znaleźć neofaszystów to proponuje mu skierowanie oczu w stronę Izraela.

 3. Żydobolszewia jest coraz bardziej agresywna. Marzą im się czasy gdy mogli być zupełnie bezkarni pod osłoną stalniowskiej armii.

 4. Osobnicy nie nadający sie do życia w polskiej społeczności powinni żyć z dala od niej

  Zemścił się na śp. ks. Jankowskim za to, że śp. ks. Jankowski za życia, po r.1989, systematycznie przypominał i ganił zbrodnie żydokomuny?

  Dziad wywarł swą nienawiść NA NIEBOSZCZYKU.

  Ale dzicz i psychopatia.

  Jako Polak NIE CHCĘ żyć z takim osobnikiem, i jemu podobnymi, w jednym kraju, blisko siebie.

  • To sie wyprowadz, ten bohater tutaj pozostaje, jestem w stanie mu sam placic, jestem majetna osoba.

   • Skąd masz kasę?
    Czy z szabru na Polakach?
    Jeśli tak, to ilu ich zamordowałeś i obrabowałeś?

    • jego starzy którzy zajmowali sie najstarszym zawodem świata sprzedawali na gestapo swoich obrzezanych i parchatych współwyznawców, za co dostawali szekle.
     a stara dawała d.upy w czasie powstania warszawskiego hansowi frankowi a stary był jej menadzerem, ale na tym się nie dorobili, bo była tak brzydka że nie chciał jej płacić za usługę.

     • to każdy wie, tylko niewielu chce skorzystać nawet przy dopłacie. dlatego interes marnie idzie i nie ma szekli.

 5. Tak to właśnie jest z neofitami… nadrabiają agresywnością… swoją drogą dziwne że taki uwrażliwiony na dziecięcą krzywdę Suszek nie protestuje pod ambasada Izraela by wydał on ściganego za pedofilie Malka’e Leifer’a który dzięki pomocy swojej diaspory uciekł z Australii i korzystając z izraelskiego prawa może cieszyć się bezkarnością.

 6. Niech ten gudlaj jedzie do NYorku nawracac pedofilskich rabinow albo rozbijac w Jerozolimie zydoskie bu rdele

 7. koordynator skrajnie lewackiej wystawy””
  Może – właśnie pisząc taki artykuł – czas dojrzeć, a przynajmniej zastanowić się nad poglądem,
  że „lewactwo”, lub inne „-ctwo” czy „- izm”,
  to tylko narzędzia w realizacji interesów etnicznych the etny..:)

 8. Qrcze, jak łatwo być „jasnowidzem w zakresie polityki”, „analitykiem politycznym”, „analitykiem zachowań społecznych” w naszych czasach.

  Gdy przeczytałem, tylko pobieżnie fragmenty informacji o obaleniu, o niekryciu się obalających… źle mówię:
  gdy przeczytałem nawet tylko „zajawkę”/fragmencik tytułu ifnormacji, kilka pierwszych słów tytułu
  od razu przypuaszczałem, choć sądzę nawet, że właściwie od razu wiedziałem, że sprawcy mają bardzo bardzo dużo wspólnego z „wrażliwością żydowską”, a bardzo mało wspólnego z „oburzeniem na pedofilię”, że to drugie to pretekst.

  :) Łatwo być wręcz prorokiem:),
  tylko nie trzeba zamykać oczu (na to czy spod działań nie wyzeira etniczność)i
  nie stosować za dużo terminów rodem z „prawicowej politycznej poprawności” typu „lewactwo” czy nawet „antycywilizacyjny postmodernizm”, bo z reguły spod tego, głębiej lub płyciej, wyziera „interes etniczny”.
  Warto poczytać – choćby skróty/omówienia – ksiązki K. MacDonalda, „Kultura krytyki”….

  • Dokładnie tak. Mnie też od razy śmierdziało w tej sprawie czosnkiem.

  • Tak, zydzi to zmijowe plemie, zamordowali NIEWINNEGO PAN JESUSA teraz i od 1945 zagrazaja Polsce.
   sa w nszym Polskim rzadzie pod zmienionymi nazwskami.XXXX—-.schetyna –to nie wrog zydoski!
   Zabronic wstepu… a zydow co pozmieniali nawiska na polskie –wyrzucic z Polski.

   *** Rodacy musimy glosowac na NARODOWCOW– GRZEGORZ BRAUN !!!!!!!!

   • Oni nam zagrażają nie od 1945 roku ale odkąd przybyli do Polski ze swojego stepowego państwa Chazaria by pasożytować na naszym Narodzie

 9. Zydowski parch. Teraz ta pustynna dzicz bedzie nam pokazywala kto wrog kto przyjaciel

 10. OBALENIE POMNIKA BYLO ZŁE. czemu? Dlatego ,że wyręczono uklad trojmiejski z bardzo klopotliwej sytuacji.Wolabym aby wladze gdanska musialy stanąć na wysokosci zadania.A tak „spontaniczna” akcja pozwolila im umyc ręce od problemu.

 11. Nienawidzące Kościoła plemię żmijowe w natarciu. Ileż jeszcze będą Nas wystawiać na próbę???

 12. ten pan który imituje żyda na zdjęciu z dzieckiem nie ma pojęcia o historii – sanacja nie miała nic wspólnego z onr i młodzieżą wszechpolską, za to sanacje mocno popierały mniejszości narodowe m.in. żydzi, piłsudski sam wpóścił i dał paszport kilkuset tysięcy żydom którzy uciekli z zsrr

 13. Rafał się nie „obnosi”, chodzi z zapiętym rozporkiem. Nie było żadnej „dewastacji”, a odwrotnie, podłożył opony, by się absolutnie nic potłukło i to dokładnie wyliczył – wiadomo, doktor fizyki, perfekcjonista. Zdjęcie kochających się ojca z dzieckiem jest najlepszym kontrastem, protestem do takich zboczeńców, jakim był ten prałat oraz zakłamanych, cynicznych biskupów, co ich latami ukrywają i ułatwiają im ten obrzydliwy proceder. Wybraliście na „ofiarę” Rafała, bo u innych nie dało się dopatrzeć tak stereotypowych cech – żenujące. Brawo chłopaki! Lepiej obalić taki pomnik-gargamel niż obalić flaszkę wina „Monsignore”, którym ten prałat dzieci rozpijał. A stawianie takim pomników to skandal i obrażanie ofiar. Uczcie się od papieża Franciszka, całujcie!

  • A to pozowane zdjęcie z dzieckiem w zbożu to oczywiście kadr z filmu „Pokłosie”.

   • Rabinów, mułłów, pastorów i większości popów nie obowiązuje celibat, to nie muszą kompensować sobie ukrywanych potrzeb – w dodatku Jankowski gej – na dzieciach.

    • Jak kościół nie chcę znieść celibatu, to może choć by pozwolił księżom na związki partnerskie? Byle wyłącznie dorośli z dorosłymi!

 14. Czy mieszkancy Gdanska pozwola tak sie traktowac? Czy sa tam jeszcze ludzie honoru – chociazby kibice lokalnych druzyn, ktorzy nie pozwola, aby dzialy sie takie rzeczy???

 15. Człowiek, który stał za akcją dewastacji pomnika ks. Jankowskiego, obnosi się ze swoim żydowskim pochodzeniem a jak wiadomo, to obnosić się można wyłącznie z polskością – matką i fundamentem polish jokes.
  Przynajmniej w Polsce, bo poza Polska jest to jednak synonim obciachu.

Comments are closed.