Nie milkną spekulacje w sprawie śmierci Jana Kulczyka. Miliarder żyje i ukrywa się? „Wystarczyło przemyśleć słowa jego córki na pogrzebie”

Jan Kulczyk oraz jego córka Dominika. / foto: Wikipedia/Prt Sc TVN24
Jan Kulczyk oraz jego córka Dominika. / foto: Wikipedia/Prt Sc TVN24

Nie milkną spekulacje w sprawie śmierci Jana Kulczyka. Jeden z najbardziej znanych Polaków zmarł w 2015 roku, ciągle są jednak tacy, którzy nie wierzą w śmierć miliardera. Miał on być już widziany na Cyprze, w Egipcie czy Francji. Internauci zwracają też uwagę na szczegóły przemówienia córki Kulczyka na pogrzebie ojca.

Polski miliarder zmarł pod koniec lipca 2015 roku w szpitalu Wiedniu po rutynowym zabiegu. Tymczasem nie ustają spekulacje, iż tak naprawdę śmierć była sfingowana. ABW wciąż sprawdza doniesienia dotyczące tego, iż Jan Kulczyk żyje i ukrywa się. W bardzo podobnej sprawie skompromitowały się ukraińskie służby.

Polskie służby chcą za wszelką cenę uniknąć międzynarodowej kompromitacji jaka była udziałem Ukraińców. Tak jak Kulczyka w 2015 roku pochowano ukraińskiego miliardera Dymitra Malinowskiego. Z dochodzeń nie zrezygnował Europol. Pod koniec 2018 roku Malinowski został aresztowany we Francji, jak się okazało ukrywał się na zamku Chateau de la Rochepot w Burgundii.

W sprawie śmierci Jana Kulczyka pojawia się cała masa tajemniczych doniesień. Miliarder miał być widziany przy przystani z luksusowymi jachtami w Egipcie. W styczniu do naszej redakcji napłynął list informujący o tym, że Jan Kulczyk miał być widziany w Egipcie w 2018 roku, a na potwierdzenie tego jego autor przesyła zdjęcia.

Czytaj więcej: „Jan Kulczyk żyje w Egipcie!” Miał być widziany przy przystani z luksusowymi jachtami [FOTO]

Kolejne doniesienia związane ze zmarłym miliarderem dotyczyły jego pobytu we Francji, gdzie rodzina Kulczyków ma swoją posiadłość. Według doniesień użytkownika Twittera o nicku „The Saint”, który śledzi tę sprawę, Kulczyk ukrywa się w swojej posiadłości Chateau de Madrid nieopodal Niecei.

Czytaj więcej: Czy Jan Kulczyk ukrywa się we Francji? Odnaleziono tam już jednego „zmarłego” miliardera [FOTO]

Inni internauci sugerowali natomiast, że rzekomo nie istnieje akt zgonu Jana Kulczyka. P. Edyta Sieczkowska twierdzi, że ma informacje ze szpitala w Wiedniu i takiego aktu zgonu nie ma. – W szpitalu w Wiedniu nie ma aktu zgonu Kulczyka! – napisała na FB.

Teorie o tym, że Jan Kulczyk żyje, podobnie jak miało to miejsce w przypadku wspomnianego ukraińskiego miliardera, są bardzo popularne wśród polskich twitterowiczów. Kolejny z nich w odpowiedzi na doniesienia o braku aktu zgonu Jana Kulczyka zwraca uwagę na przemówienie córki miliardera podczas jego pogrzebu.

– Wystarczyło przemyśleć słowa jego córki na pogrzebie, żeby się domyślić, iż doktor Jan kopytami w kalendarz nie strzelił – twierdzi na Twitterze „Biały Rycerz”. Nie dodaje jednak, o co konkretnie chodzi. A co takiego mówiła podczas pogrzebu ojca jego córka Dominika?

– Nie płaczcie. Nie ma mnie tu, nie płaczcie. Tu mnie nie ma. Zszedłem ze sceny niepokonany. Bo przecież największą klęską jest nie wyciągać wniosków ze zwycięstw. A geniusz nie polega na tym, że wie się więcej, tylko że wie się wcześniej (…) Nie płaczcie nad moją trumną. Nie płaczcie, tu mnie nie ma – mówiła Dominika Kulczyk.

– Nie płaczcie nad moją trumną. Nie płaczcie. Tu mnie nie ma. I uwierzcie mi potrzeba wierzyć bez końca. I kochać bezwarunkowo, bo miłość jest potężniejsza niż śmierć – Twoja, nasza – dodawała córka zmarłego w wyniku powikłań pooperacyjnych miliardera.

Powyższe informacje oraz komentarze zostały przekazane w postach na Facebooku oraz Twitterze. Informacje zawarte przez użytkowników mediów społecznościowych w postach oraz komentarzach nie odzwierciedlają stanowiska redakcji.

20 KOMENTARZE

  1. Co to za szczujnia. Wkoło to samo. Weź się człowieku za afery PiSuarów.Najwyższy czas z zmienić płytę. Najwyższy czas zamknąć ten ciągły bełkot.

  2. Hehe Tak to prawda żyje widziano go we Francji, na Cyprze tylko nikt jeszcze go nie złapał. Popatrzmy na to z drugiej strony rodzice tych wszystkich intrygantow mogli być lub nawet są chorzy umysłowo. Często choroba psychiczna jest dziedziczona. Czy aby na pewno Bialy_Rycerz i reszta jest zdrowa?

  3. Ludzie glupotow nie piszcie tak zyje niech sobie zyje w innym kraju jak ma zyc w chorym kraju z chorym rzadem

    • O którym rządzi mówisz ?… widać po wypowiedzi że jesteś tylko anty PIS… hasło puste nie popierane argumentami… a reszta rządów była super… BUHAHA

  4. Jackowski w swojej kuli niech sprawdzi gdzie jest Kulczyk i rozum piszacego ten artykuł !!!

  5. KULCZYK ŻYJE. Sam goi widziałem na Cyprze dwa miesiące temu. Jadł suflaki i zapijał ouzo

  6. bez sensu byłoby „naprawdę” umierać mając jeszcze tyle do roboty … tyle do odkrycia i do przeżycia !!!!!!

  7. Jan Kulczyk Kocha Afrykę, i robi tam interesy. Z Egiptu są cztery godziny lotu do europy gdzie znajdują się jego rezydencje. Po co ma zmieniać swój wygląd jak jest nietykalny „Przecież nie żyje”. Pomyśl trochę to nie boli.!!!!!!!

Comments are closed.