Poseł PiS jest pedofilem? Miał zostać nagrany z nieletnią. Wyciekł szokujący dokument z CBA

Fragment raportu dot. próby korupcji/fot. Twitter HokusSmokus
Fragment raportu dot. próby korupcji/fot. Twitter HokusSmokus

Do sieci wyciekł ocenzurowany dokument z CBA. Wynika z niego, że poseł PiS miał dokonywać „obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych z nieletnią kobietą” zatrudnioną w domu publicznym na Podkarpaciu. Aby nagranie nie zostało przekazane służbom, próbowano przekupić posiadacza filmu mianowaniem na wysokie stanowisko. Dokument krąży w sieci już drugą dobę, ale do tej pory nikt z CBA nie podważył jego prawdziwości.

Dokument opublikowany w sieci ma pieczęć CBA jako przyjęty przez biuro kadr i szkoleń. Została mu nadana sygnatura więc łatwo jest sprawdzić jego autentyczność, ale CBA milczy.

Z dokumentu wynika, że funkcjonariusz CBA miał otrzymać propozycję korupcyjną w związku z nagraniem, które miało być w jego rękach. Na rzeczonym nagraniu podobno zostało uwiecznione, jak polityk PiS, którego nazwisko w dokumencie ocenzurowano, uprawia seks z nieletnią dziewczyną.

Co istotne, pismo datowane jest na maj 2018 roku. Od tego czasu w sprawie nie wydarzyło się nic co byłoby znane opinii publicznej. Nie wiadomo, czy podjęto dalsze czynności.

Funkcjonariusz, który posiadał nagranie, miał dostać propozycję znacznego awansu na wysokie stanowisko pod warunkiem, że przekaże materiały.

Począwszy od miesiąca marca bieżącego roku, asystent posła [nazwisko zamazane]. kontaktował się kilkukrotnie z moim przyjacielem, byłym funkcjonariuszem Straży Granicznej, proponował przez niego układ dla mnie, w zamian za przekazanie [nazwisko zamazane] nagrania wideo z politykiem Prawa i Sprawiedliwości, na których polityk ten dokonuje obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych z nieletnią kobietą, prawdopodobnie Ukrainką, zatrudnioną w jednej z agencji towarzyskich na Podkarpaciu – czytamy w dokumencie.

W ramach „układu” miałem otrzymać do wyboru etat Komendanta Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej albo inne stanowisko kierownicze w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych w Administracji – napisano.

Źródło: twitter.com

Reklama / Advertisement

Comments are closed.