Genialne! Prosty plan Krzysztofa Bosaka dla Polski. KAŻDY powinien to przeczytać

Krzysztof Bosak. / foto: PxHere/YouTube
Krzysztof Bosak. / foto: PxHere/YouTube

Krzysztof Bosak na antenie Mediów Narodowych przypomniał swój wpis na Twitterze z sierpnia 2018 roku. W krótkim twitterowym wpisie wiceprezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy zamieścił kwestie, pod którymi każdy powinien się podpisać.

Krzysztof Bosak to wiceprezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów świeżo powołanej do życia Koalicji na wybory do Parlamentu Europejskiego. Liderzy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy zapewniają, że znaleźli kilkadziesiąt punktów łączących ich, które niedługo zaprezentują.

Kilka miesięcy temu Krzysztof Bosak zamieścił na Twitterze wpis następującej treści: Postulaty mądrej polityki narodowej:
1. Polska pozostaje państwem dla Polaków,
2. Rygorystyczna kontrola napływu imigracji,
3. Ustabilizowanie rynku pracy i gospodarki,
4. Odbudowa dzietności i kontynuacja pokoleń,
5. Szacunek i bezpieczeństwo dla mniejszości narodowych i gości.

Krzysztof Bosak podkreślił też, że w „pełni szanuje prawa obywatelskie tych mieszkańców Polski, którzy zadeklarowali inną narodowość niż Polska. Nie mam żadnego problemu z tym, że oni tu mieszkają”.

„Mam jednak problem z takim projektem, żeby to zmienić, żeby Polaków było w Polsce 55 procent. Po prostu uważam to za negatywny scenariusz. Uważam, że to jest rzecz do dyskusji” – dodał.

„Ja mam z imigrantami ukraińskimi tylko dobre doświadczenia i złego słowa nie dam powiedzieć, głównie dlatego, że stykam się z nimi w usługach, a usługi przyciągają tych, którzy mają dobry kontakt z drugim człowiekiem” – dodawał lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

„Ja bym chciał żebyśmy byli postrzegani jako państwo w którym nie ma konfliktów na tle narodowościowym. Żeby tak było nie możemy tworzyć dużych skupisk ludzi innej narodowości, krótko mówiąc niewielka imigracja jest zawsze do zaakceptowania, duża imigracja to są problemy” – podsumował.

Comments are closed.