Absurdalne słowa Janiny Ochojskiej. „Jedynka” Koalicji Europejskiej o muzułmanach i Polkach. Ziemkiewicz: „To jest oszołomstwo kompletne” [VIDEO]

Janina Ochojska oraz Rafał Ziemkiewicz. / foto: YouTube/Twitter
Janina Ochojska oraz Rafał Ziemkiewicz. / foto: YouTube/Twitter

Janina Ochojska jedna z liderek Koalicji Europejskiej i jedynka na liście do Parlamentu Europejskiego uważa, że gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył to jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Publicysta Rafał Ziemkiewicz krótko skomentował te głupoty.

Gdyby przeciętny Muzułmanin zobaczył jak się w Polsce traktuje kobiety to by się przeraził, przeraził by się tym maltretowaniem i poniżaniem – powiedziała Janina Ochojska.

Prowadzący audycję zacytował słowa Ochojskiej i zapytał, jak ktoś zdawałoby się rozsądny i dość mądry, prowadzący własną fundację może wygadywać takie głupoty.

To jest taka mądrość praktyczna, która pozwala komuś być wybitnym artystą na przykład (…) To pozwala być np. wybitnym językoznawcą jak Noam Chomsky i kompletnym debilem. To się nie kłóci jedno z drugim. Jak może coś takiego Janina Ochojska mówić? Nie wiem, no to jest oszołomstwo oczywiście – stwierdził Rafał Ziemkiewicz.

Comments are closed.