HIT MIESIĄCA. Rozpoczyna się bojkot izraelskich produktów. Oto popularne w Polsce marki należące do tropikalnych Żydów

Flaga Izraela/fot. Pixabay
Flaga Izraela/fot. Pixabay

Stało się. Bezczelne wypowiedzi Izraela połączone z miernością i uległością rządu w Warszawie wywołały w Polakach potrzebę wzięcia spraw we własne ręce. Rozpoczęto właśnie akcję bojkotu izraelskich marek. Lewactwo lada moment ogłosi, że jesteśmy jak III Rzesza.

Nie kupujemy MK Cafe, Pedros, Fort, Sahara, Syropy Fabbri, a także herbaty Teartis. Nie chodzimy do kina Cinema City i nie kupujemy leków w Super – Pharm. BOJKOT – zachęca na Twitterze Reti.

Z kolei Darkopolo przypomina, że początek kodu kreskowego produktów z Izraela zaczyna się od cyfr 729. – Wszyscy możemy zrobić coś pożytecznego. Nie kupujmy produktów z tym kodem – apeluje.

Na portalu wspieramrozwoj.pl pojawiają się ponadto informacje o wpływie żydowskiego przemysłu w Polsce.

W roku 2004 Polska podpisała z izraelską firmą Rafael kontrakt warty 1,7 mld złotych, na dostawę pocisków przeciwpancernych Spike. Głośno było o innym ważnym kontrakcie, gdzie sprzęt dostarczyła nam izraelska firma. Informowały o nim media w październiku 2015 roku. Zakończony przez MON przetarg na 50 bezzałogowych robotów wygrał nie warszawski Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, który produkuje takie roboty już od 20 lat i z powodzeniem wyposaża w nie wiele armii na świecie, m.in. Korei Południowej i Hiszpanii, a izraelska firma Reago Group, która nie jest specjalnie znana w branży. Co ciekawe jej wygraną poprzedziła zmiana warunków przetargu, która dopuszczała sprzęt robiony w systemie calowych (u nas obowiązuje metryczny, także nawet wymiana śrubki może być kłopotliwa) – informują autorzy wpisu.

Oprócz tego wymieniają firmę farmaceutyczną Teva (znana m.in. z Vibovita, Aviomarinu, czy Flegaminy) oraz Mobilis z branży transportowej, która należy „do największego przewoźnika autobusowego w Izraelu, firmy Egged Mobilis”.

Przede wszystkim firma ta obsługuje linie komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie oraz Bartoszycach. Ponadto, do firmy należy 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur – są to: PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Bartoszyce, PKS Ostróda, PKS Przasnysz, PKS Mława, PKS Ciechanów, PKS Mińsk Mazowiecki, PKS Płock i PKS Piotrków Trybunalski. Firma Mobilis wykonuje też przewozy okazjonalne i turystyczne – informuje wspieramrozwoj.pl.

Źródła: twitter.com/wspieramrozwoj.pl/nczas.com

14 KOMENTARZE

 1. To nie jest łatwa decyzja, bo obowiązują nas (jako naród) zobowiązania zaciągnięte przez przodków. Przodkowie postanowili się kulturalnie rozstać z Żydami i ułatwili im osiedlenie się w Palestynie, ze szkoleniem i zbrojeniem syjonistycznych organizacji paramilitarnych włącznie.

  Ale Żydzi swoim wyjątkowo bezczelnym i zakłamanym rewizjonizmem historycznym wywołali problem wymagający reakcji, a najlepszą metodą jest skorzystanie z dorobku ruchu Boycott, Divestment, Sanctions (BDS): bdsmovement.net

 2. NIE KUPOWAC —Rossmann, Meral Lynch, Castorama… Galerie przy Dworcach-pulapki na Polakow w calej Polsce– NIE KUPOWAC,,, MCdonald , KFC..kurczki zatrute,,, Starbucks… NIE KUPOWAC !!!!!!!!!!!!

