
REKLAMA
Polak zginął w górach w pobliżu Oslo. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci przez norweską policję.
Ciało Polaka odnaleziono w nocy z niedzieli na poniedziałek, niedaleko szczytu Hogevarde, jednego z najwyższych w pobliżu Oslo.
REKLAMA
Nie podano tożsamości ofiary. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że ofiara miała 22-lata.
Norweskie służby ustalają przyczyny śmierci mężczyzny. Polak zginął prawdopodobnie w wyniku upadku z dużej wysokości.
Źródło: rmf.fm
REKLAMA