Awantura wokół programu TVP. Fani nie zostawiają suchej nitki na „Sanatorium Miłości”. „Bardzo negatywnie to wpłynęło na cały program”

Sanatorium Miłości - zdjęcie ilustracyjne. / foto: materiały prasowe/YouTube: Wiadomości
Sanatorium Miłości - zdjęcie ilustracyjne. / foto: materiały prasowe/YouTube: Wiadomości

„Sanatorium miłości” to nowy program Telewizji Publicznej, który według wielu odniesie sukces porównywalny z „Rolnik szuka żony”, już pierwsze odcinki pokazały że program cieszy się dużą oglądalnością. Dwunastu emerytów szuka w nim prawdziwego uczucia w sanatorium w Ustroniu.

Wokół programu TVP już na samym początku wybuchł skandal, widzowie zauważyli bowiem, że „Sanatorium Miłości” może być zwykłą ściemą. Mimo, że program reklamowany jest jako reality show i ma przedstawiać osoby niezwiązane dotąd z żadnymi mediami, jedna z występujących pań zajmowała się już wcześniej aktorstwem.

Wiesława Kwiatek, bo o niej mowa, miała wcześniej występować w programach telewizji Polsat Cafe, a dokładniej produkcji „Nieoczekiwana zmiana”. Do tych zarzutów ustosunkowała się już sama zainteresowana. – Dobry żart! Gdybym była podstawiona widzowie od razu by to wyczuli. A program nie miał by takiego rekordu oglądalności – powiedziała w rozmowie z „Party”.

Teraz wokół programu pojawiają się kolejne napięcia, a fani „Sanatorium Miłości” zgłaszają liczne uwagi do producentów. Tym razem chodzi o jeną z par występujących w programie. – W drugiej edycji programu powinniście zadbać, aby pary nie tworzyły się już w pociągu, jak w przypadku Marka i Małgosi – komentuje Dariusz.

Bardzo negatywnie to wpłynęło na cały program… Szkoda, że najbardziej atrakcyjna Pani, została od razu niemal zawłaszona, przez wyjątkowo zaborczego i mocnego osobowościowo osiłka… – dodaje mężczyzna, a jego komentarz cieszy się największą popularnością pod postem zapowiadającym odcinek emitowany w niedzielę 10 marca.

Także inni internauci komentujący post przyznają Dariuszowi rację. – Tak,oni do siebie nie pasują zupełnie. Marek jest zaborczy, przywlaszczyl sobie Malgosie! – komentuje Marzena.

Właśnie z tego powodu Pani Małgosia z góry była przypisana jemu i nie miała okazji poznać bliżej innego z panów. Ale oni i tak nie będą razem – uważa natomiast Danuta. Pojawił się jednak także jeden głos przeciwny ze strony Krystyny: Oj głupoty Pan pisze..a może pan ich zna osobiście czy wyczytane tutaj w komentarzach…

Premiera kolejnego odcinka „Sanatorium Miłości” w TVP1 o 21.15 w niedzielę 10 marca.

Comments are closed.