Najnowsze technologie i gwiazdy na parkiecie. „Dance, dance, dance” już dziś w TVP2 [VIDEO]

Dance dance dance. TVP2. Foto: yt/TVP VOD
Dance dance dance. TVP2. Foto: yt/TVP VOD

Telewizyjna Dwójka przygotowała dla widzów nowe taneczne show „Dance, Dance, Dance”. Jak zapowiada TVP, będzie to „widowisko, w którym zostaną wykorzystane najnowsze osiągnięcia technologiczne”.

W programie rywalizować ze sobą będzie sześć par, które zaprezentują choreografie ze znanych teledysków, musicali i filmów tanecznych, m.in. z „Dirty Dancing”, „Magic Mike” i „Blues Brothers”.

W „Dance, Dance, Dance” zobaczymy m.in. prezenterkę Marcelinę Zawadzką, modela Rafała Maślaka, aktorkę Klaudię Halejcio i Miss Polonię Paulinę Krupińską.

Taneczne zmagania oceniać będzie jury w składzie: trenerka fitness Ewa Chodakowska, projektant mody Robert Kupisz i aktorka Ida Nowakowska.

Ciekawostką są efekty specjalne, które mają dodać programowi rozmachu niewidzianego dotychczas na polskich ekranach.

Pierwszy odcinek zobaczymy już w sobotę 2 marca o godz. 20.05.

6 KOMENTARZE

  1. Znowu jakieś gowno dla debili z wiejskiej, ich rodzin i sąsiadów. I o co chodzi z tą Danką? nie znam żadnej Danki

  2. Jak ja lubie czytać taki wpisy. Napradę nikogo nie kojarzę z nazwiska i wiem, że nie skojarzę. Trzeba się cieszyć małymi przyjemnościami w życiu.

  3. TVP wyrzuca kolejne pieniądze w durny program (skopiowany z obcych tv). Dla mnie gorsza była tylko „hipnoza”, którą zdjęto z anteny po paru emisjach. Taniec – zasraniec dla publiki z disco-polo. Czemu ma służyć taka produkcja? Nie wyszukuje talentów, nie promuje amatorskiej twórczości, nie daje szansy zabłysnąć talentom z ulicy. Nic nie uczy, nie poszerza horyzontów.. itd. DNO, DNO, DNO!

Comments are closed.