HIT INTERNETU! 3-latek pozamiatał w „Mam Talent” TVN-u. Przy durnych komentarzach Prokopa i rechocie gawiedzi wyrecytował „Inwokację” [VIDEO]

Rafałek w programie
Rafałek w programie "Mam Talent" TVN. / foto: Prt Sc Twitter

To było hitowe wystąpienie w „Mam Talent” TVN-u. Na scenie pojawił się 3-latek, który zapowiedział, że chce wyrecytować wierszyk. – Ooo będziesz mówił wierszyk – zachwycał się Agustin Egurrola. Tego co zrobi trzyletnie dziecko jednak jurorzy programu z całą pewnością się nie spodziewali.

Miny zrzedły im już właściwie w momencie, kiedy dziecko powiedziało, że wyrecytuje „Inwokację”. – Rany inwokacja, to nawet ja tego nie pamiętam – komentował „zabawnie” Marcin Prokop.

To, co stało się później trzeba po prostu zobaczyć. – Fantastyczny Rafałek recytuje „Inwokację” przy akompaniamencie rechotu gawiedzi i przygłupich tekstów Marcinka – komentuje na Twitterze Dominik Kuciński.

34 KOMENTARZE

 1. Ten 3 latek ma więcej rozumu i godności niż ta pusta gawiedź z jurorami włącznie. Tym Grażynom pała się kojarzy tylko z jednym, lata prania w szkole. Wyprane z tożsamości polskojęzyczne nie jesteś sam.

 2. Kochane polskie dziecko wśród totalnych przygłupów.Chylińska,Prokop ….Nazwiska tej trzeciej ,,gwiazdy,, nie pamiętam,popisali się swoim debilizmem.

 3. W dzisiejszy popie…onych czasach polskość w Polsce jest po prostu nie na miejscu, lepiej pewnie dla jurorów by było, gdyby powiedział jakiś wierszyk niemieckiego poety i to jeszcze po niemiecku.

 4. Ale głupi gnój. Mam nadzieje ze mały smark dostał porządnego kopa od prowadzących!
  Przecież ten głupi bahor nawet nie wie co recytuje, przecież on nawet tego nie rozumie po prostu rodzice kazali mu wykuc inwokacje, a potem poslali do tv tego gowniarza majac nadzieje ze zarobi jakies pieniazki bo ohohoho slodkie dziecko recytuje.
  To jest program ktory mial pokazywac ludzi o niezwyklych talentach a nie malych gowniarzy.

  • Czytam co piszesz i oczom nie wierzę!!!!!
   Skąd w człowieku tyle jadu może być?!
   Ten gowniarz jak mówisz, mając 3 latka, recytuje PATRIOTYCZNY UTWÓR, którego nauczyli go rodzice, a ty wysmiewasz Go jakby wyrecytowal….. WLAZL KOTEK NA PLOTEK….
   Tu nie chodzi o kasę, lecz Wielkie umiejętności tego DZIECKA…… TY ZAKUTA, ZAWISTNA, TEPA, PALO. Ciekawe co ty nauczyłeś swoje dzieci w wieku 3 LAT.??!!

   • Dorka zapytaj tego DEBILA czy on potrafi zarecytować ten utwór bo na stowkę jego dzieci na pewno nie potrafią zarecytować wspomnianego wierszyka WLAZL KOTEK NA PLOTEK !!!

  • Kerownik debilu dla ciebie przesylam wiersz, co dasz radę ogarnąć – „szumią kłaki, wokół sraki”

  • Dokładnie tak! A tępe prawicowe bydło rozpływa się w podziwie dla „patriotyzmu” szczyla ?

  • Spójrz w lustro i odpowiedz sobie na proste pytanie: ile twoja matka musiała zjeść śniegu, żeby urodzić takiego bałwana ?

  • TY PAŁO Z ROZUMEM NA POZIOMIE 0 .ALE W PAMIĘCI TEGO DZIECKA ZOSTANIE NAJMNIEJSZA CZĘŚĆ POLAKA .JAK WSZYSTY BĘDĄ POSIADAĆ TAK ŚMIECIOWE PODEJŚCIE JAK TY Z TEGO KRAJU NIC NIE BĘDZIE BO KAŻDY ZOSTANIE SPRZEDAJNA KURW. JAK TY MYSLSCA TYLKO O PIENIĄDZACH

  • Moze troche kultury..chociaz nie nie wiesz co to jest sadzac po wypowiedz. Współczuję

 5. Tragedia, wystawiać i robić taki cyrk z dziecka. To nie ono jest winne, winni są rodzice.

  • Chyba nie mówisz poważnie?
   Temu dziecku i rodzicom należą się UKŁONY.
   TO prowadzący ten PROGRAM, zachowali się jak zwykle prostaki, wysmiewajac TALENT TEGO 3 LETNIEGO DZIECKA!!!

  • Idź do rabyego od trzaskowskiego on to ci nawet dvpe pokaże. Będziesz zadowolony jak się odwzajemniasz gestem.

  • To nic nie szkodzi,że jest ogrzewany,tu chodzi o przypominanie idiotów czyli ekipy jurorów i wspaniałego 3 letniego dziecka,mogą to powtórzyć za 10 lat i to też będzie piękne

 6. Ludzie, ale to było już ze trzy lata jak nie więcej temu. Wpiszcie na YT 3latek inwokacja.

 7. Stare to jak świat. Ma kilka dobrych lat. A 3 latek ma już pewnie, 7 lat…

 8. Jeszcze chwila i okaże się że chlopczyk recytowal przed drugą wojną światową !!

 9. inna sprawa że na tym recytowaniu jego rodzice nieźle za kasą gonili…. znam i wiem….

 10. To juz troche przestarzały hit.
  Przeciez to juz jest stare dwa albo trzy lata i edycje do tyły.

 11. A czego można wymagać od TVN i klienteli tej telewizji.Poziom poniżej krytyki

Comments are closed.