Lewacy i PiS-owcy ciągle w szoku. Dwucyfrówka Grzegorza Brauna w Gdańsku to dla nich zagrożenie. „Nie można ignorować Konfederacji.” I tu mają rację

Grzegorz Braun podczas kampanii w Gdańsku. Fot. PAP
Grzegorz Braun podczas kampanii w Gdańsku. Fot. PAP

„Prawicowe” media związane z władzą milczą na temat Grzegorza Brauna, lecz reakcje reagującej jak zwierzęta lewicy są jasne: Prawica w Polsce zaczyna być poważnym zagrożeniem dla układu III RP. 12-proc. wynik Brauna w wyborach na prezydenta Gdańska – mimo utrudnień formalnych, braku czasu na dobrą kampanię pokazuje, że – jak stwierdza jeden z internautów, którzy wyją po tym wyniku – „nie można ignorować Konfederacji”. A milczenie reżimowych mediów tylko napędza jej popularności.

12% Pana Brauna świadczy o tym że nie można ignorować konfederacji KORWiN Liroy Braun Narodowcy w wyborach zarówno do EP jak i rodzimego parlamentu. Nie można pozwolić by w tak cywilizowanym kraju w Sejmie znajdowała się koalicja z tak seksistowskimi, eurosceptycznymi poglądami – napisał na Twitterze Szymon Zagórowicz.

Demokracja jest wtedy, gdy ludzie głosują na lewako-liberałów. Prawda Szymuś? – odpisał w komentarzu Kochany Prezes.

To nie jedyna reakcja. Piotr Wielgucki, pisowski propagandysta znany też jako „Matka Kurka”, próbował mówić, że to „spektakularna porażka »narodowców« i piewców ostrego kursu”.

12% przy zerowej promocji w mediach, braku patronatu wielkich partii i praktycznie zerowych środkach na kampanie to mało? – zauważa inny internauta w kontrze do propartyjne tezy.

Skoro jest więcej radości że Braun przegrał niż żalu że jest jak było, to czegoś tu nie rozumiem. Mimo wszystko mam wrażenie, że wyborcom PiS-u bliżej jest do Brauna niż do postkomunistów. I wolałbym narodowców jako opozycję do PiS niż ubeckie popłuczyn – stwierdza inny z internautów.

12%? Co to za ludzie? Skąd się wzięli? Czego chcą? – dziwi się Tomasz Lis.

Witold Tumanowicz z Konfederacji (Ruch Narodowy) celnie odpowiedział:

– PiSowskie trolle już gardłują, że wynik G. Brauna jest ich zasługą. Paradne! ??? Przecież kandydat PiS poparł M. Skibę. To tylko pokazuje, że wyborcy PiS nie są niczyją własnością a duża ich cześć szuka alternatywy dla partii Kaczyńskiego. #Konfederacja #KoalicjaProPolska

Na trwogę bije też poskomunistyczno-lewacki tygodnik „Polityka”, który przyznaje, że sukces Brauna może zrobić różnicę w polskiej polityce:

A tymczasem Grzegorz Braun szykuje się do kolejnej kampanii.

Źródło: twitter.com

13 KOMENTARZE

 1. Ludzie, nie badzcie smieszni. Ten wynik pokazuje jasno, ze Gdansk jest juz przegrany dla prawicy – podobnie jak Warszawa, Poznan, Wroclaw, czy Lódź.

  Pozostaje pytanie, czy przypadkiem cala Polska nie jest juz przegrana i nie wpadnie w lapy lewactwa. Wszystko pokaza tegotoczne wybory do parlamentu Polskiego i UE.

  Moze sie niestety po tych wyborach okazac, ze w Polsce rzadzi Koalicja zlozona z PO, pederastow, postkomuchow i lewakow + Biedron, a wtedy obudzimy sie w kompletnie innym swiecie, gdzie na orzadku dziennym: sa sluby i adopcje homoseksualne, aborcja, Gender i uczenie od przedszkola masturbacji i propagandy LGBT, multi-kulti z rocznymi kontyngentami sprowadzanych Afrykanow/Arabow, a kto wie, moze i eutanazje, zwroty „zydowskich majatkow” i penalizacja wiary oraz delegalizacja Kosciola (sa tacy lewacy, ktorzy tego sie domagaja). Usta niewygodnej i wymierajacej prawicy zamkna ustawy o Mowie Nienawisci. I bedzie pozamiatane. Polska na prawde stoi w przededniu historycznych decyzji i zmian.

