Skandal w finale „The Voice Kids”! W programie TVP2 wystąpiła Paulina Przybysz, której aborcja siostry „utwardziła tyłek”

Paulina Przybysz w The Voice of Kids w TVP. Fot. youtube
Paulina Przybysz w The Voice of Kids w TVP. Fot. youtube
REKLAMA

W trwającym właśnie dziecięcym talent-show „The Voice Kids” wystąpiła Paulina Przybysz. Jej siostra Natalia zasłynęła zabiciem swojego nienarodzonego dziecka, bo miała… za małe mieszkanie. Paulina Przybysz w wielu wywiadach twardo stawał za siostrą i dawała do zrozumienia, że nie ma nic przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci.

Powiedziałam Natalii, że będzie piekło. Ale jej od tego nie odwodziłam. A kiedy to już się stało, pamiętam, że chodziłam przez jakiś czas jak zombie, starałam się omijać internet wielkim łukiem. Dziś myślę sobie, że takie doświadczenia najmocniej utwardzają tyłek. Ta fala – połączonej miłości i nienawiści – mogła nas zmieść – powiedziała Paulina Przybysz w wywiadzie dla „Vivy” we wrześniu zeszłego roku.

REKLAMA

Dziękuję bardzo Paulinie, że mnie tak mocno wsparła. Przepraszam cię, że oberwałaś za moje. Ale ja bardzo wierzyłam, że muszę to powiedzieć (że ma za ciasne mieszkanie, więc woli zabić dziecko niż się tłoczyć – przyp. red.) głośno – dziękowała swojej siostrze Natalia Przybysz w tym samym wywiadzie.

Występ aborcjonistki Przybysz w dziecięcym show to tak jakby chór SS wystąpił na żydowskim festiwalu muzycznym na krakowskim Kazimierzu. Czy w TVP nikt tego nie rozumie?

REKLAMA