Egzorcysta: Gdy papież Jan Paweł II całował ziemię, złe duchy przeraźliwie zawodziły. „Ten Wasz PAPIEŻ!!! On tym pocałunkiem więcej nam szkody czyni niż WY WASZYMI egzorcyzmami!”

Papież Jan Paweł II/ PAP: Jan Morek
Papież Jan Paweł II. / fot. PAP: Jan Morek

Ksiądz Marian Rajchel, egzorcysta z diecezji przemyskiej, opowiadał, że podczas jednego z egzorcyzmów demon miał wrzasnąć: Ten Wasz PAPIEŻ!!! On tym pocałunkiem więcej nam szkody czyni niż WY WASZYMI egzorcyzmami! Jeden taki pocałunek gorszy niż 1500 egzorcyzmów.

Dla nas to był tylko piękny gest – mówił ks. Marian. – Nie… to była miłość do tej ziemi i zły duch to dobrze odczytał.

Chodziło o pocałunek, który Jan Paweł II składał na ziemi za każdym razem, gdy przybywał do jakiegoś kraju.

Jak piszą włoskie media tego pocałunku polski papież miał nauczyć się od św. Jana Marii Vianneya, proboszcza z Ars, który czynił to samo, przekraczając granicę parafii, do której został posłany.

Innym razem, jak mówił egzorcysta Ksiądz Marian Rajchel, Szatan nie wytrzymał:

-„Najgorszy był dzień jego urodzenia… powtórnego, dla nieba. Na jego wezwanie ja pierzchnąć muszę.”

Rzymski egzorcysta Gabriel Amorth wielokrotnie podkreśla, że W licznych świadectwach egzorcystów obecny jest lęk Szatana przed Janem Pawłem II. Rzymski egzorcysta Gabriel Amorth opowiada:

-‚Wiele razy pytałem demona, dlaczego tak boi się Jana Pawła II i otrzymywałem dwie odpowiedzi, obie interesujące.”

Pierwsza, „ponieważ on pokrzyżował moje plany”. Według Amortha :

-„Demon miał na myśli upadek komunizmu w Rosji i w Europie Wschodniej. Warto przypomnieć wizję Leona XIII, który w 1884 roku usłyszał, iż Szatan otrzymuje na sto lat szczególną władzę w świecie.”

-„Miała się ona skończyć w roku 1984. A jest to rok poświęcenia przez Jana Pawła II świata i Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, zgodnie z żądaniem Matki Bożej w Fatimie!”

Jak widać polski papież Jan Paweł II wśród egzorcystów kościoła Katolickiego ma ogromne poważanie.

Nczas.com/ TV Republika/ Fronda.pl

31 KOMENTARZE

 1. To wygląda tak, jakby walił czołem w glebę jak nie przymierzając jakiś muslim.

 2. Ludzie chyba nigdy nie przestaną wierzyć w duchy. Jeżeli wierzyli w duchy tysiące lat temu, to mogło mieć jakiś sens, bo jaką mogli mieć wiedzę o świecie, ale dzisiaj nauka już dość dobrze objaśnia i fenomen życia i funkcjonowanie umysłu, w którym takie głupie pomysły o duchach się rodzą.

  • … nawiększym sukcesem szatana jest to, że ludzie nie wierzą w jego istnienie.

   • ” …nawiększym sukcesem szatana jest to, że ludzie nie wierzą w jego istnienie.” tam gdzie go najwięcej – pod płaszczykiem Boga, wiary, religii.
    Żeby „wyzwalać od szatana” najpierw trzeba ludziom go wmówić, najlepiej od kołyski.

   • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! W imię Szatana, Władcy Ziemi, Króla świata, nakazuję siłom Ciemności obdarzyć mnie swoją Piekielną mocą! Otwórzcie szeroko bramy Piekła i wyjdźcie z otchłani, aby przywitać mnie jako swego brata i przyjaciela!

   • Największym sukcesem Szatana jest to,że nazwał się Bogiem,a ludzie w to uwierzyli.

