Max Kolonko atakuje JKM i „Najwyższy CZAS!”. „Żydowsko-niemieccy akolici”. Sommer odpowiada

Tomasz Sommer, Mariusz Max Kolonko. Fo., youtube
Tomasz Sommer, Mariusz Max Kolonko. Fo., youtube

Max Kolonko poczuł się dotknięty wpisami na naszym portalu! Przez niezrozumienie czym jest nczas.com zaatakował z tego powodu… Janusza Korwin-Mikkego. – Nasz portal zajmuje się także drażliwymi sprawami i wbrew temu co sugeruje Kolonko nie jest instytucjonalnie związany z żadną siłą polityczna – odpowiada Tomasz Sommer, naczelny nczas.com.

Kolonku na swoim facebooku umieścił bardzo długi wpis:

Panie Januszu, proszę nie kazać mi analizować pana postaci i nie zmuszać mnie do wyjaśniania Narodowi jak to jest, że posługując się radykalnymi hasłami zmiany systemu, przez całe lata przyciąga pan do siebie ludzi po to jedynie, aby potem, przed wyborami, walnąć jakąś kosmiczną głupotę, by zejść poniżej 5% i wywalić kolejną cześć patriotycznego elektoratu na out.

Proszę mi nie kazać wyjaśniać ludziom dlaczego przez dziesiątki lat nie był pan w stanie stworzyć niczego solidnego ani trwałego co budowałoby Polskę zamiast ja osłabiać, dzielić i rozwalać od środka. Tego terminu użyłem pierwszy raz lata temu w MaxTV na określenie marksistów kulturowych, Żydów niemieckich Szkoły Frankfurckiej, którzy celowali się w wykształcaniu takich szamanów politycznych jak Pan. Co to za ‘lider’ który nie ma kontroli nad mizernym portalikiem, redagowanym przez żydowsko-niemieckich akolitów, użycza tam swego nazwiska do kampanii kłamstwa i hejtu i strzela tym w plecy do swoich??

Nie powiem za waszymi niedobitkami z FB – “Kieeedyś pana lubiłem ale już nie lubię”. Powiem – nadal pana lubię. Jest Pan zabawnym jeźdźcem apokalipsy ze wzgórza Tel Megiddo w czapce polskiego ułana. Ma pan fantazję energię i potencjał który chciałem wykorzystać przyłączając pana do grupy zadaniowej TASK FORCE#R budowania silnej i bogatej Polski. Pan jednak nie chce budować Polski silnej a Polskę podziałów i wiecznej politycznej rozpierduchy która wcale Polish Power nie buduje – a ją osłabia, hoduje politycznych krzykaczy herbu Hurra Polacy – a nie twardych patriotów SpecialOps#R skoncentrowanych na osiągnięciu wyniku i realizacji wyznaczonego celu dla dobra Polskiej Republiki i nas samych w Niej.

W naszej Rewolucji #R kierujemy się przede wszystkim zasadą LOJALNOSCI w której atak na jednego nas jest atakiem na nas wszystkich. Rzecz jasna, przeglądając te pierdoły na sygnowanej pana nazwiskiem stronie – stwierdzam ze tej formuły pan nie Mikkei. Obawiam się zresztą że nie widział pan ani jednego programu MaxTVGO i nie wie Pan jaka Rewolucja się dokonuje, ani co #R naprawdę znaczy ani o co się nam rozchodzi. Zatem odpowiem panu tak:

Hitler posłał Gen Paulusowi pistolet, by ten pod przegranym Stalingradem honorowo strzelił sobie w łeb. Więc jako honorowy Dowódca posyłam Panu taki pistolet: dam panu prawo do złożenia rezygnacji z TASKFORCE. Mam nadzieję że jako człowiek honoru złoży pan broń jak również nie będzie więcej strzelał do Naszych poprzez słabiutki oddzialik złożony z łapanki fałszywych Janusików.

‘Najwyższy czas’ – to wysłać te wasze pseudopatriotyczne, pseudonarodowe stragany zaśmiecające internet w kosmos razem z pseudonarodowymi politykami którzy tkwią mentalnie w PRLu, nie wiedzą co to lojalność, nie potrafią często włączyć kompa ale chcą przez kolejne lata bawić się naszym życiem- w istocie, co kilka lat, wyprowadzając polski elektorat patriotyczny na margines polityki. Nasze Bataliony które jak huragan tworzą się właśnie po całej Polsce i świecie, wypierdzielą was wkrótce wszystkich w kosmos nawet bez E-votingu, wtedy może zrozumiecie że jest rok 2019 i w Polsce rządzi juz Piąta Władza.- #R Polish Power.
Have a nice day.

