przebita szyba samochodu, ranny kierowca zabrany do szpitala fot. Policja Lubelska
przebita szyba samochodu, ranny kierowca zabrany do szpitala fot. Policja Lubelska
REKLAMA

Kierowca został ranny po tym gdy metalowa rurka leżąca na drodze uderzyła w szybę pojazdu, którym kierował. Trafił do szpitala ale zdarzenie mogło się skończyć dla niego dużo gorzej.

46 letni kierowca skody trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała, po tym gdy leżący na jezdni kawałek metalowej rury, po najechaniu przez inny samochód został poderwany i uderzył w przednią szybę skody.

REKLAMA

Przedmiot przebił szybę jak pocisk i poważnie ranił kierującego. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera zainstalowana w pojeździe. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Lasy. Kawałek metalowej rury leżący na jezdni, po najechaniu przez samochód osobowy został poderwany i uderzył w przednią szybę osobowej skody.

Niebezpieczny przedmiot przebił szybę i poważnie ranił kierującego samochodem. Pojazd zjechał z drogi ścinając słupek i na koniec uderzył w znak drogowy. Ranny 46 letni mieszkaniec Świdnika trafił do szpitala.

Źródło: Policja Lubelska

REKLAMA