Merkel przerażona. Młodzi Niemcy mają stanowczo dość

Czy to ostatnie dni żelaznej kanclerz? Fot. PAP
Angela Merkel. Fot. PAP

Ciekawe wnioski można wysnuć z sondażu przeprowadzonego w Internecie przez instytut demoskopijny Forsa na zlecenie bliskiej partii FDP Fundacji Neumanna. Wśród młodych Niemców w grupie wiekowej 16-25 lat, aż 25 proc. jest zdania, że nie podoba im się fakt powstawania coraz większej liczby meczetów w ich kraju.

Jeszcze ciekawsze są odpowiedzi na kolejne pytanie. Zdaniem badanej części społeczeństwa naszych zachodnich sąsiadów, nie da się głosić pewnych poglądów bez niebezpieczeństwa, że będzie się okrzykniętym „prawicowcem”.

Co czwarty, młody Niemiec jest zdania, że informacje medialne na temat prawicy są tendencyjne.

Aż 50 proc. respondentów sondy było zdania, że w Niemczech nie można otwarcie mówić o tym, co myśli się o imigrantach lub islamie.

Badanie było przeprowadzone w dniach 22-27 lutego na reprezentatywnej grupie 1006 osób.

Młodzi Niemcy skręcają w prawo. Naturalna reakcja młodych ludzi na fałszywą i szkodliwą politykę tolerancjonizmu i multikulti.

Źródło: dw.com

21 KOMENTARZE

 1. Przecież Niemcy od lat 40-tych XX wieku mają opracowaną znakomitą technologię rozwiązywania ostatecznego problemów z niechcianymi narodowościami

  • To prawda: przepisali ją z Talmudu, tylko zamiast żyd wstawili niemiecki nadludź, zamiast goj wstawili podludź, a zamiast Eretz Yisrael wstawili przestrzeń życiową tysiącletniej Rzeszy. Reszta bez zmian, łącznie z paleniem ludzi w piecach… :-)))))))))))))))))))))))))))

 2. Faktycznie, wnioski można snuć. Dla autora to może być aż 25%, dla mnie np zaledwie.
  Jeszcze ciekawsze jest, jeśli liczbę zastępuje się frazą „badana część”.
  Autor, aplikuj do Kurskiego, marnujesz się tu.

 3. 25%? to raczej tylko nie aż … poza tym nie skręcają w stronę prawicy tylko raczej w stronę takiej odmiany socjalizmu na „F…”

 4. Badanie było przeprowadzone w dniach 22-27 lutego na reprezentatywnej grupie 1006 osób.

  niemców jest ok 80 mln… a tu wyjeżdżają z grupa 1006 osób… dlaczego 1006 a nie 1010… i co to znaczy reprezentatywna?… te badania są tak wiarygodnie jak voo doo… chyba Churchill powiedział ze jest kłamstewko, kłamstwo i statystyka. ja tych bredni nie biorę pod uwagę, a najlepszym przykładem na to jak są robione te statystyki są ostatnie wybory prezydenckie w RP (ponoć komór miał wygrać w cuglach :))…

  pytanie tez jest takie co zamawiający te badanie chciałby usłyszeć, druga sprawa to taka ze część ludzi sugeruje się tymi pseudobadaniami do kształtowania własnej opinii (zazwyczaj chce być w większości) i to już jest niebezpieczne.

 5. Tylko 25 % ?!
  Mam graniczące z pewnością podejrzenie, że ta nacja ma gen pt „za wodzem choćby i w przepaść”

 6. Przecież wcześniej czy później musi się to stać. To konsekwencje aktualnej polityki państwa.

  • Nie ma się z czego śmiać: „…dziadek się śmiał i to samo miał”. Nas to samo czeka, jak w porę Polacy się nie obudzą. Polska zmierza w tym samym kierunku i to szybciej niż nam się wydaje.

