Braun ujawnia. Skandal w Gdańsku! Dulkiewicz za pieniądze podatników chce seksualizować najmłodsze dzieci [VIDEO]

Grzegorz Braun oraz Aleksandra Dulkiewicz. / foto: YouTube/dulkiewicz.pl
Grzegorz Braun oraz Aleksandra Dulkiewicz. / foto: YouTube/dulkiewicz.pl

Kandydat na Prezydenta Gdańska Grzegorz Braun ujawnia skandal. Ś.p. Paweł Adamowicz przyjął tzw. model równościowy, który zakłada m.in. seksualizację dzieci w szkołach od najmłodszych lat. Wszystko za gigantyczne pieniądze obywateli!

Postanowili wydać coś koło 150 milionów złotych na wdrażanie tzw. modelu równościowego w Gdańsku. Sprawa wypracowana jeszcze przez byłego prezydenta Gdańska, dziś testament Pawła Adamowicza, który zamierza realizować moja szanowna kontrkandydatka – zaczął Braun.

Co takiego zakłada „model równościowy”? – Wdrażanie dziatwy szkolnej i młodzieży gdańskiej do akceptacji zboczeń, a także hołdowaniu zboczeniom – wyjaśniał kandydat na Prezydenta Gdańska.

W dokumentach autorzy powołują się na wytyczne WHO, które zachęcają do seksualizacji dzieci od najmłodszych lat. – Oczywiście wszystko jest w opakowaniu frazesu równościowego, tolerancja, znacie Państwo tę retorykę – mówił Braun.

Jakie zalecenia wystosowała Światowa Organizacja Zdrowia? Dla dzieci od 0 do 4 lat „wykształcenie doświadczania radości i przyjemności w poznawaniu własnego ciała, w tym przyzwolenia dotykania intymnych miejsc ciała”.

W wieku od 4 do 6 lat dzieci będą poddane indoktrynacji środowisk walczących od tzw. równość, pod pretekstem „przyzwolenia na różną seksualność”. – Już dzieciom małym trzeba wmówić, że tatuś i mamusia tworzący rodzinę są tyle samo, na pewno więcej warci niż dwóch tatusiów – skomentował Braun.

Oprócz modelu równościowego, przygotowano także broszurę „Zdrowe Love”, który wskazuje, że „zgoła wszelkiego relacje seksualne są godne zachęty”. W programie podkreślono też, że stosowanie prezerwatyw to jedyny sposób zabezpieczenia przed infekcjami przenoszonymi drogą płciową.

Zwróćcie państwo uwagę: jedyny sposób. Nie ma więc mowy o takich staroświeckich kwestiach jak wstrzemięźliwość, czy wierność małżeńska. Użycie prezerwatywy to jedyny sposób – skomentował ironicznie Grzegorz Braun.

Comments are closed.