Oto odpowiedź na wpis Maxa Kolonko autorstwa Tomasza Sommera:

Szanowny Panie Mariuszu,
Niestety całkowicie błędnie ocenił Pan sytuację. Janusz Korwin-Mikke jest założycielem „Najwyższego CZAS!”-u, co uczynił prawie 30 lat temu i na samym początku był jego redaktorem naczelnym, gdy Pan działał jeszcze w postkomunistycznej TVP. Natomiast obecnie raz na dwa tygodnie pisze felieton oraz kilka krótkich form do papierowej wersji pisma i do tego ogranicza się jego związek z gazetą, natomiast z portalem nie ma kompletnie nic wspólnego, poza wspólnym, do pewnego stopnia, sposobem myślenia. Wszelkie zarzuty skierowane do niego w kontekście portalu, są więc równie celne jak określenie jego redakcji mianem „żydowsko-niemieckich akolitów”, jak rozumiem na podstawie mojego nazwiska. Sam portal zajmuje się oczywiście prawą częścią polskiej sceny polityczno-publicystycznej i jako magazyn tekstów pochodzących od wielu autorów przedstawia wiele faktów i interpretacji, które oczywiście nawet po prawej stronie nie wszystkim się podobają, ale wynikają z konkretnych sytuacji i wypowiedzi. Wydaje się więc, że powinien Pan krytykować poszczególne teksty, jeśli z jakichś powodów uznaje je Pan za niewłaściwe, a nie bawić się w ocenę złożonej, wieloosobowej instytucji na podstawie jednego nazwiska i atakowanie człowieka takiego jak JKM, który nie ma z nią nic wspólnego poza związkami tradycyjno-sentymentalnymi. Tym bardziej, że nczas.com w większości przypadku komentuje Pańską działalność entuzjastycznie. A Pan najwyraźniej się obraził, że nie jest to fascynacja ślepa,)

56 KOMENTARZE

  • I co to #R ma znaczyć? Co to za ruch społeczny czy polityczny co zachowuje się jak sekta? Max kompletnie zbzikował.

 1. Korwin to komuch bo tak jak wszyscy broni komunistycznych przywilei emerytalnych… Jest podstawiony przez SB jako alternatywa, żeby motłoch myślał, że ma jakiś wybór…

 2. Mnie też zastanawiają te nazwiska w szeroko pojętej prawicy pozasystemowej typu Mentzen, Sommer, Berkowicz(Berkovitz?), Winnicki(Winnitzer?), Bosak(nazwisko zbieżne z nazwiskiem znanej krakowskiej rodziny żydowskiej) itd.. Chciałbym znać rzetelne biografie, zbyt wiele razy Naród Polski był oszukiwany by teraz nie przejawiać wyjątkowej ostrożności w tej kwestii.

 3. Zastanawiacie się, co to się stało?
  Być może ma to związek z niedawną wizytą w juesej pewnego znanego „prawicowego” dziennikarza, PIS-owca.
  Przed jesiennymi wyborami w 2018 r. ten „patriota” w pewnej telewizji w potoku słów wypluł z siebie (niby mimochodem) krótki tekst zjadliwie uderzający w RN, że jest infiltrowany przez ruską agenturę, padło nawet nazwisko pułkownika SWR Samożniewa.
  Ostatnio również w tzw. niezależnych mediach pewne osoby, co jest dla mnie szokiem, dyskredytują JKM oraz całą koalicję ProPolską.
  Maski spadają, rozbija się wszystko, co może zagrozić ryjom przy korycie.

