Spot Grzegorza Brauna trafia w cel! „Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci” [VIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: YouTube
Grzegorz Braun. / foto: YouTube

Grzegorz Braun wypuścił spot wyborczy, który robi wrażenie! – Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zapowiada Braun.

Już 3 marca w Gdańsku odbędą się wybory uzupełniające na urząd Prezydenta Gdańska, po tym jak podczas finału WOŚP w Styczniu zamordowany został Paweł Adamowicz. Jednym z kandydatów jest Grzegorz Braun – lider Koalicji Propolskiej w wyborach do Unioparlamentu.

Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zaczyna swój spot Grzegorz Braun.

Rozliczę Układ Gdański. Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia to dla lokalnych pracodawców i pracowników – mówi kandydat na Prezydenta Gdańska.

Gdańsk nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony (…) I jeszcze jedno: zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – kończy Braun.