Uszminkowany Hitler przeciw feminazistkom. Z okazji dnia kobiet katolicka organizacja zrobiła świetny happening [VIDEO]

Antyfeminazistowski autokar z Hitlerem/fot. Facebook HazteOir.org
Antyfeminazistowski autokar z Hitlerem/fot. Facebook HazteOir.org

Katolicka organizacja w Hiszpanii wypuściła na miasto autobus z antyfeministycznymi hasłami z okazji dnia kobiet. Wszystko zwieńczone jest podobizną Hitlera, który na ustach ma szminkę, zaś na czapce symbol feminazizmu. Pod nim zaś znajduje się napis „StopFeminazis”.

Inicjatorem kampanii jest HazteOir. To nie pierwszy raz, gdy organizacja ta sięga po mocny przekaz uwierający lewactwo.

HazteOir nazywana jest „ultrakatolicką organizacją”. Za cel stawia sobie promowanie wartości rodzinnych. Zrobiło się o niej głośno, gdy chciała po Hiszpanii jeździć autokarem z naipsem, że „chłopcy mają penisy, dziewczęta mają srom – nie pozwól im się oszukać”.

Kampania ta została jednak zawieszona, zaś autokary zatrzymane przez prokuraturę. Argumentowano to „mową nienawiści” oraz „naruszaniem spokoju publicznego”.

Obecna kampania jest też mocna. Jej celem jest walka z feminazizmem. – #StopFeminazis. To nie jest przemoc gender, tylko przemoc domowa – napisano na autokarze.

Oprócz tego widzimy na autokarze umalowanego szminką Adolfa Hitlera z symbolem feminizmu na czapce. Autokar ma jeździć aż do 8 marca włącznie, czyli do dnia kobiet.

Luis Losada, rzecznik HazteOir stwierdza, że prawo przemocy ze względu na płeć oraz regionalne regulacje dotyczące LGTB „złamały prawo do równości wszystkich ludzi”.

Źródła: facebook.com/rp.pl/nczas.com

5 KOMENTARZE

 1. Tępota fanatyków nie zna granic. Równie dobrze ultrasy katolickie mogłyby udekorować podobiznę Hitlera w gwiazdę Dawida i napisać ” Stop….” Żałosne, bo akurat Hiszpania dyktatora Franko jak i Narodowy socjalizm Hitlera był chrześcijański ,zwłaszcza katolicki.
  Faszyści i frankiści byli w równym stopniu rasistami, antysemitami, co mizoginami. Kobiety zepchnięte do roli inkubatorów i służących, poglądy feministyczne – równościowe, musiały skrzętnie ukrywać,jak Żydzi swoje pochodzenie. Za wyłamywanie się groziły obozy i śmierć. Marzy się wam, śmieszy brunatna przeszłość ? Kompromitacja !

 2. „Hitler nie był zwolennikiem praw wyborczych dla kobiet, co deklarował w rozmowie z  weimarskim reporterem w 1931 roku. Sprzeciwiam się głosowaniom powszechnym, tajnym, opartym na równości….Chciał kobietom odebrać prawa i przywileje nadane im przez Republikę Weimarską – prawo głosu, równość w wielu aspektach życia zawodowego, prawo do aborcji i dostępną w powszechnej sprzedaży antykoncepcję” z książki Paul Roland, „Nazistki”
  Skąd my to znamy ?? Z siebie się śmiejecie panowie. Wasza mizoginia i histeryczny antyfeminizm, wygląda tak samo jak ten bilbord.

 3. Przecież to wasz ideowy przywódca, nie feministek !
  „Słowa o emancypacji kobiet są jedynie wymysłem żydowskiego umysłu, a ich treść jest przepojona tym samym duchem”.Adolf Hitler, 1934
  Zdaniem ideologów narodowego socjalizmu powołaniem kobiety ustanowionym przez Boga było macierzyństwo. Emancypacja to wyzwolenie kobiety od życia zawodowego. Kobieta może wypełnić swe naturalne przeznaczenie dopiero wtedy, kiedy nie jest już narażona na szkodliwe wpływy świata pracy. Każde inne znaczenie emancypacji uchodziło w oczach władzy za „żydowskie podjudzanie narodu”. Dla władzy kobiety miały być wierzące, kultywujące i pielęgnujące wartości, czyste i praktyczne. W systemie ról przypisanym obu płciom w nazistowskim państwie myślenie nie należało do zadań kobiety. Jej wkład polegał na podporządkowaniu się mężczyźnie i wspieraniu go. Najważniejszym wyznacznikiem kobiecości była zdolność rodzenia dzieci. Poczęcie i urodzenie dziecka uważano za heroiczne punkty kulminacyjne życia kobiety.
  Podstawą głównych ograniczeń przy zawieraniu małżeństwa była zasada czystości rasy. Ustawa małżeńska 6 lipca 1938 roku w 4 paragrafie odsyła bezpośrednio do ustawy o ochronie krwi niemieckiej. Zakazano w ten sposób zawierania związków małżeńskich pomiędzy osobami krwi obcej. Chodziło tu nie tylko o Żydów lecz o wszelkie osoby uznane za obywateli rasy niższej”.
  Stefan Majwald, Gerd Mischler, „Seksualność w cieniu swastyk,.” Świat intymny człowieka w polityce Trzeciej Rzeszy”

 4. Widzę, schowaliście kompromitujący WAS temat. To dobrze :) Nawet wasi wyznawcy nie są tak durni jak „katolicka” organizacja w Hiszpanii. Równanie emancypacji kobiet z Hitlerem, to tak jakbyście równali idee Chrystusa z faszyzmem i frankizmem. Tak robili faszyści,dokładnie.

Comments are closed.