Rola dostaje bana za… zdjęcie z niesłusznie więzioną Basią Poleszuk. Żebrowski: „To jest totalna wojna. To dopiero początek”

Powód cenzury zwanej

Dziennikarz wRealu24.pl Marcin Rola poinformował na Twitterze, że dostał 30-dniowego bana na Facebooku. A za co? Za zdjęcie z więźniem politycznym, Basią Poleszuk. Oczywiście nie wiadomo, jakie konkretnie, ale zdjęcie naruszało mityczne “standardy społeczności” serwisu.

Jak wiadomo, jeśli ktoś udostępnia niepoprawnie politycznie treści na Facebooku. Administracja serwisu bierze się za próbę “uwalenia” konta. Wówczas najdrobniejsza błahostka używana jest jako pretekst do tego, by uciszyć użytkownika, oczywiście bez realnej możliwości odwołania się od decyzji.

Tak było z Marcinem Rolą, który wstawił zdjęcie z Barbarą Poleszuk, więźniem politycznym III RP, która została zamknięta za to, że rzekomo “napadła” na policjanta. Dziewczyna angażowała się w wydarzenia patriotyczne w rodzinnej Hajnówce. Została uwolniona po kilku miesiącach dzięki naciskowi patriotów.

Jak słodko, właśnie otrzymałem 30 dni bana na Facebooku za zdjęcie z Basią Poleszuk, Żołnierzy Wyklętych i Leszka Żebrowskiego. Słuszną linię ma cenzura na Fb nie ma co. Ps. Poprawnie powinno być napisane communist standards – napisał na Twitterze Marcin Rola.

Historyk Leszek Żebrowski uważa, że to jednak nie jest szczyt i będzie już tylko gorzej. Jego zdaniem, “to jest totalna wojna”.

Odwracanie pojęć (czerwoni faszyści wyzywają wszystkich od… faszystów), fałszowanie wikipedii i publikacje pseudo-naukowe, będące faktycznie plugawą ideologią a nie wiedzą. TO DOPIERO POCZĄTEK! – ostrzega Żebrowski.

Źródła: twitter.com/nczas.com

23 KOMENTARZE

  • kolejnym pasożytem, co nie znaczy, że można go banować.

   w ten sposób nigdy się nigdzie nie dojdzie bo wszystko się pali z miejsca. judefejsbuk to załatwił w ten sposób.

   • @ REAlis

    Mówisz, ze Rola to pasożyt?

    ROLA, DZIENNIKARZ WREALU ?!

    Co masz na myśli ?!
    Udowodnij, że Rola to pasożyt.

  • A czemu pytasz?

   Essbek? Szpiclujesz o wykształceniu ludzi?

   Czy po prostu masz obsesję maniakalną na punkcie wykształcenia?

  • Marcin Rola to porządny gość. Jego portal w Realu24 wspiera opcję konserwatywno-liberalną.

  • Pejsaty lewusie –co ciebie gnido czosnkowa obchodzi wyksztalcenie P. Roli? P Rola ma wyzsze wyksztalcenie niz Pzpr Bydloszewski ?

 1. to nie tak.

  facebook to żydy. oni po prostu zrobili algorytm, że jak ktokolwiek, jakikolwiek debil, zrobi report, to rola ma bana. w ten sposób zrobią totalną cenzurę wszystkich z wszystkimi. to nie jest walka totalna, bo oni mogą nawet się zgadzać z rolą, ale mają to w du pie w imię $$$.

  • Za samą pracę umysłową musiałbyś zapłacić w chvj kasy.
   A hardware ? Zapomnij i nie kpij.

 2. p. Basia Poleszczuk symbolem Polski pod rządami „zjednoczonej „patriotycznej prawicy”,
  a zatem nasza kochana Ojczyzna – POLSKA jest w więziona przez stronnictwo jerozolimskie

 3. Za co my płacimy podatki?
  Nie wiem, bo na pewno nie na ochronę obywateli polskich przed bezprawnymi działaniami zagranicznych firm działających na terenie Polski.

 4. A na cholerę, ludzie, używacie pejsbuka? To po Gemius drugi filtr jaki mam włączony w Adblocku! Nie używam w telefonie, nie używam w komputerze, mam wycinane ze stron internetowych wszystkie odnośniki do pejsbuka! I żyję! :-))))))))))))))))))))))))))))

 5. Bronił przestępcy skazanej za atak na funkcjonariusza bardzo dobrze że za promowanie tej kryminalistki dostał bana!

Comments are closed.