Lis zszokowany wynikiem Brauna w Gdańsku. „Skąd oni się wzięli?”. Korwin-Mikke krótko mu to wyjaśnił

Tomasz Lis oraz Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube
Tomasz Lis oraz Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube

Tomasz Lis był niezwykle zszokowany po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów, według których Grzegorz Braun zdobył w Gdańsku 12 procent. Co więcej, wg drugiego badania Grzegorz Braun zdobył aż 19 procent głosów. – Co to za ludzie? Skąd się wzięli? – pytał zagubiony Lis.

W niedzielę 3 marca w Gdańsku odbyły się wybory uzupełniające na Prezydenta Gdańska, po tym jak podczas styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zamordowany Paweł Adamowicz. Zdecydowanym zwycięzcą wyborów została dotychczasowa v-ce prezydent Aleksandra Dulkiewicz.

Drugie miejsce zajął Grzegorz Braun, jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, wg badań sondażowych zdobył 12 – 19 procent głosów. Taki wynik zszokował lewackiego dziennikarza Tomasza Lisa.

12%? Co to za ludzie? Skąd się wzięli? Czego chcą? – pyta ewidentnie przerażony i zagubiony Lis.

Dziennikarz doczekał się krótkiej odpowiedzi ze strony Korwin-Mikkego: Po prostu: PRAWICA. Chcemy WOLNOŚCI. Pan, jak rozumiem, zna tylko agenturalne partie polityczne, działające zg. z umową z Magdalenki – że Prawica w Polsce ma nigdy nie powstać. Więc, jak Pan widzi, istnieje – mimo, że 3 miliony najlepszych ludzi udało się Wam usunąć z Polski.

Comments are closed.