Środowiska LGBT w panice! „Kaczyński dał sygnał do ataku na nas”

Parada równości w Częstochowie/foto: twitter

Panika w środowiskach LGBT po wczorajszym wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego na konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Homoseksualiści przekonują, że prezes PiS „dał sygnał do ataku” na nich.

Środowisko LGBT przekonuje, że słowa prezesa PiS są dalszą częścią kampanii budowanej na nienawiści do osób „nieheteroseksualnych”. Jak dodają, ta tendencja widoczna jest od dołów partyjny, przez posłów, premiera, aż do Jarosława Kaczyńskiego. Zaznaczają również, że najwyraźniej mają teraz pełnić funkcję „uchodźców”, czyli kogoś, kim się straszy elektorat.

„Jarosław Kaczyński w przemówieniu na dzisiejszej konwencji partyjnej Prawa i Sprawiedliwości nawiązał do podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Deklaracji LGBT+. Pod płaszczykiem obrony dzieci i rodziny, Kaczyński dał sygnał do ataku na osoby LGBT+, podobnie jak w poprzednich latach, gdy za cel obierano uchodźców” –czytamy w oświadczeniu organizacji „Miłość nie wyklucza”.

„W dokumencie WHO nie ma mowy o “seksualizacji dzieci”. Standard WHO podkreśla różnorodność płaszczyzn rozwoju człowieka, w tym życia rodzinnego i budowania relacji. Mówi też jasno o poszanowaniu i godności człowieka. Obok tego podkreśla, że inicjacja seksualna nie powinna następować zbyt wcześnie i wskazuje, że niezbędne jest nauczenie dzieci rozpoznawania złego dotyku” – dodają.

Źródło: Miłość nie wyklucza/Facebook

43 KOMENTARZE

 1. Jesli w poblizu, w szkole pojawi się jakiś lub jakaś zboczona z LBGT – to walę od razu po mordzie. Won pastuchy zboczone od mojego dziecka. Ma 10 lat i ja bedę ja wychowywała, nie zboczeńcy. Róbcie sobie co chcecie w domach swoich – z przestrzeni publiczej WONNNNNNN

   • „Popędy dostajemy wszyscy w pakiecie urodzeniowym i albo się nauczymy nimi zarządzać, albo ten nieujeżdżony koń rozwali stajnię.” Wojciech Eichelberger

    Karta LGBT to taka nauka zarządzania popędami w sposób cywilizowany, uczciwy.
    Prawica chce swoimi obsesjami i czernią w głowie, rozwalonej stajni. W energii buzujących, skrywanych namiętności z jednej strony, a z drugiej -w poczuciu winy, wstydu, strachu najlepiej się rządzi.

    • Właśnie problem polega na tym ze LGBT nie ma nic wspólnego ani z cywilizacja ani z byciem uczciwym to fałszywa antycywilizacja która zamiast uczyć jak popędy konkurować, uczy że każda twoja nawet najbardziej obrzydliwa zachcianka jest spoko dopóki kogoś nie krzywdzi. A seks jest jednym z mocniejszych narkotyków. Seksualizac sie zbyt wcześnie mozna doprowadzić samego siebie do patologicznych sytuacji. Dlatego tak ważne jest by o seksualności rozmawiali rodzić kiedy wyczuja ze ich dziecko jest gotowe. A takie wchodzie z tą propagandą w wieku 4-6 lat to debilizm najwyższych lotów.

  • Popieram. Jak najbardziej właściwa reakcja obronna zdrowego organizmu, przed niebezpieczeństwem zagrażającym ze strony atakującego intruza. Ganiłabym gdybyś stchórzyła i godziła się na jakikolwiek atak na swoje dziecko, na jego zdrowie i bezpieczeństwo. To samo dotyczy właściwej reakcji obronnej na niebezpieczeństwo skierowane w dorosłych, zdrowych Polaków. Każdą zarazę i niebezpieczeństwo, które nam zagraża lub naszym najbliższym NISZCZY SIĘ na każdym jego etapie rozwoju. Najlepiej jak ten moment wyłapie się w zarodku jego powstawania, wtedy najłatwiej go zniszczyć i narobi zaraza najmniej szkód zdrowemu organizmowi.

