30 rocznica kampanii kłamstw i oszustw ONZ. Organizacja znów straszy, rozpętuje klimatyczną histerię i pierze mózgi dzieciom

globalne ocieplenie

ONZ i organizacje mieniące się ekologicznymi przyjęły nową strategię okłamywania i zastraszania ludzi zmianami klimatycznymi. Twierdzą, że w ciągu 12 lat mogą nastąpić nieodwracalne zmiany, które doprowadzą do zagłady Ziemi. Strasza i wykorzystują dzieci wmawiając, że grozi im śmierć. Właśnie mija 30 lat od czasu kiedy ONZ ogłosił, iż nastąpi katastrofa w skali całej planety. Miało do niej dość w 2000 roku.

W 1989 roku agencja AFP podała hiobowe wieści. Oto eksperci ONZ ogłosili, że ogromną część planety do 2000 roku dotkną apokaliptyczne plagi. A wszystko to z powodu zmian klimatu.

Oto co pisała Agencja 30 lat temu.

„Wysokiej rangi urzędnik ONZ twierdzi, iż całe narody znikną z powierzchni Ziemi w wyniku wzrostu poziomu mórz jesli do 2000 roku nie zostanie odwrócony trend ocieplania się klimatu.

– Zalewanie wybrzeży i zniszczenie plonów wywoła exodus „eko-uchodźców” grożąc politycznym chaosem – mówi Noel Brown dyrektor nowojorskiego biura Programu Środowiskowego ONZ (UNEP).

Jak twierdzi rządy mają 10 lat by rozwiązać problem efektu cieplarnianego, zanim zjawisko całkowicie wymknie się spod ludzkiej kontroli.

– Ocieplenie doprowadzi do roztopienia się pokrywy lodowej na biegunach a poziom oceanów podniesie się o około 3 stopy (około 90 centymetrów – przyp. red). To wystarczy by przykryć Malediwy i inne wyspiarskie kraje – powiedział Brown w wywiadzie dla Associated Press.

Rejony przybrzeżne będą zalane. Pod wodą będzie 1/6 Bangladeszu, co zmusi do przemieszczenia się 1/4 ludzi z jego 90-milionowej populacji. Zalana może być 1/5 powierzchni uprawnych Egiptu w Delcie Nilu, co doprowadzi do wielkich braków w dostawach żywności.

Zmieniający się klimat doprowadzi regiony, które są spichlerzem Kanady i USA do takiej klęski jak Dust Bowl w latach 30-ych. (Dust Bowl – to okres w latach 1931–1938, kiedy 19 stanów na obszarze Wielkich Równin w Stanach Zjednoczonych zostało dotkniętych katastrofą ekologiczną, będącą skutkiem suszy i silnej erozji gleb – przyp. red).

Związek Radziecki, jeśli na czas dostosuje swą gospodarkę rolną do nowych warunków to będzie mógł zbierać dodatkowe plony – wynika z badań UNEP i Instytutu Stosowania Systemów Analitycznych

Takie bzdury opowiadali funkcjonariusze ONZ dokładnie 30 lat temu. Tak straszyli ludzkość, a media te brednie bezmyślnie powtarzały.

Teraz propagandowa akcja kłamstw powtarza się. Klęski nastąpią do 2030 roku, o ile nie oddamy kontroli nad naszym życiem funkcjonariuszom ONZ, rządom i ponadnarodowym organizacjom, czy ekologom bojówkarzom. ONZ, Unia Europejska przyjmują teraz nową taktykę. Straszą śmiercią dzieci, by wyprać im mózgi i wykorzystać je do realizacji swych celów.

8 KOMENTARZE

 1. „Jedynym sposobem, aby nasze społeczeństwo naprawdę się zmieniło, jest straszenie ludzi możliwością katastrofy.” -Daniel Botkin, były Przewodniczący Studiów Envinronmental, UCSB
  „Chyba że ogłosimy katastrofy, nikt nie posłucha.” – Sir John Houghton, pierwszy fotel w ipcc
  „Musimy zaoferować przerażające scenariusze … każdy z nas musi zadecydować o właściwej równowadze między byciem efektywnym a byciem uczciwym.” – Stephen Schneider, główny autor ipcc, 1989

  „Uważam, że właściwe jest posiadanie” nadmiernej reprezentacji „faktów na temat tego, jak niebezpieczne to jest.” – Al Gore

  Osiągniemy to w ten sposób: „Całe narody mogą zostać zmiecione z powierzchni Ziemi przez podnoszenie się poziomu mórz, jeżeli tendencja globalnego ocieplenia nie zostanie odwrócona do roku 2000. Powodzie przybrzeżne i upadki upraw stworzyłyby ekodę eko-uchodźców, grożąc politycznym chaos. „-Noel Brown, ex Dyrektor UNEP, 1989
  ——
  Zbrodniarze i złodzieje !
  ——
  źródło : New York Times, April 11, 2014 „Global Warming Scare Tactics”

 2. No zaraz, zaraz! Skoro katastrofy nie było to znaczy, że działania były skuteczne.

 3. ONZ zamordowalo wiecej ludzi niż hitler, ONZ morduje zwłaszcza dzieci i kobiety. Jeśli widzisz kogoś z ONZ to poderznij mu gardło, bo jesli go wodzisz to znaczy że twoja rodzina jest na celowniku tych dewiantow i morderców

 4. ON to zbrodnicza organizacja która chce wprowadzić aborcję na żądanie na całym świecie. Powinniśmy opuścić ten zbrodniczy twór.

Comments are closed.