Kolejny homoseksualista, który sfingował napaść na siebie. Przy okazji zabił swoje psy

Zmiennopłciowy homoseksualistka spaliła własny dom i zabiła psy, by wmówić, że ktoś ją napadł. Źródło:YT/FOX 47
Zmiennopłciowy homoseksualistka spaliła własny dom i zabiła psy, by wmówić, że ktoś ją napadł. Źródło:YT/FOX 47

Amerykański zmiennopłciowiec i homoseksualista sfingował atak na siebie. Podpalił swój dom. W pożarze zginęły jego psy.

To kolejny w ostatnich dniach przypadek sfingowania ataku na siebie przez homoseksualistę. Kilka dni temu okazało się, że Jussie Smollet, czarnoskóry aktor homoseksualista opłacił dwóch pochodzących z Nigerii braci, by zaaranżowali napad na niego. O atak oskarżył zwolenników Trumpa, a wszystko okazało się zwykłą mistyfikacją.

Teraz na jaw wyszła prawda o kolejnym takim przypadku. Zmiennopłciowy homoseksualistka Nikki Joly podpalił własny dom. W pożarze zginęło 5 jego psów.

Kiedy doszło do pożaru FBI prowadzące śledztwo zakwalifikowało podpalenie jako przestępstwo z nienawiści. Homoseksualistka wcześniej miał otrzymywać listy z pogróżkami i pokazywał je komu się dało.

Zmiennopłciowiec był aktywnym działaczem. Doprowadził do otwarcia pierwszego w mieście centrum dla homoseksualistów. Organizował tez ich parady i festiwale. Lokalna gazeta wybrała ją nawet człowiekiem roku miasteczka Jackson.

Jak wykazało śledztwo FBI rzeczywiście doszło do podpalenia domu homoseksualistki. Biuro ustaliło jednak, że zrobiła to sama.

Jej współpracownicy z centrum dla homoseksualistów zeznali, że Joly był bardzo rozczarowany przebiegiem ostatniej parady i festiwalu homoseksualistów. Ubolewał, że mało kogo zainteresowały i obyło się beż żadnych protestów. Jak twierdzą planował jakąś akcję, która miała zwrócić uwagę na homoseksualistów. Okazało się, że to „akcją” było podpalenie własnego domu i zabicie własnych psów.

14 KOMENTARZE

 1. Ci chorzy biedacy cierpią przede wszystkim z tego powodu, że każdy normalny ma ich totalnie gdzieś.

  • Ty, „wolnosciowiec”, tutaj nie musisz szyfrowac wyrazow.
   Boisz sie podpisac wlasnym imieniem i nazwiskiem, boisz sie pisac o tym, co myslisz. Ktore to pokolenie niewolnikow?

   • Wyluzuj bo ci żyłka pęknie. Na początek radzę dostrzec belkę we własnym oku i zacząć przestrzegać zasad polskiej ortografii.

   • A ty Kiełbaska skąd piszesz, że brak Ci polskich znaków. Odważny się znalazł.

 2. Widać że te zmiennopłciowe debile mają pustostany we łbie. Zawsze powtarzałem, leczyć psycholi prądem nawet by przywrócić im prawidłowe funkcje życiowe. Chorych psychicznie izolować i leczyć a nie wynosić na ołtarze lgbt.

 3. Portalu, najwyższy czas oznajmić skąd czerpiecie tak obfitą wiedzę o zwyrodnialcach i czemu ona ma służyć na tym portalu?

 4. Hahahahaha co za zmienno mózgowiec xD hahahaahhaha zayebau swoje psy dla gej fejmu i idzie siedzieć teraz AAHAAHAHAHAHA jaka to piękna historia jest xD a jakby wyszło to pewnie CIA by go zatrudniło na sfingowanie jakiegoś pearl harbour a tak to cela AAAAHAHAHAHAAAH jaki klaun xD

 5. Nie ma opcji, aby tak poważne parafilie jak homoseksualizm czy transseksualizm nie szły w parze z innymi aberracjanu. W tym przypadku doszedł jeszcze sadyzm i to skierowany wobec bliskim sobie psom. Co na to obrońcy praw zwierząt?

 6. Po jego gębie widać że próbuje przed wykitowaniem namieszać . Ma te krosty na twarzy co mają ci hifiarze.

Comments are closed.