Uszminkowany Hitler przeciw feminazistkom. Z okazji dnia kobiet katolicka organizacja zrobiła świetny happening [VIDEO]

Antyfeminazistowski autokar z Hitlerem/fot. Facebook HazteOir.org
Antyfeminazistowski autokar z Hitlerem/fot. Facebook HazteOir.org

Katolicka organizacja w Hiszpanii wypuściła na miasto autobus z antyfeministycznymi hasłami z okazji dnia kobiet. Wszystko zwieńczone jest podobizną Hitlera, który na ustach ma szminkę, zaś na czapce symbol feminazizmu. Pod nim zaś znajduje się napis „StopFeminazis”.

Inicjatorem kampanii jest HazteOir. To nie pierwszy raz, gdy organizacja ta sięga po mocny przekaz uwierający lewactwo.

HazteOir nazywana jest „ultrakatolicką organizacją”. Za cel stawia sobie promowanie wartości rodzinnych. Zrobiło się o niej głośno, gdy chciała po Hiszpanii jeździć autokarem z naipsem, że „chłopcy mają penisy, dziewczęta mają srom – nie pozwól im się oszukać”.

Kampania ta została jednak zawieszona, zaś autokary zatrzymane przez prokuraturę. Argumentowano to „mową nienawiści” oraz „naruszaniem spokoju publicznego”.

Obecna kampania jest też mocna. Jej celem jest walka z feminazizmem. – #StopFeminazis. To nie jest przemoc gender, tylko przemoc domowa – napisano na autokarze.

Oprócz tego widzimy na autokarze umalowanego szminką Adolfa Hitlera z symbolem feminizmu na czapce. Autokar ma jeździć aż do 8 marca włącznie, czyli do dnia kobiet.

Luis Losada, rzecznik HazteOir stwierdza, że prawo przemocy ze względu na płeć oraz regionalne regulacje dotyczące LGTB „złamały prawo do równości wszystkich ludzi”.

Źródła: facebook.com/rp.pl/nczas.com