„Król TVN” ma problem. Nikt nie chce kupić samochodu od Kuby Wojewódzkiego

Bentley i Wojewódzki w jego bagażniku/fot. Instagram kuba_wojewodzki_official
Bentley i Wojewódzki w jego bagażniku/fot. Instagram kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki ma problem z pozbyciem się swojego auta. Okazuje się, że nikt nie chce od miesiąca kupić Bentleya od „Króla TVN”. Czyżby żadnego Polaka nie było stać na luksusowe auto? A może problem leży zupełnie gdzie indziej?

Kuba Wojewódzki wystawił swoje auto w popularnym serwisie ogłoszeniowym. „Król TVN” chce sprzedaż luksusowego Bentleya. Jednak mimo wystawionej już miesiąc temu oferty, nadal nie ma chętnych.

Pod koniec stycznia celebryta poinformował na Instagramie o wystawieniu swojego bentleya continental gt z 2015 r. na sprzedaż.

Stan idealny, cena przystępna – napisał Wojewódzki.

Niestety, mimo tego, że „Król TVN” chce sprzedaż luksusowe auto, wciąż nie ma chętnych. Wciąż jest wstawione do salonu z luksusowymi autami przy ul. Połczyńskiej w Warszawie oraz umieszczone w popularnym serwisie motoryzacyjnym otomoto.pl.

Zapewne większość chętnych odstrasza cena. Bentley „Króla TVN” można zakupić za… 580 tys. zł. Dla porównania, za takie pieniądze można kupić dwa domy w lepszym standardzie w Lublinie i od razu zarabiać na nich poprzez wynajęcie studentom, których co roku do miasta przybywa cała masa.

Jeżeli jednak ktoś chce, może pieniądze za auto wyłożyć w systemie ratalnym. Miesięczna rata to „tylko” 10 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sprzedam starego bo mam już nowego #bentleycontinentalgt wersja speed 2015 stan idealny cena przystępna? szczegóły #bentleywarszawa salon #połczyńska

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Źródła: instagram.com/o2.pl

Comments are closed.