Nożownik z warszawskiego Dworca Wileńskiego zatrzymany przez policję. Usłyszał zarzuty

Policja. Zatrzymanie. Obrazek ilustracyjny. Foto: policja.pl
Policja. Zatrzymanie. Obrazek ilustracyjny. Foto: policja.pl
REKLAMA

Zatrzymany w poniedziałek 35-latek podejrzany o zranienie nożem w szyję mężczyzny na Dworcu Wileńskim w Warszawie usłyszy we wtorek w prokuraturze zarzuty – powiedział PAP rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak.

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek przed północą. Na jednym z peronów Dworca Wileńskiego w Warszawie mężczyzna został zraniony nożem w szyję. Pomocy przedmedycznej udzieliła mu straż pożarna wezwana do innego zdarzenia. Po przyjeździe policji i pogotowia poszkodowany został przewieziony do szpitala.

REKLAMA

Jak powiedział PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji kom. Sylwester Marczak, czynności procesowe i operacyjne, które prowadził Komisariat Kolejowy Policji, przyczyniły się do ustalenia personaliów sprawcy i jego zatrzymania.

Podejrzany został zatrzymany w poniedziałek przez dzielnicowego z komisariatu policji na Targówku.

We wtorek ma być doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ, gdzie zostaną mu postawione zarzuty. Mężczyzna ma 35 lat i jest mieszkańcem powiatu ostrołęckiego. Prokuratura nie udziela dalszych informacji ze względu na wstępną fazę postępowania. (PAP)

REKLAMA