Tak nastawiają młodych Żydów izraelskie tajne służby. Fałszują tłumaczenie Polaków oraz wmawiają, że Polacy ich ukamienują [VIDEO]

Starsi Polacy szkalowani przez żydowską tłumaczkę/fot. Twitter Artur Stelmasiak
Starsi Polacy szkalowani przez żydowską tłumaczkę/fot. Twitter Artur Stelmasiak

Dziennikarz Artur Stelmasiak udostępnił na Twitterze fragment materiału ukazującego, jak bezczelne są manipulacje tajnych służb izraelskich wobec młodych obywateli swojego kraju. Widzimy, jak starszy pan, który nie znając angielskiego pyta, skąd jest dziewczyna, która pochodzi z Izraela, przetłumaczony został jako osoba wyzywająca ją. To i tak nic.

Fragment wstrząsającego filmu o pielgrzymkach Izraelczyków do Polski. Z tym coś trzeba zrobić, zacząć ich edukować– napisał Artur Stelmasiak. – Jestem ciekawy na ile jest to powszechna praktyka. Polski @MSZ_RP powinien się tym zając, bo przecież to jest swoista patologia – dodał katolicki dziennikarz.

Za załączonym fragmencie widzimy rozmowę dziewczyny z Izraela, która mówi po angielsku z polskim starszym mężczyzną, który mówi po polsku i zapewne nie zna języka obcego.

No to mów po izraelsku a nie tam gadasz po chińsku. Ja myślałem, że z Chin jesteście – mówi do Żydówki Polak po pytaniu, czy jest z Izraela. Dziewczyna nie rozumie, co do niej powiedziano.

Zaraz potem druga Żydówka „uświadamia” koleżankę, że „on mówi źle o Izraelu”. – Powiedział, że jesteśmy dziwkami – wmawia.

Wyraźnie zaskoczona i zdegustowana dziewczyna odchodzi. Ale to jeszcze nic. W dalszej części materiału dwoje młodych Izraelczyków mówi o tym, jak nastawiają ich

W Polsce zagrożeniem są neonaziści. Jesteśmy w niebezpieczeństwie. Mogliby pukać do naszych drzwi – mówi Żydówka. – Powiedzieli nam o tym przy kolacji. Poinformowali nas, że nie jesteśmy w przyjaznym kraju. Jesteśmy w stosunkowo wrogim państwie – dopowiada izraelski chłopak.

Powiedział im o tym „facet z tajnych służb” przy kolacji.

Źródło: twitter.com/nczas.com

Comments are closed.