Już niedługo mężczyźni będą karmić piersią!?! Szykują preparat który wyprodukuje mleko u płci męskiej i powiększy im piersi [WIDEO]

Mężczyzna karmiący piersią/fot. ilustracyjne/fot. YouTube
Mężczyzna karmiący piersią/fot. ilustracyjne/fot. YouTube
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Brytyjska projektantka chce, by mężczyźni mogli karmić piersią. W ciągu pięciu lat na rynek może trafić nowy produkt hormonalny, który im to umożliwi. Zwiększy męskie piersi do rozmiarów miseczki B i przyczyni się do produkcji mleka.

Już wkrótce na rynku może być dostępny zestaw hormonów, który umożliwi mężczyznom karmienie piersią. Powiększyłby męskie piersi i pozwolił na produkcję mleka. Związek może być gotowy do sprzedaży już za pięć lat.

Jest to pomysł brytyjskiej projektantki Marie-Claire Springham. Jej marzeniem jest umożliwienie mężczyznom karmienia piersią, gdy matka ma z tym problem.

Nie rozumiem, czemu pary miałyby nie korzystać z takiej możliwości. Wydaje się to niezwykłe, ale kobiety już teraz używają hormonów, by zmienić swój organizm, korzystając z pigułek antykoncepcyjnych – powiedziała Marie-Claire Springham.

Jej zdaniem, gdy kobieta nie może karmić piersią z powodu nieprodukowania mleka, jej partner może skorzystać z „narzędzia empatii”. Ma być nim terapia hormonalna, której efektem będzie zwiększenie piersi mężczyzny do rozmiarów miseczki B.

Laktacja samców jest klinicznie możliwa i prowokuje ciekawe pytania na temat tego, czym jest rodzicielstwo w XXI wieku – powiedziała specjalistka ds. laktacji Katherine Fisher.

Źródła: thebright.com/youtube.com

Comments are closed.