Spot Grzegorza Brauna trafia w cel! „Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci” [VIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: YouTube
Grzegorz Braun. / foto: YouTube

Grzegorz Braun wypuścił spot wyborczy, który robi wrażenie! – Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zapowiada Braun.

Już 3 marca w Gdańsku odbędą się wybory uzupełniające na urząd Prezydenta Gdańska, po tym jak podczas finału WOŚP w Styczniu zamordowany został Paweł Adamowicz. Jednym z kandydatów jest Grzegorz Braun – lider Koalicji Propolskiej w wyborach do Unioparlamentu.

Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zaczyna swój spot Grzegorz Braun.

Rozliczę Układ Gdański. Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia to dla lokalnych pracodawców i pracowników – mówi kandydat na Prezydenta Gdańska.

Gdańsk nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony (…) I jeszcze jedno: zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – kończy Braun.

62 KOMENTARZE

 1. Ktokolwiek jesteś z pod wpisu tutaj powyżej BRAUN WYTŁUMAVZ SIĘ. Jeżeli podajesz takie informacje to bądź też tak bardzo odważny ten ktosik i przedstaw się podając swoje imię i nazwisko . Bądź już w pełni szczery, jawny tak jak jesteś odważny w tekście no to co stoi na przeszkodzie twojej jawności. Szczury zawsze wychodzą z nory jak nikt nie widzi – tak myślą i czynią.

 2. Bardzo dobry spot ! Wręcz genialny . Fachowiec to fachowiec. Jeszcze nikt tak dobrze i jasno nie wyraził myśli Polaków.

 3. Jak mozna z takim nazwiskiem jechać na niemcow czy zydow. Ehhh masakra. Lepiej zmien na jakies bardziej polskie.

  • Nazwisko się dziedziczy po ojcach, serce po wszystkich przodkach także Polskich. Zawsze wszystkim tłumaczyłem że twoja ojczyzna to nie tam gdzieś jakiś Śląsk, Mazowsze czy inny region Polski. Ojczyzna to tu gdzie groby twoich przodków, gdzie chodziłeś do przedszkola to koledzy z ławki szkolnej, to ludzie którym mówisz dzień dobry na klatce schodowej, to droga na której uczyłeś się jeździć rowerem, to miejsce na grzyby i twoje miejsce nad jeziorem gdzie chodzisz na ryby, to lasy pachnące żywicą i pierwsze pocałunki na koloniach, to w końcu twoje miasto i wszyscy którzy kochają Polskę. Nie nazwisko.

  • Tak jak Polak jedzie na Polaka i. nie ważne jakie ma nazwisko donosi na swoich do Brukseli.

 4. Jedyna różnica jaką zauważyłem w spotach wyborczych pomiędzy Panami kandydatami -to to, że pan Skiba z oburzeniem mówił o „dewastacji” pomnika nieświętej pamięci kapelana.
  Ów kapelan zasłynął ze swojej skrajnej megalomanii i nieprzyzwoitości pozując do zdjęcia w białym mundurze „admiralskim ?’ wraz z niejaką Wiolettą Vylasz cycami prawie na wierzchu.
  Jeżeli panom -w gruncie rzeczy podobnym uda się zrealizować chociaż połowę tego co deklarują -to będzie to sukcesem.DLA JEGO MIESZKAŃCÓW.

 5. dudacasputowicz, glinskigowin, popisowi, nowocześni, wiosenni i peselowcy – słuchajcie, uczcie się i na kolana nie przed zydowską nazisektą opluwaczy Polski i Polaków ale przed Polakami i precz z polityki do sortowania śmieci na wysypiskach.

  • Popieram tą uwagę. Sugestia była taka by kandydat poszedł na mecz Lechi Gdańska z kimś tam pokazać się kibicom. Niepotrzebne robienie wrogów tym bardziej że kandydat zapewne nie potrafi celnie podać piłki a być może umiejętność ta jest mu obca, a kibicem też jest żadnym?

 6. To takie charakterystyczne polskie. Nic dodać, ani też nic ująć. Gesty, słowa, zamierzenia tego pana, świadczą jakim jest Polakiem. Jednocześnie (niestety), pokazują jak nas Polaków w ostatnich latach w Europie widzą.
  Nikt z obywateli żadnego z Państw, jak i Państwa całe, nie ma prawa (unijnego też), wtrącać się w życie i status Polski. To tylko my Polacy, mamy prawo a nawet obowiązek wpier…ać, się w prawa i status społeczny innych Państw, nawet i Watykanu.
  Przypomnieć jednak należy, że najwieksza świetność Rzeczypospolitej była za czasów jej tolerancji religijnej i politycznej. Byliśmy wtedy wzorem dla całej Europy. Oczywiście Pan B. nie ma o tym zielonego pojęcia.

 7. Aż żal się robi że człowiek nie mieszka w Gdańsku. I jakim trzeba być capem aby na TAKIEGO kandydata nie oddać głosu. Wszyscy Polscy Gdańszczanie, wszyscy komu Bóg miły i komu ojczyzna miła i którzy mieszkacie w Gdańsku w niedzielę szturmem do urn.

 8. jakiś zaszufladkowany organizator urodzin Adolfa… masakra, ze takie cos chce objac stolek prezydenta pieknego miasta

Comments are closed.