 4. Gdyby nie Max, nie dowiedziałbym się, że istnieje takie „cudo” jak nczas – zrobił wam niezłą reklamę. Co do wypowiedzi P. Sommera, to czy entuzjazm w komentowaniu działalności P. Kolonko polega na kpinach, robieniu niego „showmana” itd.? Same tytuły waszych artykułów, w których pojawia się postać Maxa nie są entuzjastyczne a sarkastyczne, prześmiewcze. MEGA! Czy Mariusz Max-Kolonko jest agentem?, „Max Kolonko strzela sobie w kolanko”, itp. itd. Z takimi tekstami bliżej wam do pudelka…

 5. Ma rację. Ile można być kandydatem. My chcemy wyniku, zmian. Zamiast tego dostajemy puer####nie o hitlerze, prawach kobiet i niepełnosprawnych. Przykro mi ale #R

  • Chcesz wyniku człowieku to przekonuj ludzi! Myślisz, że samo się to zrobi? JKM załatwi wszystko bez dostępu do tv? I tak w Polsce te 5% procent ludzi myślących głosuje na partie wolnościową. W Europie jakaś partia wolnościowa rządzi albo zdobywa więcej głosów? Nie słyszałem.
   Może Ty dostajesz puder bo nie za bardzo słuchasz ze zrozumieniem.. albo skupiasz się nie na tym co trzeba.
   Rewolucja już była i trwa, ale nie R, tylko marksistowska i neomarksistowska.
   Chcecie to się dzielcie, nie wiem komu zamierzacie oddać swój głos, bo Kolonko kandydować nie będzie. Do tego Kolonko nie do końca wszystko rozumie co dzieje się tutaj w Polsce. A tak jak fałszywa historia jest matką fałszywej polityki, tak i nieznajomość realiów i niektórych pojęć powoduje potem takie oto konsekwencje jak widzimy. W kraju i w myśleniu. Zauważyłem, że Kolonko coraz bardziej emocjonalnie reaguje.. Nie rozumie i się denerwuje, a przez to dzieli być może ludzi, nie wiem czy prawicę, bo on jest demokratą. Amerykańska demokracja dobra na wszystko..
   Swoją drogą widać jak jest dobra, skoro żydowskie lobby robi tam co chce i amerykanie angażują się w co oni chcą, ze szkodą dla siebie. Szkoda, że tego Kolonko nie widzi, a czepia się portalu.. Co to za ustrój, który pozwala grupie ludzi sterować obcym państwem? Albo przez który amerykanie maja pilnować okradania swojego sojusznika. To niech krytykuje Kolonko. Właśnie to!
   Kolonko atakuje jedyną coś znaczącą partię wolnościową (która ma realny plan zmian) poprzez JKM, nie wiedząc nawet, że Korwin nie ma nic wspólnego z artykułami tutaj. Kolonko wykazuje się złośliwością i niewiedzą. Kto wie czy faktycznie nie ma takich celów jak skłócanie ze sobą ludzi.. Dziel i rządź, jak PIS i PO. Jak nie bezmózdzy fanatycy pisu to bezmózdzy fanatycy PO. I potem rządzą raz ci, raz ci. Na szkodę nas wszystkich. Ten artykuł Kolonki tak wygląda. Albo się po prostu wyżył.. Co jest nieprofesjonalne, a sam tekst tragiczny.

 6. Mikke jest pokoleniem polityków zeszłej epoki . Tak jak reszta mimo sędziwego wieku niechce ze sceny zejść bo dobrze się żyje za nasze . Temu Pani już dziękujemy #R

 7. Pytanie dlaczego Korwin zawsze przed wyborami palnie jakaś głupotę marnując wysiłek całego sztabu wyborczego w kampanii…. Dlaczego człowiek o takim potencjale intelektualnym od tyłu lat nie potrafi „wejść” do rządu?…..#R

 8. Podzielam zasdniczą tezę Maxa Kolonko. JK-M zrobil wprawdzie więcej niż ktokolwiek inny w przeobrażeniu myślenia ludzi od komuno-sapiens do człowieka wolnego. Ale…..W III RP różne szumowiny zrobiły karierę polityczną, ale nie JK-M. Dlaczego? On jest znakomity jako filozof czy publicysta. Ale polityk to z niego żaden. Skoro zawsze jest pod kreską tzn., że nigdy nie osiąga politycznych celów. A nawet jak już osiągnie, to się wycofuje, jak w przypadku europosła. Toteż nie da się w żaden sposób odrzucić tezy, że JK-M gra z góry zadaną mu rolę: robić destrukcję tak, aby patriotyczna prawica nigdy nie doszła do wladzy.

Comments are closed.