Szokująca prawda o Dorocie Wellman. Gwiazda TVN jako nastolatka miała kochanka, który mógłby być jej ojcem. Teraz obraża mężczyzn za to samo

Jako 17-latka Dorota Wellman zakochała się w
Jako 17-latka Dorota Wellman zakochała się w "tatuśku" / foto: YouTube/NCKultury

Dorota Wellman, gwiazda TVN, w przeszłości była związana z mężczyzną starszym od siebie o 23 lata. Teraz mężczyzn, którzy chcą się wiązać z młodszymi kobietami nazywa „podstarzałymi seksistami” oraz „kretynami”. Czyżbyśmy mieli do czynienia z typową mądrością etapu?

Kilka lat temu Dorota Wellman, będąc gościem programu „Najsztub słucha” postanowiła zdradzić swoje sekrety z dawnych lat. W show prowadzonym przez Piotra Najsztuba przyznała, że jako 17-latka spotykała się z o 23 lata starszym mężczyzną.

– Związałam się z dojrzałym, wspaniałym facetem. Ja miałam 17 lat, a on 40. On mnie uczył, jak być kobietą. Znalazłam sobie „tatusia” – wyznała Wellman. W czasie rozmowy wyliczała wiele zalet, jakie niósł dla niej związek ze starszym mężczyzną.

– Znalazłam sobie kogoś dojrzałego, dla kogo byłam księżniczką, kto otaczał mnie miłością i adoracją, kto był niezwykłym partnerem intelektualnym dla mnie. Ja się zakochałam w jego umysłowości. On mnie uwiódł mózgiem. Oczywiście było w tym coś bardzo imponującego, że 17-latką zainteresował się dojrzały fajny, bardzo przystojny mężczyzna. To mi bardzo dobrze zrobiło na kobiecość – mówiła wówczas.

Po 5 latach od tego wyznania Wellman zdaje się inaczej patrzeć na takie związki, a przynajmniej kiedy dotyczą one kogoś innego. Dziennikarka TVN napisała felieton dla „Wysokich Obcasów”, w którym wypowiedziała się na swój ulubiony temat, relacji damsko-męskich.

– Śmieszą mnie mężczyźni, którzy zamieniają żony na młodszy model – brzmi tytuł felietonu, a dalej jest tylko śmieszniej. Pani Wellmanowej nie spodobały się słowa znanego francuskiego pisarza, Yanna Moixa, które padły w wywiadzie dla „Marie Claire”:

„Mówię ci prawdę: w wieku 50 lat nie jestem w stanie pokochać kobiety w wieku 50 lat. Uważam, że jest za stara i za brzydka. Wolę ciała młodszych kobiet. Ciało 25-letniej kobiety jest niezwykłe, natomiast kobiety w wieku 50 lat wcale nie jest nadzwyczajne”

Za te słowa mężczyzna naraził się na epitety takie jak: podtatusiały donżuan, podstarzały seksista, kretyn. Jak widać, co dobre dla p. Wellmanowej, niekoniecznie służy innym kobietom. A może po prostu Moix powinien mówić o młodszych kobietach – 25 lat to w końcu o 8 lat więcej niż miała Wellman w czasie swojego związku.

16 KOMENTARZE

  • W prawdziwej miłości i sex jest bardzo ważny,można kochać i kochać słowami a można mieć sex i sex za pieniądze każdy i każda szuka miłości zrozumienia i szacunku co teraz bardzo w małym stopniu się zdarza

 1. Tego paskudnego kaszalota tylko słabo widzący albo desperat mógłby dotknąć !

 2. Jak czytam te bzdury to mi się płakać chce nad waszą głupotą człowieka nie ocenia się po wyglądzie a to z kim żyła pani Dorota nie powinno nikogo obchodzić to jej życie a te ziejące nienawiscia komentarze piszą ludzie mało wartosciowi nie wiem czy zazdroszczą jej sławy więc wam powiem ogarnijcie się pani Dorota jest osobą bardzo inteligentną wesołą i bardzo miłą bierzecie z niej przykład

  • No właśnie: „z kim żyła pani Dorota nie powinno nikogo obchodzić to jej życie” – a więc dlaczego ona nas i cały świat tym tematem epatuje?!

   Nasza reakcja, to nie zainteresowanie jej życiem, ale rzyganie na to epatowanie nas jej sprawami osobistymi. Swoja drogą, Najsztub, Żyd-spec od rozjedźania staruszek na pasach samochodem niesprawnym technicznie… świetny rozmówca dla Doris-kaszalota!

 3. Jak widzę tego cepelina to mi sie niedobrze robi. Zmieniłem nawet operatora tel. kom.

 4. Zostawcie Panią Dorotę w spokoju. Byście w głowie mieli tyle co ona rozumu to by było super. Zozdrosnicy

 5. Nie wierzę , żeby Dorota Wellman miała kochanka . To musiałby być stwór z trzema rękoma i jakąś druga ,małą głową wyrastającą spod pachy . Nie wierzę również , że ma męża . Jeśli ktos taki rzeczywiście istnieje , to policja musi mieć go nieustannie na oku . Tak jak rzeżników

 6. A jak baba sobie będzie wymieniać facetów na młodszy model to już jest dobrze? Wszystkiemu jest winny zawsze facet więc niestety tak baby mają dobrze w życiu.

 7. Gdy wyglądała podobniej kiedyś jak była młoda to nic dziwnego, że za takim kaszalotem mógł się obejrzeć jakis staruszek

Comments are closed.