„Globalne ocieplenie to największy przekręt w historii”. Patrick Moore, założyciel Greenpeace demaskuje „ekologów” i ich strategię wykorzystywania dzieci

Patrick Moore, jeden z załozycieli Greenpeace. Źródło: YT
Patrick Moore, jeden z założycieli Greenpeace. Źródło: YT

Jeden z założycieli organizacji Greenpeace uważa, że ruchy „walczące z globalnym ociepleniem” dopuszczają się największego oszustwa w historii. Za propagandą mającą straszyć skutkami zmian klimatu stoją ludzie, którzy chcą kontrolować świat.

Katastrofa klimatyczna to nic innego jak kampania zastraszania i wywoływania poczucia winy – mówi w rozmowie z Breitbart Patrick Moore, jeden z założycieli Greenpeace. – Boisz się, że zabijasz swoje dzieci, bo wozisz je samochodem i emitujesz dwutlenek węgla do atmosfery. Robiąc to czujesz się więc winny. Nie ma mocniejszych czynników motywacyjnych niż strach i poczucie winy.

Moore nawiązuje do nowej strategii zastraszania ludzi poprzez wykorzystywanie do tego dzieci.

Według Moore’a cała akcja związana z globalnym ociepleniem jest największym oszustwem w historii.

Nic nie da się porównać z tym ruchem ochrony środowiska – trującej mieszanki ideologii, polityki i religii – mówi Moore. – CO2 to pokarm dla życia, a nie zanieczyszczenie.

Według współzałożyciela Greenpeace spalanie paliw wsparło w ostatniej epoce rozwój życia na Ziemi, bo od czasów epoki lodowcowej poziom dwutlenku węgla w atmosferze systematycznie spadał. Według niego aż do czasów rewolucji przemysłowej poziom dwutlenku węgla był na tyle niski, że roślinność na planecie ledwie była w stanie się odtwarzać.

Moore oskarża działaczy zajmujących się walką z „globalnym ociepleniem” o korumpowanie polityków i traktowanie ochrony środowiska jako narzędzia do politycznej gry. Krytykuje polityków amerykańskiej Partii Demokratycznej za wspieranie tzw „Nowego Zielonego Ładu” przedstawionego przez lewacką kongresmenkę Ocasio-Cortez. Socjalistka chce, by w ciągu 10 lat Stany Zjednoczone całkowicie zrezygnowały z używania paliw kopalnych.

Demokraci równie dobrze mogliby podpisać pakt samobójczy – mówi Moore. – Nie chodzi tylko o ich polityczną przyszłość, ale o przyszłość gospodarki i tych wszystkich ludzi, którym zostanie narzucony Nowy Zielony Ład, który jest całkowicie groteskowym projektem.

Moore uważa, że takie ruchy jak Sunrise Movement stojące za wielkim oszustwem i wspierające lewacką polityk Ocasio-Cortez zaczęły stosować nową strategie polegającą na wykorzystywaniu dzieci do swych celów.

Piorą mózgi tych dzieci wmawiając im, że świat przestanie istnieć w ciągu 10 lat. Myślę, że za tym stoją tez miliarderzy. Chce wiedzieć kim oni są. Powinniśmy ich zdemaskować – powiedział Moore.

Strategia zastraszania dzieci i prania im mózgów realizowana jest również w Polsce. Niemieckie szefostwo Greenpeace chce wywołać strajki uczniów w polskich szkołach pod pretekstem walki o ochronę klimatu. Namawia także dzieci do udziału w masowych demonstracjach.

11 KOMENTARZE

 1. jako ludzkość poruszamy się po końcu ostrza brzytwy – z radosną beztroską upośledzonego idioty. Zobaczę czy teraz też zostanę ocenzurowany. wyguglajcie sobie: Memento dla COP24 – i przeczytajcie – ze zrozumieniem – o ile to możliwe. Rzecz nie jest w CO2

  • Po pierwsze: Spalanie, to nie dematerializacja, więc choć stan skupienia materii się zmniejsza, to całkowita masa pozostaje taka sama, a poza tym działa pole grawitacyjne Ziemi.
   Po drugie: widząc coraz bardziej opasłe społeczeństwo, nie trzeba obawiać się obniżenia masy naszej planety.

  • A co z masą Słońca, które w kazdej sekundzie wypromieniowuje 3,8*10^27 J energii. Jaką masę traci Słońce na skutek promieniowania i jak ti się ma do utraty masy Ziemi?

  • 100/100. Prawo druku kasy prawem kaduka. Kasy dla siebie, oczywiście. Brakło tu możliwości, nobel z rezerwy cząstkowej. Skutek taki, że jedni gracze na rynku muszą kasę ciułać, inni po prostu drukują w ramach równości gospodarowania.

 2. Akurat tutaj wyleczyć dziecko z zielonej indoktrynacji może być łatwo, robisz szlaban na komputer i TV bo to zużywa energię i produkuje CO2. A potem wysyłasz do szkoły z buta parę km w najlepiej jeszcze w deszczu, po czymś takim będzie odporne na lewackie brednie do końca życia.

  • „Myślę, że za tym stoją tez miliarderzy. Chce wiedzieć kim oni są. Powinniśmy ich zdemaskować – powiedział Moore.”
   ——
   Zarówno Chiny jak i Indie mają wyj6bane na emisję CO2. Nie podpisały żadnych paktów klimatycznych. Rozwijają się fantastycznie mając tańszą od naszej energię. Tam trzeba szukać cwaniaków którzy przy pomocy propagandy i inwestycji w „zielone technologie”, chcą zniszczyć naszą cywilizację.

 3. Jeszcze jeden niezły kawałek na ten temat, tym razem wypowiedź amerykańskiego biznesmena : Dan Pena „GLOBAL WARMING IS THE BIGGEST FRAUD IN HISTORY”
  ——
  youtube.com/watch?v=NjlC02NsIt0
  ——
  Uwaga ! Kto zna american-english może się pos3ać przy okazji ze śmiechu.
  ——
  :-))))

 4. Tzn że nie istnieje efekt cieplarniany? CO2 jest cool? Topnienie lodowców też działa na naszą korzyść?

  • Ziemia w swojej bardzo długiej historii ma zarówno okresy ocieplenia klimatu jak i epoki lodowcowe. Człowiek ma bardzo mały wpływ na zmiany klimatu.

Comments are closed.