 3. Trudna sprawa z tym „nie kupować” – wymienione marki sklepów trudno czasem ominąć, a przykładowo podana Castorama (nie wiem czy słusznie) sprzedaje przecież przeróżne produkty przeróżnych producentów, również rodzimych „Bogu ducha winnych”. Ważniejsze jest poznanie naszego największego wroga, oni wiedzą o nas wszystko, znają słabe i silne strony, mają media i sterują naszą świadomością – tu trzeba się bronić… Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, świetne książki czy filmy opisujące Matrix w jakim nas osadzili => rozmawiać, czytać, słuchać i !!! myśleć !!! …

  • A wystarczy się przejść do innych sklepów budowlanych. Ceny często 2x mniejsze. Czasy gdy w Castoramie było tanio minęły. Kilka produktów z gazetki jest tanich ale na innych mega odbiją.

 4. Mobilis powiadacie, PKS, i kampania polityczna PIS – to już wiemy, dlaczego stronnictwo jerozolimskie będzie z budżetu dopłacać właśnie do PKS,

 5. Dokładnie tak,Bongo,dobrze ze jest n.czas gdzie mogłeś to napisać,dobrze ze jest Konfederacja (oby nie dała się podzielić)dobrze ze są wolne media i oby rosły w siłę!

 6. Ja nie kupuje avocado i innych owocow z izraela!!!
  Patrzcie na kraj pochodzenia.

 7. Bojkot Izraela
  dedykuję Retiemu z Twittera

  Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
  Tak się zaczyna – nie kupuj od
  Firm z Izraela!!! Chcą sprzedać Ci
  („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
  Choć z mlekiem matki nienawiść masz.”)
  Szajs… jeśli swoje pieniądze dasz…

  Bojkotuj firmę MK Cafe.
  I Pedros, Fort, Teartis – złe!
  Cinema City unikaj kin,
  Nigdy nie kupuj żydowskich win!
  Syropów Fabbri i Super-Pharm
  Nie pij! I nie jedz dla Gojów karm!!!

 8. Intel, to jest marka która ich naprawdę zaboli. Nie dość, że produkują to dziadostwo w państwie położonym w Palestynie, to jest to obarczone błędami i rozwiązaniami umożliwiającymi szpiegowanie jak: Spectre, Spectre NG, Meltdown, KASIER, Spoiler i na pewno wiele innych.

 9. Sprawa jest mega wazna i powazna, ale trzeba duzo wiedziec o calej genezie zyda, masonskich korzeniach, przejetej tozsamosci (czylijak chazarzy skradli cala tozsamosc zydom ale to naprawde trzeba poczytac ) co tak naprawde jest w TALMUDZIE tez trzeba poczytac i sie dowiedziec no i jestesmy u celu: przedsiebiorstwo zwane holokalst gdzie swoimi rekoma doprowadzili do zaglady a zwalaja na nas i inne narody( mnostwo literatury jest na ten temat i wierszy pisanych przez zyda jak wzajemnie sie sprzedawali bo sa chciwi) ale najgorsze ze chca sie tu z powrotem sprowadzic do Polski poszporty dostaja na potege zmieniaja nazwiska, czemu ludzie z rzadu nie nosza swoich zydowskich nazwisk tylko zmienili je na polskie? Szkoda, ze Polak nie chce, nie umie, nie potrafi byc madrym….bo jak mowi wieszcz POLAK PO SZKODZIE I PRZED SZKODA GLUPI.

 10. W Hali Kopińskiej w Warszawie kawa MK Cafe stoi tak ustawiona na palecie, że można o nią zęby wybić. Nigdy dotąd nie było takiej reklamy w tej kawy .

 11. Skoro wodociągi są w rękach niepowołanych to aż strach wypić herbatę i w ogóle z niej korzystać do czegokolwiek?

Comments are closed.