Skandal! Dziennikarz z filosemickiej „GW” wymyśla Pawłowi Kukizowi od świń i antysemitów. Bo powiedział parę słów prawdy o żydowskich zbrodniarzach

Dzik i Paweł Kukiz/fot. Pixabay/PAP/Leszek Szymański (kolaż)
Dzik i Paweł Kukiz/fot. Pixabay/PAP/Leszek Szymański (kolaż)

Takiej pyskówki na twitterze dawno nie było! Jeden z najbardziej „wściekłych” dziennikarzy „Gazety Wyborczej”, Wojciech Czuchnowski zwyzywał Pawła Kukiza od świń i antysemitów. Czy polityk pozwie dziennikarza?

„Jesteś antysemitą, krzewisz antysemityzm, jesteś też zwykłą świnią” grzmiał na twitterze Czuchnowski:

Skąd furia Czuchnowskiego? Otóż stąd, że Kukiz przypomniał, oczywisty przecież, udział żydowskich sędziów w mordowaniu polskich patriotów:

Przypominanie, że Żydzi uczestniczyli w mordach sądowych wywołuje jak widać wściekliznę u filosemitów. Ci sami ludzie celują natomiast w oskarżaniu Polaków o nie popełnione zbrodnie i przekonują, że takie działanie pomoże im w wejściu na wyższy poziom moralny, zwłaszcza, jeśli po takim rachunku sumienia przeproszą i zapłacą. Jakoś do Żydów nie stosują podobnych wskazówek i podobnej logiki.

21 KOMENTARZE

 1. W temacie Żydów się nie wypowiem, bo szkoda gadać, ale piąteczek w poniedziałek, to akurat do Kukiza można podpiąć. Chyba jeszcze pamiętacie jego wpisy po % za które później przepraszał

 2. Panie KUKIZ– Chwala Panu!!!!!!!! za prawde i odwage musimy BRONIC PRAWDY I OJCZYZNY POLSKI…bronic naszych poleglych bohaterow zabitych przez zydow– Moja ciocia zginela farbujac zydom wlosy–wyciagnieta za wlosy przed Jej (byla wlascicelka) renomowany Zaklad Fryzjerski zastrzelona przez NIEMCOW………. ZA POMOC zydom!!!!Czesc JEJ Pamieci!!!!!!!!!!
  Nasza cala rodzina NIGDY nie udzieli pomocy zydom. Precz klamcy!

 3. Kukiz czasami się myli w swoich wypowiedziach…ale w tej się nie pomylił…Żydzi to plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

 4. Informacje o zbrodniach żydowskich popełnianych na narodzie polskim, psują Żydom plany względem Polski i Europy i wizerunek wiecznych ofiar. Kolportowane w większej ilości mogą przyczynić się do wzbudzenia społecznej świadomości i grożą postawieniem Żydów przed Trybunałem w Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkości – nie dziwi więc, że szabezgoje i żołnierze hasbary zostali pogonieni do roboty. Przy tej okazji może do matołków dotrze dlaczego Żydzi wraz z innymi wrogami Polski domagają się likwidacji IPN.

  • A kreatury takie jak Hartman wciąż straszą, prędzej się posr… niż zrobią nam coś za mówienie prawdy i przejęcie kontroli nad naszymi instytutami, które nie będą nigdy ich.

 5. Hm..” filosemickiej” to raczej eufemizm :)., tak mi się zdaje.
  Łza się w oku kręci, ;) nie tak dawne te czasy, gdy Kuk odmowil- o ile pamietam- firmowania Marszu Niep tj. bycia w jego komitecie honorowym (Czy jakoś tak) że względu na obecność….,”anty-tów”, nie pamiętam czy nie chodziło o Kobylańskiego.
  Wystarczyło w czasach, gdy „ciut można powiedziec”, czyli dziś, coś powiedzieć, i ….cała konstrukcja „dobrego prawicowca” wzięła w łeb…..
  Bardziej serio: dobrze że pewne rzeczy zaczął zauważać

 6. Kampania wyborcza nabiera rozmachu.
  A po wyborach znowu na kolana 4 lata i ssać pęto.

 7. „antysemita” dzisiaj brzmi dumnie – Panie Kukiz po co ścigać tych ludzi?

  • Pewien człek zauważył, że w dzisiejszych czasach antysemityzmem nazywa się zwykłą spostrzegawczość. A więc trzeba wybrać czy jest się spostrzegawczym czy durniem.

 8. „To, że nas Żydzi nienawidzą i opluwają, jestem w stanie przyjąć ze spokojem – w końcu czegóż można spodziewać się od tego plemienia żmijowego pełnego pychy, jadu i złości? Trzeba po prostu trzymać ich na dystans, tak wielki, jak tylko możliwe. W ogóle nawet nie próbować dyskutować czy przekonywać, bo to daremne; oni nie są zdolni do okazywania wdzięczności, uważają natomiast, że wszystko im się należy” – napisał prof. Jacek Bartyzel we wpisie, który został usunięty przez Facebooka. Historyk odniósł się w swoim tekście również do osób, które atakują własny naród.

  Profesor Bartyzel zauważył, że takie osoby „kalają własne gniazdo, gorliwie przyłączając się do polakożerczej kampanii pomówień”. Jako karę dla – jak napisał – Polaków z metryki zaproponował „dożywotnią infamię narodową”. Zasugerował także publiczną chłostę.

 9. Całkowicie w tej sprawie zgadzam się z Pawłem Kukizem .Ja bym jeszcze wymienił Salomona Morel Komendanta-Morderce Obozu Zgoda,chronionego przez Izrael do 2007 r.

  • Który to dożył sobie spokojnie w Izraelu a podczas próby wyproszenia ekstradycji do Polski padał argument, że Morel był.. ofiarą antysemityzmu. Wszystkie plagi egipskie na ich skalany ohydą moralną dom.

 10. Taki Czuchnowski jest dowodem na to ze w Polsce panuje nieograniczona wolnosc slowa.
  A ja patrzac na jego gebe i czytajac co wypisuje dziwie sie …

  • Michnika brat zyd–morderca POLAKOW i ten czuchnowski ten sam gatunek. Zydzi zapomnieli ze PRAWDA ZAWSZE ZWYCIEZA!

 11. Prawdopodobnie dwoch pijakow wali w siebie tweetami. A niech się leja. Jest zabawa.

 12. A to ciekawa jest moralność i mentalność Kalego…

  Ale po G… Wartej niczego innego nie można się spodziewać.

 13. Panie Pawle – prosze pozwac tego Zydo-fila z Wyborczej. Niech sad przejedzie sie po tej V-tej kolumnie, po Plemieniu Zmijowm, ktore klamie i uznaje za prawde jedynie fikcje, ktora samo tworzy.

Comments are closed.