  • „Polska na prawde stoi w przededniu historycznych decyzji i zmian” ?????
   raczej „w przededniu” likwidacji…
   Ps.:
   START UP THE ROTORS
   youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
   Hammer of the Right – NAPISY PL
   youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. Jaki kandydat PiS? Przecież od samego początku było wiadomo, że PiS nie wystawi żadnego kandydata żeby uniknąć POdejrzeń o wykorzystywanie śmierci Adamowicza. Braun zgarnął 12% głosów, ale przynajmniej 10% z tych 12-stu pochodziło od tych „złych” wyborców PiS, którzy nie mieli po prostu na kogo głosować. Skiba się nie liczył, nikt nigdy przedtem o nim nie słyszał. Tak więc, wolnościowcy, powinniście dziękować pisiorom, że głosowali na Brauna, zamiast ich hejtować i opowiadać bajki o wielkim zwycięstwie i rzekomym zagrożeniu, jakie dla nich stworzyła „dwucyfrówka” Brauna. Następnym razem jak będzie kandydat PiS, to nie będzie dwucyfrówki, taka prawda!

  • PiS ma jeszcze jakiś wyborców
   A. Dulkiwicz to przedstawicielka Po Pisu i tych którzy za nimi stoją, ma obroże i jest zastraszona.
   Ciekawe w czym brała udział przekręty, pedofilia może wystawiła córkę, morderstwa …

  • PP – Kolego Braun te 12% uzyskał oficjalnie. Wszyscy słyszeliśmy i możemy sobie wyobrazić jakie ‚cuda nad urną’ i w komisjach działy się w Gdańsku. Sądzę że rzeczywisty wynik Grzegorza Brauna był dużo lepszy i tego najbardziej obawiają się tzw monopolisci demokracji w Polin.

 3. „Nie można pozwolić by w tak cywilizowanym kraju… ” wcześniej to Polska była dla nich dzikim krajem, jeszcze poza krajami trzeciego świata, aż tu nagle stała się krajem cywilizowanym. Dopiero kiedy objawił się prawica, której pochodzenia nie zna komunista lis. Z tego rozumiem że to obecność prawicy czyni kraj cywilizowanym – i niech tak zostanie.

 4. PIS jest skończony . Poparcie przez PIS kandydatury Dulkiewicz zupełnie kompromituje Jarosława Kaczyńskiego . Przez 3 i pół roku PIS mając cały aparat państwa nie był w stanie ujawnic najmniejszego złodziejstwa w Gdańku , a tam każde działąnie samorządu jest mniejszym lub większym złodziejstwem od 30 lat . PIS jest kolejnym oszustwem sterowanym, przez WSI .W 2015 roku PIS zebrał głosy ludzi niezadowolonych , których PIS oszukał . Teraz ci ludzie poszukali sobie innego reprezentanta

 5. Aha, rozumiem – to zdjęcie Brauna ze Stonogą to ma być kolejny argument przeciw, dla lewakow i wyznawców kościoła PiS: nie dość że Żyd, to antysemita, ruski agent i jeszcze kolega malwersanta Stonogi i funfli z WSI… Hahahaha. Brak słów.

 6. Apeluję do wszystkich lewaków – migrujcie do Chin. Najlepiej na zawsze. Tam te klimaty są na topie. Tak że, kochani walizeczka, paszporcik w łapkę i Szczęść Boże życzę.

 7. Koalicja antypostępowa

  Faszysta Korwin oraz Braun nazista
  I narodowcy antysemitnicy;
  Godek, co prawa kobiet – oczywista! –
  Depcze plus Liroy i inni muzycy,
  Co nie chcą śpiewać do radości Ody;
  Do niepokoju dają nam powody.

  Jeśli odniosą sukces tylko taki,
  Że próg przekroczą i do parlamentu
  W Brukseli wejdą… nie pójdą do paki!
  (Ach, trudno o tym nie myśleć bez wstrętu:
  Euta-aborcja, gender, dotowane
  Lumpiarstwo… wszystko będzie opluwane!)

  Unio-postępie, co Polskę katoli
  Przerabiasz zwolna w orgietkę teczową;
  Co wmawiasz „przecież socjalizm nie boli!”,
  Aby podatki podkręcić na nowo;
  Ratuj!… Nie pozwól Koalicji słuchać
  I Polskę obcym znowu daj wyruchać!

 8. Może jednak wygra PIS,dołączy konfederacja taki blok prawicowy w kontrze do PO z przystawkami.W sejmie mieliby większość.Jakby się dogadali dla dobra Polaków i anulowali Konwencję Stambulską w związku z niezgodnością z naszą konstytucją(gender!),to PO z przystawkami byłyby zaorane!

Comments are closed.