Sensacyjne rozstrzygnięcie w Lidze Mistrzów. Manchester United w dramatycznych okolicznościach pokonał PSG

Manchester United cieszący się po zdobytej bramce. / foto: Twitter/@SaGatsby

Manchester United pokonał Paris Saint-Germain 3:1 w Paryżu i wyeliminował mistrza Francji z Ligi Mistrzów. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich minutach, kiedy MU wykorzystał rzut karny.

W pierwszym meczu rozegranym w Manchesterze wygrali Francuzi 2:0 i nikt nie dawał Anglikom szans w rewanżu. Jednak to oni wygrali w stolicy Francji i dzięki bramkom na wyjeździe awansowali do ćwierćfinału LM.

Mecz miał dramatyczny przebieg i trwał prawie 100 minut. Decydującego gola strzelił Rashford z rzutu karnego w doliczonym czasie.

Paris Saint-Germain – Manchester United 1:3 (1:2)

Bramki: Juan Bernat (12) – Romelu Lukaku (2, 30), Marcus Rashford (90+3-k)

Pierwszy mecz: 2:0. Awans: Manchester United

Paris Saint-Germain: Buffon – Kehrer (70’ Paredes ż), Silva, Kimpembe, Bernat – Marquinhos, Verratti – Alves, Draxler (70’ Meunier), Di Maria ż – Mbappe

Manchester United: De Gea – Young (87’ Greenwood), Bailly (36’ Dalot), Smalling, Lindelof, Shaw – McTominay, Fred, Pereira (80’ Chong) – Rashford, Lukaku

Źródło: Przegląd Sportowy, Onet.pl