  • halinko, koniecznie postaw sobie na balkonie pomnik prałata Jankowskiego, już są w sprzedaży z gipsu, na wzór krasnoludka.

   • A któż tak zza węgła tchórzliwie „doradza”? Tchórzliwy dewiant, który terroryzuje nienormalnych i atakuje zdrową reakcję normalnego nie skażonego żadnym kalectwem organizmu!? Koniecznie tchórzu kup sobie mapę, poszukaj na niej Sodomy i Gomory i tam się udaj, bo tam twoje miejsce wśród starożytnych twoich „wyznawców”. A może tylko „nieśmiało” żebrzesz na tą mapę, bo na tylko tyle cię stać!?

 2. Jesli w poblizu, w szkole pojawi się jakiś lub jakaś zboczona z LBGT – to walę od razu po mordzie. Won pastuchy zboczone od mojego dziecka. Ma 10 lat i ja bedę ja wychowywała, nie zboczeńcy. Róbcie sobie co chcecie w domach swoich – z przestrzeni publiczej WONNNNNNN

  • Ty Andy64 lansujesz się ze swoim zboczeniem – chorą, plugawą fantazją, ale tam gdzie pedofile z krwi i kości w sutannach, udajecie że nic nie widzicie, nic nie słyszycie i własnym dzieciom nie wierzycie i do pedofilów prowadzicie.
   Może problem w ” syndromie ofiary”, że tam gdzie nie ma problemu – zapluwacie się, a gdzie jest prawdziwy – udajecie że nie widzicie.
   „Szok! Ofiary pedofilów po latach oddają im swoje dzieci!”
   Życie wciąż dostarcza bulwersujących przykładów świadomego oddawania pedofilom swoich dzieci. Jest to tym bardziej niezrozumiałe w przypadku, gdy np. rodzic, molestowany przez pedofila, oddaje mu potem pod opiekę własne dziecko, zdając sobie przecież sprawę, że będzie ono poddawane ohydnym praktykom. Czym się kierują tacy rodzice?
   Co powoduje, że rodzic świadomie wydaje swoje dziecko na pastwę zboczeńca? Jak wytłumaczyć takie postępowanie? Czy to swoisty „syndrom ofiary”, która do tego stopnia wymazała ze swej pamięci traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, że gotowa jest oddać swoje dziecko w ohydne łapy zwyrodnialca?”
   Rodzice z podkarpackiej parafii Tylawa, którzy zażarcie bronili przed zarzutami o pedofilię tamtejszego proboszcza Michała M. I nadal go bronią, choć przeciw księdzu toczył się proces i wina została udowodniona , że przez lata „wpychał paluchy w krocze ich kilkuletnim córkom”.
   Na pytanie dziennikarza, dlaczego matki godziły się, aby ich córki nocowały na plebanii, pada odpowiedź: „Nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Jak ktoś był przeciwny, to mógł dziecka nie posyłać”. Pytali: co w tym złego, że z natury serdeczny i wylewny ksiądz pogłaszcze, przytuli, że „da dziuba”? A jak dziecko ma iść spać, to oczywiście je przed snem umyje…
   Rodzice molestowanych dzieci nie chcą stanąć oko w oko ze straszną prawdą, że z pełną świadomością poświęcili własne dziecko w imię społecznego prestiżu, sławy, atrakcyjnych wyjazdów. – „Odniosłam wrażenie, że wielu mieszkańców parafii Tylawa zaproszenie dziecka na plebanię przez przedstawiciela elity, proboszcza, odbierało jako swego rodzaju wyróżnienie” – mówiła Maria Mazur, obserwująca proces tylawskiego księdza.

