Finlandia ubogacona. Trwa obława na imigranta, który nożem chciał zabić swoją byłą żonę i dzieci

Hayder Abduljabar Al-Hmedavi, imigrant z Iraku poszukiwany w Finlandii za próbę zamordowania swej byłej zony, jej znajomego i trójki swych dzieci. Źródło; Policja fińska
Hayder Abduljabar Al-Hmedavi, imigrant z Iraku poszukiwany w Finlandii za próbę zamordowania swej byłej zony, jej znajomego i trójki swych dzieci. Źródło; Policja fińska

Imigrant z Iraku który w swym rodzimym kraju należał do grup terrorystycznych zranił nożem swoja żonę, jej znajomego i trójkę swoich dzieci. Poszukuje go policja całej Finlandii.

Do zdarzenia doszło w schronisku opiekuńczym dla dzieci w Helsinkach. 34-letni imigrant Hayder Abduljabar Al-Hmedavi poszedł tam zobaczyć się ze swymi dziećmi. Na miejscu zaatakował je nożem, a także swoją byłą żonę i jej znajomego.

Pochodzącemu z Iraku nożownikowi udało się uciec. Policja aresztowała jednak jego brata, który miał mu pomóc w próbie dokonania zabójstwa. Prowadzący śledztwo i poszukiwania Pekka Hätönen, z policji w dystrykcie Haaga twierdzi, że napaść i próba morderstwa miała”podłoże honorowe”.

Przy okazji obławy i dochodzenia na jaw wyszła przeszłość nożownika imigranta. Hayder Abduljabar Al-Hmedavi należał w Iraku do bojówek Armii Mahdiego, które uznawane były za ugrupowania terrorystyczne. Walczyły one z wojskami amerykańskimi i irackimi oddziałami rządowymi.

Nożownik i jego rodzina przybyli do Finlandii w 2015 roku wraz z wielką falą imigracji, która zalała wówczas Europę. Mimo jego przeszłości przyznano mu status uchodźcy.

8 KOMENTARZE

 1. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. To jest właśnie przykład wysokiej muzułmańskiej kultury, którą tak chwali Ochojska.

  • Dokładnie…cyt. „…że gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył to jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził.” Czym by się przeraził zakłamana kobiecino!? Tym, że tylko niewielki odsetek psychopatów u nas traktuje kobiety jak ten muzułmanin!? Dlaczego kobiecino obrażasz Polaków i Polki!? Jaki masz w tym interes!? Chcesz pomóc podejrzanej personie (jak dla mnie), która została niby wybrana na prezydenta POLSKIEGO! miasta Gdańska, a która jeszcze dobrze nie zagrzała fotela prezydenta miasta, ale już zdążyła donosić na Polskę u sąsiadów i ma zamiar sprowadzać podobnych a być może takich samych nożowników „imigrantów”, bo w takiej samej „kulturze” Orientu!? Przeciwko komu i na kogo chcecie do NASZEGO kraju sprowadzać te obce plemiona od zawsze nienawidzących białego człowieka, naszej cywilizacji etc!? Na Polaków i przeciwko nam w NASZYM! kraju!? Czy pani O. jest sabotażystką i stąd te obraźliwe słowa pod adresem Polaków!?

 3. Kolejna informacja która potwierdza tezę , że Europę zalała fala pasożytniczych muzułmańskich stad pasożytów, których tożsamości nikt nigdy nie weryfikował bo makrela zabroniła. Teraz te dzikusy zaczynają wdrażać w życie swoje nawyki i prawa. Wśród tych prymitywów nie ma mowy o dialogu. Tu jedynym środkiem wyrazu jest kosa…dobra na wszystko a zwłaszcza na kobietę . Te bydlaki już tu są a my tylko czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

 4. ja to widze tak urzędnik któren dał prawo pobytu a nygus sie zbiesił płaci za wszystko co nygus ponawyprawia

 5. podłoże honorowe? czyli co uznał że nikt nie bedzie jego byłej posówał? ino co lujowi dzieci winne?

Comments are closed.