Oświadczyny na wizji. W „Sanatorium miłości” Marek poprosił Małgosię o rękę. Kobieta w odpowiedzi zrobiła najgorszą rzecz

Marek i Małgosia w
Marek i Małgosia w "Sanatorium miłości" w TVP/fot. screen z vod.tvp.pl

Po raz pierwszy w „Sanatorium miłości” doszło do tak ważnego wyznania. Niestety, odpowiedź każdego mężczyznę wprawiłaby w zakłopotanie i zażenowanie.

Marek od początku programu nie ukrywa faktu, że Małgorzata wpadła mu w oko. Najwyraźniej myśli o niej bardzo poważnie. Świadczy o tym zdarzenie podczas przejażdżki.

W ostatnim odcinku uczestnicy „Sanatorium miłości” udali się na przejażdżkę kolejką. Dobierali się przy tym w pary. Marek oczywiście sparował się z Małgosią. Wykorzystał ten moment do ważnego wyznania.

Kocham cię – powiedział do Małgosi, po czym zaraz poprosił ją przy kamerze o rękę. – Wyjdziesz za mnie? – zapytał.

Niestety, Małgosia zrobiła najgorszą rzecz, jaką mogła w tym momencie uczynić. Milczała.

Potem przed kamerą zdradziła, dlaczego to zrobiła. Nigdy nie wie, kiedy Marek żartuje a kiedy jest poważny. Postanowiła więc nie odzywać się wówczas ani słowem tylko tajemniczo uśmiechać. Nie ma się więc co dziwić, że jest starą panną.

Źródło: plotek.pl

2 KOMENTARZE

 1. dobra cwaniara potrawi skonwertować w ślub nawet bardziej neutralne żarty.

  wystarczy powiedzieć… chciałbym mieć kiedyś psa… a ona powie, że jutro zrobimy adopcję psa, i Ty będziesz tatusiem a ja mamusią, a więc będzie rodzina, a zatem i ślub. i po kolesiu.

 2. Ta panienka jest przereklamowana.
  I scenariusz kiepściutki jest.
  Powinno wyjść na jaw, że Rysiu jest żonaty.
  Jego kobitka powinna tam przyjechać i narobić szaszoru.
  Dać po łbie tej co się jej jadaczka nie zamyka i rozgonić towarzystwo.

Comments are closed.