 3. No, Kaczyński musi już czymś innym straszyć. Uchodźcy i zamachy terrorystyczne to już paliwo wyborcze,ktore dawno się skończyło. Trzeba coś wymyślić dla Wolskiego plebsu wybranego. Więc i Polskęzbaw wymyślił Lgbt. Ponadyo dorzucil 500 na pierwsze dziecko i pekaesy, które będą w gminach wozić powietrze. Wenezuela plus.

  • Paskudny zdemoralizowany manipulancie…Nikt z normalnych ludzi nie wymyślił LGBt i w-uj wie kto, oprócz ludzi, którzy sami siebie tak obłudnie określają, nachalnie wpieprzają w życie normalnych ludzi ze swoimi dewiacjami i którzy tylko mają jeden cel…Dorwać się do cudzych dzieci, niszczyć ich a tym samym cały naród! Boli cię to 500 dla dzieci, bo boisz się, że może zbraknąć na chore zachcianki dla zaburzonych!? Na wasze chore zachcianki NIC, ZERO, NULL ma być pieniędzy z kieszeni polskiego podatnika! Wasze miejsce w Sodomie i Gomorze i też taki wasz koniec chyba, na który każdego dnia usilnie „pracujecie”?

   • Dziecko moje drogie kochane, a któż to Ci powiedział, że celem ruchów Lgbt jest zniszczenie w konsekwencji całego narodu? Korwin? Kaczor? A może Marian Kowalski? Powiedział człowiek, który jest obskubiwany przez Rosyjskich szmalcownikow ala Bety Szydło. Idź do kościoła, tam jest twoje miejsce.

 4. Kaczyński cały czas daje zupełny inny sygnał: Niszczyć prawicę w Polsce.
  Prezes jest wyraźnie zaniepokojony koalicją o nazwie KONFEDERACJA, która jest rzeczywiście prawicą i podobnie jak jego brat od czasów z Magdalenki robi za koncesjonowaną prawicę. Za swojego prawdziwego wroga PiS nie uznaje jakieś tam LGBT tylko korwinowców i narodowców.
  Nie dajmy się otumanić tej socjalistycznej, antypolskiej i pro żydowskiej partii.

 5. Znalezione w internAtach:
  „Karma wraca ,jak lewak z OIOM-u co tydzień”
  :)

 6. „Środowiska LGBT w panice!”??? I bardzo dobrze! SAMI NA SIEBIE UKRĘCILI BAT i tym batem powinni być „lani” przez normalnych na każdym kroku! Wywołali na własne życzenie wojnę normalnym ludziom i zagrozili ich dzieciom, bezpieczeństwu i normalności. To będą mieć tą chorą wojenkę na własne życzenie! Najwyższy czas, ustawić tych zaburzonych do pionu i wskazać im ich miejsce! I tak NORMALNI POLACY powinni postąpić z każdą mniejszością, która zagraża bezpieczeństwu państwa, normalnym ludziom a zwłaszcza bezbronnym, nieświadomym niebezpieczeństwa dzieciom! Najwyższy czas posprzątać ten bajzel, którzy wrogowie Polski i rdzennej ludności nam zrobili z NASZEGO! państwa i naszego życia! Najwyższy czas na przywrócenie normalności Polakom w KAŻDEJ DZIEDZINIE NASZEGO ŻYCIA W NASZYM PAŃSTWIE!

 7. Środowiska LGBTQTVNGAZWYB mają coraz większą tendencje do zakrzywiania czasoprzestrzeni, widzą coś czego nie ma, mówią że czegoś nie ma nawet jeśli każdy może się przekonać że jest. Myślą również że każdy da się omamić nowomową i odwróceniem pojęć. Należy kategorycznie sprzeciwić się tolerancji represywnej w wykonaniu sterowanych odgórnie błaznów z wypranymi mózgami. Przywróćmy prawdziwe znaczenie słów oczywistych. Zaburzenie, Dewiacja, Pedofilia, Małżeństwo, Rodzina, Akceptacja, Tolerancja, Kradzież, Kłamstwo, Dziennikarz, Wolność, Prawo, Sąd, Dyskusja, Kompromis,… i jeszcze parę innych, tak zmanipulowanych w obecnej chwili że czasami marksistowskie środowiska same nie wiedzą o czym mówią.