 7. Niemcy od zakończenia II wojny światowej sukcesywnie rok w rok spłacali dług wobec Żydów w postaci transferów finansowych z niemieckiej gospodarki, poprzez banki szwajcarskie i amerykańskie wprost do Izraela. EWG (później EU) cały czas pilnowała wykonywalności tych niemieckich transz. W połowie lat 90-tych ostatnia transza długu niemieckiego wobec narodu żydowskiego została spłacona (ustalono termin zadośćuczynienia na 50 lat!).
  Żydom skończyło się więc darmowe źródło dochodu płynące z ich przemysłu holokaustu, więc gdzieś musieli wypatrzeć sobie nowe źródło. Świetnym kozłem ofiarnym do tego celu znalazła się transformowana Europa Wschodnia, w tym Polska z ogromnym zapleczem przemysłowym i gospodarczym po PRL. Trzeba było tylko ten majątek umiejętnie rozkraść. A więc co się dało, to zostało już przez ostatnie 30 lat rozkradzione.
  Amerykańsko-żydowska ustawa 447 Just jest odpowiedzią środowisk żydowskich na upominanie się Polski o reparacje wojenne od Niemców za II w.ś., gdyż Żydzi mają obecnie w Niemczech swoje interesy, więc te reparacje uderzały bezpośrednio w Żydów.
  Wpuszczenie do UE imigrantów socjalnych z Afryki i z Bliskiego Wschodu miało z pierwotnym założeniu rozlokowanie ich w całym dawnym Bloku Wschodnim, a więc i też w Polsce. Imigranci socjalni mieli według planu udaremnić bogacenie się społeczeństw krajów nowo przyjętych do UE. Żydowskie plany pokrzyżowało zwycięstwo PiS w Polsce i Wiktora Orbana na Węgrzech.
  Dlatego w skrócie można powiedzieć tak, że lewica rządzi od lat UE ale rządzi ona cały czas dla potrzeb Żydów. Hitler trafnie zdiagnozował swoje czasy, tylko metody rozwiązania tego odwiecznego problemu go zgubiły, bo były błędne i do tego nieludzkie. Po wojnie robiono wciąż te same odwieczne błędy. Przede wszystkim państwo Izrael trzeba było utworzyć na terenie słabo zaludnionych pustynnych obszarów USA, zamiast na terenie państw arabskich.
  Zaznaczam w szczególności, że ani wtedy ani dziś nie wolno przy tym skrzywdzić fizycznie ani jednego człowieka z narodu żydowskiego, ani też z żadnego innego.
  P.S. To tak wielkim skrócie i w uproszczeniu.

  • Dobrze to ująłeś. Natomiast na pewno żydzi nie zgodziliby się osiąść gdzieś na pustyni amerykańskiej, bo cały czas rościli sobie prawo do ziemi świętej, jaką jest Palestyna, twierdząc, że są narodem wybranym namaszczonym przez Mesjasza. Oni w ogóle są nacją roszczeniową, która już sięga po cały świat, czego mamy „zaszczyt” doświadczać na własnej skórze. Wg mnie w ogóle jest dużym błędem, że mocarstwa zachodnie wspierały i poparły utworzenie państwa izraelskiego. Cały świat będzie miał teraz z tym kłopot, bo nacja, która jest niemiłosiernie bogata a ma już swoje państwo będzie ideologicznie silniejsze a co za tym idzie jeszcze coraz bardziej bogatsze i silniejsze militarnie. Jest to bardzo niebezpieczna mieszanka, która może doprowadzić do przejęcia wszystkich rządów na świecie, co już się po części dzieje.

 8. Lewacko-ideologiczna polityka swirow niemieckich zaszla tak daleko, ze obojetnie co oni nie zrobia, to i tak musza przejsc przez to bagno, ktore przygotowali nie tylko sobie, ale i innym narodom.
  Najgorsze jest tylko to, ze jak zwykle przejda wielka niemiecka amnezje i zapomna o tym, ze doprowadzili siebie, jak rowniez innych wiele panstw do ruiny ideologiczno-politycznej. Zaczna swoje zycie na innych torach,tak jakby sie nic nie stalo, oczywiscie znow beda chcieli narzucac swoim sasiadom jak maja zyc, taka ich wredna natura.

 9. Zgadza się. Ale co ja będę się rozpisywać. Nie długo nie będzie dla nas miejsce w naszym kraju. Obcokrajowcy stają się bezszczelni i butni. Na początku udają takich miłych a później stają się bezszczelni

 10. niech ich tam troch przetrzepią…

  wiadomo że w końcu zrobią porządek

 11. 25% bo reszta respondentow to muzumanscy imigranci… Czyli preprezentatywna grupa ???

Comments are closed.