Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział wyniki wyborów! Będą zaskoczenia! To wstrząśnie sceną polityczną w Polsce [VIDEO]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube

Nie wiem z czym to jest związane, ale będzie wielkie zwycięstwo Kaczyńskiego w czerwcu. Być może będzie chodziło o jakieś ustawy, ale Kaczyński będzie się czuł jak triumfator, jak ktoś kto wygrał – mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski w trakcie specjalnej audycji na żywo, w której to przewidywał m.in. polityczną przyszłość w Polsce.

Specjalny program na żywo, w którym to najpopularniejszy jasnowidz w kraju przeprowadził wizję, trwał blisko 30 minut. Krzysztof Jackowski starał się przedstawić kilka, jego zdaniem, możliwych scenariuszy które wydarzą się w Polsce, Europie i na świecie.

Jednym z głównych tematów okazały się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jasnowidz w swojej wizji zauważył duży sukces partii uniosceptycznych. W jego odczuciu reprezentacja sił antyunijnych będzie w przyszłym unioparlamencie znacznie większa.

Bardzo ciekawie kojarzą mi się wybory do europarlamentu. Parlament mocno się zmieni, jeżeli chodzi o siły polityczne. Wejdzie dużo sił, które nie będą w pełni pro europejskie. PE będzie miał z tym duży problem, przyjdzie nowe – mówił, opowiadając swoją wizję.

Jednocześnie zwrócił Krzysztof Jackowski zwrócił również uwagę na powstającą Koalicję Europejską. Jego zdaniem sojusz, który został dziś oficjalnie przedstawiony nie osiągnie jednak końcowego sukcesu.

Mam wrażenie, że Koalicja Opozycyjna odniesie znacznie mniejszą wartość w wyborach do europarlamentu i po wyborach, będzie można mówić o fiasku koalicji. Mam przeczucie, że koalicja się rozerwie. Będą próbowali siły w pewnych konfiguracjach, ale się rozedrze.

Może nawet krótko przed wyborami rozerwie się ta koalicja na dwie części, lub to będzie po wyborach kiedy koalicja zdobędzie mniej głosów niż się spodziewają. Wtedy dojdzie do rozerwania i może 2-3 ugrupowania się z tego utworzą – podkreślił Jackowski.

Źródło: Youtube.com/KrzysztofJackowski / NCzas.com

Comments are closed.