   • Mają panikować i bać się nawet na samą myśl, jeśli kiedykolwiek będą chcieli zagrozić bezpieczeństwu dzieci ludzi hetero, bądź normalności! Tak ma być dla dobra całego narodu polskiego. Swoje chore żale, pretensje, zachcianki, żądania itd. niech sobie przedstawiają i odwracają co chcą, ale tylko w swoim gronie, wśród dorosłych. Od cudzych dzieci ludzi hetero i sprowadzania niebezpieczeństwa na cały naród, dla własnego dobra niech się trzymają z daleka! Z bardzo daleka!…

 8. Sami dajecie Kaczorowi broń do ręki a potem narzekacie że ma takie poparcie! Wybraliście sobie najgłupszy moment na lansowanie swoich odmiennych upodobań i się dziwicie że kaczor to wykorzystuje! I jeszcze ten bezmuzg to podpisał przed samymi wyborami. Teraz was PiS rozjedzie w kampani, będą tym grzać i grzać codziennie. Głupszej opozycji to kaczor nie mógł nawet sobie wymarzyć!

 9. Nie musi mi Kaczyński nic mówić abym ze zboczeńcami robił porządek gdy zbyt blusko zbliżą się do moich dzieci!

 10. Nie od dziś wiadomo, że światem lewackiej patologii jest zakład psychiatryczny pełen zboczeńców, debili i degeneratów.

 11. Pedałki trochę się zapędziły, a Polska to nie lewacka UK. Polacy są wyrozumiali ale do czasy

 12. trzeba zgłosić do prokuratury profanację orła. je..ne pedały przeginają. może i orzeł nie jest święty, ale na dzień dzisiejszy nie można go tak haniebnie kompromitować na całym świecie. ludzie za ten symbol walczyli.

  i trzeba zdelegalizować transwestytów z mejsc pubicznych, w tym z internetu. jeśli nazywam się ala wilk, to powinnam iść siedzieć do wiezinia. albo pisze się ala wilk (t). pedały na miejsce.

  • Święte słowa… Prokuratura, policja i inne służby powołane do zapewnienia bezpieczeństwa Polakom, ochrony symboli państwowych, narodowych etc. udają, że nie widzą czy śpią!? A może mają w tym interes żeby udawać i nie widzieć kiedy POWINNI widzieć i reagować!?

 13. W panice to będą s…..ć jak usłyszą okrzyk ” napie….j zboka”!

 14. To jest sprytny ruch polityczny Kaczyńskiego, ale nic więcej. KO weszła na minę w postaci aliansu z homoseksualistami i feministkami (pomimo, że polskie społeczeństwo jest dość konserwatywne). Kaczyński chce to wykorzystać i na te tory zepchnąć kampanię wyborczą. Żeby głównym tematem nie były afery PiS-u i naruszanie praworządności, ale obrona polskich dzieci przed zboczeńcami (a w tej konkurencji KO nie ma szans na wygraną). Nie miejsce jednak złudzeń, że chodzi o jakieś szczere motywacje Kaczyńskiego i PiS-u.

 15. Całkowicie popieram Prezesa w kwestii LGBT Lesbijka, Gey Biseksualista Tranzwestyta LGBT pierwsze litery tworzą ten skrót, pierwsze litery nazw dewiacji ludzie to szaleństwo,, DO tego co tworzą, Kaczyński dał hasło do ataku? Czy to żart
  Jakie hasło? Po co podburzaja, są tu cały czas nikt ich nie czepia, to oni czepili chcąc nam ustawiać politykę prorodzinna, czy im coś tu się złego robi? Nie to kto tu ferment sieje? Oni

 16. Kaczyński nie jest mi potrzebny do walki z homofaszyzmem. To samozwańcze „środowisko” zboczeńców i dewiantów atakuje i nie przebiera w środkach.

Comments are closed.