Absolutny skandal w TVP. Kurski promuje byłą Wojewódzkiego, przyjaciółkę „Goebbelsa stanu wojennego” i aborcjonistkę, a dla Cejrowskiego nie ma miejsca

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan mają miejsce w TVP, a Wojciech Cejrowski nie. / foto: Instagram/YouTube

To co wyrabia szef Telewizji Polskiej, która miała być telewizją narodową, to absolutny skandal. W programach rozrywkowych TVP Jacek Kurski promuje aktoreczki o lewicowym światopoglądzie, a dla katolika i obrońcy życia nienarodzonych Wojciecha Cejrowskiego nie ma miejsca.

Telewizja Polska po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość miała przejść radykalną zmianę i zacząć promować treści prawicowe. Tak się jednak nie stało, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, iż – jak mówił Kazik – telewizję publiczną trzeba zlikwidować, a teren po niej zaorać.

Jacek Kurski wywodzący się ze środowiska Prawa i Sprawiedliwości, które podszywa się pod prawicę, woli promować gwiazdki takie jak Anna Mucha czy Barbara Kurdej-Szatan. Jednocześnie nie znajduje miejsca na antenie TVP Info dla Wojciecha Cejrowskiego, który odważył się skrytykować Jarosława Kaczyńskiego.

Była wojewódzkiego i przyjaciółka „Goebbelsa stanu wojennego” prowadzącą program w TVP

W piątek na antenie TVP zadebiutował nowy program rozrywkowy „To był rok”. Jego stałą gwiazdą ma być Anna Mucha, przyjaciółka Jerzego Urbana i była dziewczyna „Króla TVN” Kuby Wojewódzkiego. W programie uczestnicy są specjalnie wystylizowani, by mogli poczuć się jak za dawnych lat.

O dawnych czasach przypomni też Anna Mucha, która jest przyjaciółką Jerzego Urbana. – Anna Mucha przygotowując się do programu „jak Oni śpiewają” wybrała się na romantyczny spacer z Jerzym Urbanem. Aktorka wykona w duecie z naczelnym tygodnika „Nie” piosenkę „Czy te oczy mogą kłamać?” – informował portal interia.pl.

Oprócz tego należy też wspomnieć, że Mucha związana była z „Królem TVN” Kubą Wojewódzkim. Oficjalnie związek trwał od 2003 roku do 2007.

Program w TVP2 prowadzi również sympatyczka „Czarnego Protestu” angażująca się w akcje KOD

Z kolei dzień później na antenie TVP pojawia się inna aktorka i prowadząca programy rozrywkowe, słynąca z lewicowych poglądów Barbara Kurdej-Szatan. Co sobotę widzowie TVP2 mogą zobaczyć kolejny odcinek nowego tanecznego show Dwójki – „Dance, dance, dance”.

Współprowadzącą program jest Barbara Kurdej-Szatan, która zasłynęła między innymi wsparciem „Czarnego Protestu”, podczas którego protestujący domagali się zaostrzenia prawa aborcyjnego, czyli przyzwolenia na zabijanie większej ilości dzieci nienarodzonych.

Kurdej-Szatan wzięła udział także w protestach totalnej opozycji, która stanęła w obronie sądów przed pis-owską ustawą, co nam akurat może nie przeszkadzać, ale chyba już Kurskiego powinno. Aktorka i prowadząca programy telewizyjne nagrała też specjalne wideo, w którym wsparła akcję „Wolne sądy”.

Wojciech Cejrowski zdjęty z anteny po krytyce Jarosława Kaczyńskiego już na nią nie wrócił

Jednocześnie na antenie TVP Info ciągle nie znalazło się miejsce dla Wojciecha Cejrowskiego, który został zdjęty z anteny za krytykę Jarosława Kaczyńskiego. Podróżnik który rozmawiał co czwartek z Michałem Rachoniem w programie „Minęła 20” miał wrócić na wizję pod koniec stycznia, tak się jednak nie stało.

Tydzień po zdjęciu z anteny Wojciech Cejrowski opublikował nagranie, w którym przewidział to że na antenę prędko nie wróci. Znany podróżnik przypomniał, że w TVP już kilka razy dostawał bana i było tak samo za rządów SLD, PO i teraz PiS-u.

W grudniu Cejrowski proroczo mówił, że „zawieszenie do końca roku” przeciągnie się, ze względu na święto Trzech Króli, okres ferii i nagle okaże się, że nie ma już miejsca na program z jego udziałem, a właściwie to nawet nikt o nim nie pamięta.

Im oni bardziej tłumaczą, że chodzi o flagę Unii, tym bardziej myślę, że chodzi o to (tu WC pokazał plakat „Stop Aborcji” – red.). O to, że powiedziałem „krew na rękach Jarosława” – mówił Cejrowski.

Panowie (Olechowski i Kurski – red.), kto ja jestem, że Wy mnie chcecie zawieszać. Ja jestem u Was na etacie? Ja jestem gościem programu – dodawał przeszło trzy miesiące temu.

Comments are closed.