Skandal podczas Mistrzostw Świata?! Kamil Stoch został oszukany? „Wałek na wałku” [FOTO]

Kamil Stoch podczas MŚ. / foto: Prt Sc TVP Sport
Kamil Stoch podczas MŚ. / foto: Prt Sc TVP Sport

Kamil Stoch oszukany podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich? Polak zajął piąte miejsce, jednak jak to po skończonym konkursie tradycyjnie bywa w mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać teorie spiskowe.

Kamil Stoch mimo świetnej postawy przez cały sezon nie zdobył medalu Mistrzostw Świata. Polak zajął dopiero piąte miejsce, a wszystko głównie przez niską notę w pierwszej serii, w drugiej bowiem nadrobił część strat.

Mogę sobie zarzucać pewne kwestie, pierwszy skok nie był dobry pod względem technicznym, drugi już był dobry pod tym względem (…) Walczyłem do samego końca, muszę przyjąć to, co dostałem – powiedział w rozmowie TVP Sport Stoch.

Adam Małysz z kolei w studio TVP krytykował organizatorów za to w jakich warunkach i z jakiej belki puszczali zawodników w pierwszej serii. Zawodnicy ze ścisłej czołówki żeby prowadzić musieliby lądować w okolicach 140 metra, czyli 10 metrów za rozmiarem skoczni.

Tym bardziej nie mogą dziwić zaskakujące rozstrzygnięcia konkursu, medalu nie zdobył żaden zawodnik z pierwszej „8” Pucharu Świata. Tymczasem Internauci zwracają uwagę na zaskakujące różnice w pomiarze odległości Kamila Stocha i Stefana Krafta.

– Zwróćcie Panowie uwagę, gdzie wylądował Kraft, a jaka odległość została mu zmierzona – zwraca uwagę użytkownik „Daniel Kuling”.

Kolejny z Internautów wrzuca screeny, które mają to potwierdzać i pisze: „Wałek na wałku”.

Comments are closed.