  • Nauka??????????????????????? przestan pierdo….c. ludzie i nauka?????????? ludzie nic nie objasnili i nic nie udowodnili. Ludzie sa bezbronni i glupi, ganiaja jeden za drugim jak zwierzeta w klatce. Łatwa rasa do manipulacji i sterowania……slaba rasa.

 3. Współczuję tym co nie wierzą ale to dlatego ze jestescie zaglubione owieczki…i nie jest Wam dane dostrzec prawdy dopóki wy sami sie w to nie zagłebicie…jakis czas temu myslalam jak Wy. Wystarczyl jeden moment w życiu…pewien przelom ktory sprawil ze zaluje ze nie wierzylam.

  • I co ci dało to, że uwierzyłaś ? Strach, trwogę i bezwzględne posłuszeństwo przed pastuchami,którzy pieją o szatanach.

 4. Szatan, duchy, demony, opętania… Co jeszcze, może strzygi, upiory i krasnoludy? W drugiej dekadzie XXI wieku w środku Europy. Co za cywilizacyjny dramat!

 5. Krzyczaly to dzieci które pewnie nadziewal na swoja lance jak Jackson. Hehe zasraane polskie mieszance. Polska to syf

  • Syf największy to ty!
   Jak się nie podoba to sobie zmień krainę i obywatelstwo. Jednego glupka będzie mniej?

 6. Kto wielbi naukę, niech posłucha profesora Krzysztofa Meissnera, fizyka teoretycznego. BOGA można odkryć też przez naukę i wiedzę, tyle że trzeba duuużo wiedzieć.

 7. „BOGA można odkryć też przez naukę i wiedzę,” Całkowita zgoda !
  Nie jest to jednak Bóg osobowy, jaki wciskają ludowi wszystkie totalitarne religie od zarania dziejów.
  ” nie wierzę w osobowego Boga…gdybym jednak musiał znaleźć w sobie, co ma aspekt religijny, to byłaby to bezwzględna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.” Albert Einstein

 8. Syf największy to ty!
  Jak się nie podoba to sobie zmień krainę i obywatelstwo. Jednego glupka będzie mniej?

 9. Ja wierzyłem nawet po stracie najbliższych starałem się wzmocnić wiarę. Ale na zdrowy rozum zapytać się można gdzie był Bóg w trakcie 2 wojny?
  Prawda jest taka, że w imię Boga odbył się największy Holokaust na świecie niż za czasów Hitlera.

 10. Wiara to laska i trzeba o to sie modlic, chciec, prosic. Moze to tez zrobic dla was ktos kto juz ja ma.Pomodle sie za was i prosze wszystkich tu mocnych w wierze o to samo.Za wstawiennictwem Jana Pawla 2 dostapilam cudu: guz wielkosci ping ponga po 2 tyg kuracji ani drgnal a po sekundzie prosby o pomoc zniknal a tylko zawiazka zostala.Ludzie nigdy nie jest za pozno prosic o laske wiary.

  • Masz rację Matko, kto nie došwiadczył łaski , nic nie pojmuje, dziś pomodlę się za komentujących , żeby wesprzeć ciebie w tej modlitwie.

 11. Co za kłamstwa. Szatan boi się TYLKO JEZSA BO TO NA JEGO IMIĘ UGNIE SIĘ K A Ż D E KOLANO. Przeciez szatan klamał, klamie i klamac bedzie zawsze. Wymysli bzdury, ze boi sie czlowieka zeby ludzie w to wierzyli. Przeciez szatan sie nie przyzna ze ucieka jedynie przed Chrystusem bo to byłby strzał w kolano. Ludzie zacznijcie czytać w Słowo Boże, uwierzcie Bogu a nie diabłu

  • Jeśli dom twój , którym jest serce twoje, będzie pusty, zamieszka w nim zło i z całą pewnością będzie ci potrzebny egzorcysta.
   Nie zdajesz sobie sprawy z tego co tu napisałaś. Od człowieka zależy to, co zrobi z własnym życiem.
   Kiedy uwierzysz i narodzisz się z ducha , pojmiesz o co chodzi.
   Miej oczy i uszy szeroko otwarte.

Comments are closed.