Dyrektor Żydowskiego Instytutu kłamał, ale nie widzi w tym problemu. „Dobrze, to był fake. Co z tego?” [VIDEO]

Paweł Śpiewak. Foto: PAP
Paweł Śpiewak. Foto: PAP

Nawet Messi mówi, że Polska to faszystowski kraj – stwierdził w wywiadzie dla „Polityki” Śpiewak. Po tym jak wyszło na jaw, że powiedział bezczelne kłamstwo nie widzi w tym żadnego problemu. – Dobrze, to był fake. Co z tego? – stwierdził.

Nawet Messi mówi, że Polska to faszystowski kraj – stwierdził w wywiadzie dla „Polityki” prof. Paweł Śpiewak. Te kłamstwa nie dość, że zostały wydrukowane przez tygodnik, to są też tytułem wywiadu na stronie internetowej gazety.

Oczywiście Lionel Messi nie wie, że Paweł Śpiewak w ogóle istnieje, a co dopiero że miał to powiedzieć. Co na to Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego? Otóż bezczelnie odparł, że jego fake news to stwierdzenie…na memie, który pojawił się w mediach społecznościowych.

Tygodnik na żadnym etapie nie zweryfikował tej wątpliwej informacji i wydrukował ją razem z pozostałymi wypowiedziami socjologa. Możemy się jedynie domyślać jakie sprawdzone i rzetelne informacje publikuje Pan Śpiewak w swoim Żydowskim Instytucie Historycznym…

Źródło: radiozet.pl/ Twitter

49 KOMENTARZE

 1. Messi to porządny chłop i potępia okupację Palestyny , oraz trwajace tam ludobójstwo .

  • Messi skrytykowal Zydow, no ale co jest zlego w mowieniu, ze „nie Zydow, a Polakow” i kompletne przekrecenie powodow ;).

 2. Dla żydka kłamstwo, to nie problem, no chyba, że się okłamuje swojaczków.

 3. Zydzi klamia, kradna i popelniaja inne przestepstwa, oraz czyny niemoralne, bo im na to Talmud zezwala.

 4. Powinien mu powiedzieć tak: Kłamanie to jest coś złego?… Chyba w pana zacofanej religii!
  A gdyby wciąż drążył: Może i Messi tak nie powiedział, ale wypowiedź zacna i warta przytoczenia. :)

 5. To w przenośni. Podobnie jak z wyssaniem antysemityzmu z mlekiem matki.

 6. Prawdą jest wszystko to co służy interesowi klasy panującej, w socjalizmie była to klasa robotnicza, a jej organem, wyrazicielem jej interesu, była Trybuna Ludu.

 7. Brońmy dzieci Polaków przed nauczaniem (na każdym szczeblu!) przez takich cynicznych kłamców. To niezbędny początek !

Comments are closed.