Szokujące nagranie. Polski kierowca zaatakowany przez imigrantów we Francji. 50 metrów dalej wszystkiemu przygląda się francuska policja [VIDEO]

Nielegalni przybysze
Nielegalni przybysze "łapią stopa" we Francji. / fot. Prt Sc Facebook/Maciej Pater
REKLAMA

To nagranie to prawdziwy HIT Internetu. Odkąd się pojawiło zdobyło już blisko 3 miliony wyświetleń! Maciej Pater opublikował w sieci nagranie, na którym widać hordę dzikusów atakujących jego samochód, wszystkiemu z bezpiecznej odległości przygląda się francuska policja.

Kierowcy apelują o rozpowszechnianie informacji o spotykających ich problemach jak najszerzej to możliwe, jak wiadomo media głównego ścieku milczą na ten temat. – Proszę o udostępnienie tego postu, niech zobaczy go jak najwięcej osób – apeluje polski kierowca Maciej Pater.

REKLAMA

Zwracam się do wszystkich moich (i nie tylko) znajomych. Sprawa która mnie bezpośrednio dotyczy, gdyż jak część z Was wie, zarabiam na życie jeżdżąc po Europie samochodem ciężarowym. W dniu dzisiejszym miała miejsce sytuacja ta jak na filmie czyli w biały dzień godziny przed południowe. W odległości ok. 50 m od radiowozu francuskiej policji. Temat bardzo mnie zbulwersował dlatego że europejskie media milczą, nasze chyba też. Temat jest zamiatany pod dywan, jak gdy nigdy nic się nie działo – pisze.

Pomyślcie co by się stało jak by kierowca tego zestawu przypłacił tą sytuację zdrowiem albo życiem? – pyta Pater. – Tak, są to biedni uchodźcy, którzy potrzebują pomocy. Pomocy państw, w których się znajdują pomocy prawnej, medycznej, psychologicznej. Oni są pozostawienie sami sobie i nikt nie widzi problemu – pisze dalej.

W sytuacji transportu artykułów spożywczych przy kontakcie z tymi osobami CAŁY transport przeznaczamy jest do utylizacji (…) Jeżeli sprawa dotknie bezpośrednio kierowcę, poprzez np. włamanie się do przestrzeni ładunkowej jego pojazdu ma on olbrzymie kłopoty z wymiarem sprawiedliwości kraju który go ujął. Kierowcę łatwo ukarać gdyż ma dokumenty, legalne zatrudnienie, środki finansowe na pokrycie grzywny. EUROPO OBUDŹ SIĘ!!!!! – kończy swój wpis Pater.

REKLAMA