Szokująca prawda o Dorocie Wellman. Gwiazda TVN jako nastolatka miała kochanka, który mógłby być jej ojcem. Teraz obraża mężczyzn za to samo

Dorota Wellman. / foto: YouTube/NCKultury
Dorota Wellman. / foto: YouTube/NCKultury

Dorota Wellman, gwiazda TVN, w przeszłości była związana z mężczyzną starszym od siebie o 23 lata. Teraz mężczyzn, którzy chcą się wiązać z młodszymi kobietami nazywa „podstarzałymi seksistami” oraz „kretynami”. Czyżbyśmy mieli do czynienia z typową mądrością etapu?

Kilka lat temu Dorota Wellman, będąc gościem programu „Najsztub słucha” postanowiła zdradzić swoje sekrety z dawnych lat. W show prowadzonym przez Piotra Najsztuba przyznała, że jako 17-latka spotykała się z o 23 lata starszym mężczyzną.

– Związałam się z dojrzałym, wspaniałym facetem. Ja miałam 17 lat, a on 40. On mnie uczył, jak być kobietą. Znalazłam sobie „tatusia” – wyznała Wellman. W czasie rozmowy wyliczała wiele zalet, jakie niósł dla niej związek ze starszym mężczyzną.

– Znalazłam sobie kogoś dojrzałego, dla kogo byłam księżniczką, kto otaczał mnie miłością i adoracją, kto był niezwykłym partnerem intelektualnym dla mnie. Ja się zakochałam w jego umysłowości. On mnie uwiódł mózgiem. Oczywiście było w tym coś bardzo imponującego, że 17-latką zainteresował się dojrzały fajny, bardzo przystojny mężczyzna. To mi bardzo dobrze zrobiło na kobiecość – mówiła wówczas.

Po 5 latach od tego wyznania Wellman zdaje się inaczej patrzeć na takie związki, a przynajmniej kiedy dotyczą one kogoś innego. Dziennikarka TVN napisała felieton dla „Wysokich Obcasów”, w którym wypowiedziała się na swój ulubiony temat, relacji damsko-męskich.

– Śmieszą mnie mężczyźni, którzy zamieniają żony na młodszy model – brzmi tytuł felietonu, a dalej jest tylko śmieszniej. Pani Wellmanowej nie spodobały się słowa znanego francuskiego pisarza, Yanna Moixa, które padły w wywiadzie dla „Marie Claire”:

„Mówię ci prawdę: w wieku 50 lat nie jestem w stanie pokochać kobiety w wieku 50 lat. Uważam, że jest za stara i za brzydka. Wolę ciała młodszych kobiet. Ciało 25-letniej kobiety jest niezwykłe, natomiast kobiety w wieku 50 lat wcale nie jest nadzwyczajne”

Za te słowa mężczyzna naraził się na epitety takie jak: podtatusiały donżuan, podstarzały seksista, kretyn. Jak widać, co dobre dla p. Wellmanowej, niekoniecznie służy innym kobietom. A może po prostu Moix powinien mówić o młodszych kobietach – 25 lat to w końcu o 8 lat więcej niż miała Wellman w czasie swojego związku.

Comments are closed.