Tak kłamią zwolennicy LGBT. Ziemkiewicz szybko się z nimi rozprawił

Maria Konopnicka/fot. Twitter Prawo i Sprawiedliwość
Maria Konopnicka/fot. Twitter Prawo i Sprawiedliwość

W sieci znowu pojawił się fejkowy wpis utożsamiający Marię Konopnicką z ruchem LGBTHWDP. Tym razem z fejkiem rozprawił się Rafał Ziemkiewicz.

Patrioto! Czy wiesz, że śpiewając „Rotę” rozpowszechniasz twórczość Marii Konopnickiej, która żyła przez lata w związku z Marią Dulębianką i jest ikoną polskiego ruchu LGBT? – czytamy na profilu, który udaje PiS na Twitterze.

Fejk pojawił się w sieci już lata temu, a i starsi pamiętają, że takie plotki o polskiej poetce rozprowadzano po szkołach. Faktem jest natomiast, że o homoseksualizmie Konopnickiej można co najwyżej spekulować, a i tak byłoby to nadużyciem.

Tym razem do fejka odniósł się Rafał Ziemkiewicz. Szybko rozprawił się z mitem ruchu LGBTHWDP.

Jedna z wielu bzdur rozpowszechnianych (tu z fejk konta) przez sektę LGBT. Konopnicka urodziła ośmioro dzieci, w jej obfitej twórczości, listach ani żadnych relacjach nie ma śladu lesbijstwa – napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Dodał też, że „u Dulębianki zamieszkała w wieku na owe czasy podeszłym, ewidentna relacja mistrz-uczeń”.

Przesłanek lesbijstwa Konopnickiej nie ma wcale, a wobec >20 lat młodszej Dulębianki są b. słabe: tak, była sufrażystką, jeździła konno (za zasługi w walkach o Lwów uhonorowano ją pochówkiem na cmentarzu Orląt) i ubierała się po męsku. George Sand np też a była hetero do przesady – zauważył publicysta.

Źródła: twitter.com/nczas.com

19 KOMENTARZE

 1. Sierotka Marysia strugała mi rysia. Strugała strugała lecz zupy nie dała…

 2. Wszystko o lgbt. Krótko i z sensem. Notka pod tytułem „Złoty drucik” na salon24.

  • A nawet gdyby była lesbijką, to z pewnością pisała piekną poezję DLA dzieci i nie tylko, i była PATRIOTKĄ, a nie niemieckim qrwiszonem jak cała ta POsTEMPACKA JACZEJKA.
   Konserwatyści, również Kościół Katolicki, WSPÓŁCZUJĄ ludziom homoseksualnym i wspierają ich w niesieniu krzyża, który los włożył im na ramiona. ale będą bronić siebie i swoje rodziny przed AGRESJĄ ZBOCZEŃCÓW, którzy atakują nas i nasze dzieci!

 3. Ziemniakiewicz to szabesgoj, który na kazdym kroku podkresla jak to on kocha Yzrael, i pisowski włazidooopa, co się sprzedał za fuchę w TVPIS

 4. Co ten głupawy mędrek Ziemkiewicz plecie? Czy można być hetero do przesady? Nieszczęściem jest ten człowiek, nieszczęściem, takim samym jak PiS. Od takich prawicowców to już niektórzy lewacy są lepsi.

 5. Na takiej samej zasadzie Bolek i Lolek są gejami. Jussie Smolletty tego świata łączcie się w swej chorobie umysłowej!

 6. „(za zasługi w walkach o Lwów uhonorowano ją pochówkiem na cmentarzu Orląt) i ubierała się po męsku. George Sand np też a była hetero do przesady”.
  No popatrz a prawiczki wpadają w popłoch gdy chłop ubierze sukienkę :)

  • W popłoch to mogę wpaść, widząc jak kaleczysz mój ojczysty język – tamto najwyżej mnie brzydzi lub śmieszy. Ale ja nie o tym. Gdybyś znał kobiety, to wiedziałbyś, że lubią się przebierać w męskie ciuszki. Czasami dla wygody (spodnie bywają bardziej praktyczne), czasami żeby poczuć większą bliskość ze swoim mężczyzną i zakładając jego ubranie, czasami podświadomie dążąc do dorównania mężczyznom, a czasami bo są lesbijkami lub feministkami. Czyli pełny wybór. Facet zakładający kieckę to najczęściej ciota lub ktoś mający kłopoty ze zidentyfikowaniem swojej płci. Niewielki wybór. A wiesz dlaczego? Bo różnica płci to także różnica psychiki – nie ma symetrii.

 7. Realne zycie nie daje lewicy wielkich ludzi. Poza wielkimi zbrodniazami, wariatami I zboczencami. Dlatego na sile przypisuja swoje cechy znanym osobom. Np Akeksander Wielki mialbyc pedalem. Prymitywna propaganda bedaca ,de facto, zniesławieniem.

 8. lewactwo to patologia – elgiebete to ich broń w walce z kościołem. noemarksiści do walki z kościołem wybrali zboków – a na początek chcą zniszczyć rodzinę – tę lewacką chołotę należy wyplenić do korzeni

 9. „LGBTHWDP”

  Jeden jest ruchem burzącym społeczny porządek, występujący przeciwko prawu, porządkowi publicznemu, ściganiu przestępców, stabilności i szacunkowi do drugiego człowieka…

  … a drugi w sumie też XD

 10. Była CZY nie KOGO TO qoorła obchodzi W człowiek WIEKU,chyba tylko o zramolałych bigotów KTÓRYM NIE staje.

 11. Zupełny idiotyzm, odwracanie i wywracanie do góry nogami wsustkiego co określa charakterystykę postaw obywatelskich i patriotycznych wobec Polaków.
  Ja byłem i jestem dumny. hociazby z tego, iź na naszy Świecie Rodu, który dobylismy w ur. rozpoczęcie tego doniosłego nam spotkania, było nas 183 osoby, mój strszy brat Józef, Senior Rody zaintonował, a muśmy do końca odśpiewali właśnie: „ Nie rzucim ziemi …..”
  Wypraszamy sobie dywagacje wobec nas przez tych z naleciałosci obłudy politycznej, poprawności z komuny rodem, która serwowana jest z lewej zdradzieckiej strony.

Comments are closed.